Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
 
Online
Sosnowiec (Śródmieście)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Mgr  filologii  polskiej  , nauczyciel dyplomowany - z  długoletnią  praktyką w nauczaniu  j. polskiego  obcokrajowców -  przygotuje   perfekcyjnie  do egzaminów   certyfikacyjnych   od poziomu   B1  wzwyż.  Kontakt telefoniczny /  więcej informacji /  pod nr  ; 600-559-736.   /Sosnowiec , Będzin , Dąbrowa G,,Czeladż  i  miejscowości  ościenne/

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1969 - 06.1975
Uniwersytet Warszawski
Nauczyciel dyplomowany
polonistyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.