Grażyna Bieniek Bieniek

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Sosnowiec
Dąbrowa Górnicza
Będzin
Katowice
Chorzów
Zabrze
Gliwice
Tychy

Opis ogłoszenia

Doktor habilitowany, chemik, autorka książek, korepetytor z dużym doświadczeniem solidnie i kompleksowo przygotuje do matury z chemii rozszerzonej kandydatów na studia zdających maturę zarówno według starej, jak i nowej podstawy programowej.
Polecane dla startujących na:
- analitykę medyczną
- farmację
- weterynarię
- stomatologię
- medycynę
Gwarantuję:
- solidne i kompleksowe przygotowanie do matury
- dużą ilość własnych kserówek z autorskimi zadaniami
- testy sprawdzające zdobytą wiedzę
- cierpliwość
- miłą atmosferę

Miejsce spotkań - Sosnowiec (blisko centrum miasta, ok. 10 min. drogi piechotą od dworca kolejowego)
Cena za spotkanie, dni i godziny zajęć do ustalenia.
W razie jakichkolwiek pytań, proszę dzwonić na podany numer telefonu.

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

Grażyna Bieniek Bieniek
Harcerska, 15
41-200 Sosnowiec
NIP: 6441096386

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2023

Z przyjemnością mogę polecić zajęcia u pani Grażyny, gdyż z pewnością znacznie pomogą one w przygotowaniach do matury. Uczęszczałam na zajęcia w roku szkolnym 2022/23 i przez te kilka miesięcy ciężkiej pracy udało mi się poprawić mój wynik matury z około 30% uzyskanych na jednej z matur próbnych, do prawie 100% na oficjalnej majowej maturze, co z pewnością nie udałoby mi się bez pomocy pani Bieniek. Decydując się na te korepetycje trzeba mieć na uwadze to, że pani Grażyna prowadzi je w formie zbliżonej do wykładu, dlatego należy się mocno koncentrować i prowadzić notatki we własnym zakresie. Jednak wszystko jest wytłumaczone w sposób prosty i zrozumiały, lekcje są dostosowane do indywidualnych potrzeb i panuje na nich super atmosfera, której nie doświadczyłam u żadnego innego korepetytora:))

avatar
Apolonia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2021

Brałam u Pani Grażyny korepetycje w czasie pandemii, kontakt utrzymywany był przez platformę Skype, dzięki czemu nie było żadnych utrudnień. Z korepetycji byłam bardzo zadowolona, wszystkie omawiane przeze nas tematy były przeze mnie łatwo przyswajane, powtarzanie ich po lekcji nie stanowiło dla mnie żadnej trudności. Mam zamiar korzystać z korepetycji również w tym roku, czyli mojej klasie maturalnej. Polecam wszystkim!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2021

Z całego serduszka mogę polecić Panią Grażynę, w rok nauczyłam się chemii od 0 dzięki czemu w rezultacie dostałam się na 4 uczelnie medyczne w Polsce w tym GUMED, atmosfera na zajęciach jest bardzo miła jednak trzeba być skupionym aby dobrze przyswoić przekazywaną wiedzę, w czasie pandemii korepetycje odbywały się przez Skype więc nie było żadnych utrudnień, Pani Grażyna świetnie tłumaczy obliczeniówki, dba o swojego ucznia, w razie potrzeby przesyła dodatkowe materiały np testy lub informacje do przyswojenia, jeśli ktoś aspiruje na kierunki medyczne to na 100% Pani Grażyna jest w czołówce osób, które was do tego przygotuje!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2020

Z całego serca polecam korepetycje u Pani Doktor hab.!!!
Na zajęciach wszystkie trudne zagadnienia oraz nurtujące mnie pytania były przez Panią wytłumaczone w jasny, klarowny sposób. Pani Grażynka jest osobą pełną pasji, ma ogromną wiedzę i potrafi w profesjonalny sposób ją przekazać oraz zaciekawić tematem. Dzięki czemu po każdej lekcji pomimo zmęczenia wychodziłam zmotywowana i chętna do nauki. Ponadto Pani zwracała szczególną uwagę na omówienie każdego zagadnienia z podstawy programowej. Dzięki tak solidnemu przygotowaniu udało mi się napisać maturę z chemii na 87%!!! Jestem ogromnie wdzięczna za poświęcony czas i pełne zaangażowanie Pani na wszystkich zajęciach. Serdecznie dziękuję i polecam!!!
Genialność Pani Grażynki w przekazywaniu wiedzy to klucz do osiągnięcia wysokiego wyniku z matury z chemii i dostania się na wymarzone studia!!!!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2017

Z całego serca polecam zajęcia u Pani Doktor! Przy regularnym uczęszczaniu, skupieniu na zajęciach i własnej pracy sukces na maturze jest właściwie gwarantowany :) Pani Doktor dzięki dużej wiedzy potrafi wyjaśnić każde zagadnienie, cierpliwie i rzeczowo tłumacząc niejasności. Dodatkowa forma zajęć, czyli częste sprawdziany sprawia, że regularnie się uczymy, przez co skuteczniej przyswajamy wiedzę. Atmosfera jest przemiła, więc nikt nie krępuje się zadawać pytań. Po tych zajęciach do matury podchodziłam właściwie bez stresu i dostałam się na wymarzone studia medyczne :)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2017

W październiku wyruszam do Wrocławia na wymarzone studia weterynaryjne i szczerze mogę powiedzieć, że zawdzięczam to właśnie Pani Doktor. Chemia nigdy nie była moją mocną stroną, a Pani doktor, nie tylko mnie nią zafascynowała, ale solidnie przygotowała do matury. Jest osobą niezwykle sympatyczną, zawsze dobrze przygotowaną do zajęć. Poza czasem korepetycji, poświęca mnóstwo czasu dla swoich uczniów, przygotowując nowe zadania, drukując je, a także zgłębiając dane zagadnienia. Cudowna, ciepła osoba, która każde zajęcia zamienia w miłe spotkanie, mimo sprawdzianów :) Serdecznie polecam wszystkim osobom, które są gotowe poświęcić czas i energię na rozwiązywanie zadań i zgłębianie problemów chemicznych, aby otrzymać ponad 90% wynik z rozszerzonej matury z chemii.

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2015

Pani Doktor to wspaniały pedagog o czym może świadczyć uzyskany przeze mnie wynik z matury rozszerzonej z chemii w tym roku równy 95 %. Wynik ten jest efektem ciężkiej pracy. Jednak nie uzyskałabym tak wysokiego wyniku gwarantującego dostanie się na wymarzony kierunek gdyby nie pomoc Pani Doktor, która na każde nasze spotkanie byłą sumiennie przygotowana. Nasze zajęcia odbywały się w bardzo przyjaznej atmosferze. Pani Grażyna jest osobą bardzo sympatyczną. Nie ma się jednak co oszukiwać, gdyż na wysoki wynik z matury rozszerzonej z chemii trzeba ciężko pracować, czego świadomość ma również Pani Doktor, która na każde spotkanie przygotowuje testy i wszelkiego rodzaju zadania. Pani Doktor ma dar do przekazywania swej wiedzy uczniom, których traktuje bardzo indywidualnie i za wszelką cenę stara się im pomóc. Dodatkową zaletą nauki u Pani Grażyny jest niski koszt zajęć, co z pewnością zachęci nie jedną osobę. Podsumowując moją wypowiedź o Pani doktor, mogę tylko powiedzieć, że jestem wdzięczna losowi, że udało mi się ją spotkać na swojej drodze, dzięki czemu udało mi się dostać na studia. Panią Grażynę mogłabym polecić w ciemno każdemu, dlatego że jest ona najlepszym nauczycielem chemii o jakim można tylko marzyć.

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2015

Jestem studentką drugiego roku Wydziału Lekarskiego w Katowicach, co zawdzięczam sumiennej pracy i ogromnemu poświęceniu naukowemu ze strony Pani Doktor.
Ogromny zasób wiedzy, umiejętność odpowiedniego podzielenia się nią, a także cierpliwość przy rozwiązywaniu problemów ucznia.
Te pozornie proste rzeczy wraz z przyjemną atmosferą sprawiły, że czułam się niezwykle swobodnie i bardzo polubiłam Nasze zajęcia.
Serdecznie polecam, wymagająca Pani Doktor, która zarazem doskonale zna potrzeby ucznia i wie jak do Niego dotrzeć.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2015

Pani doktor jest bardzo serdeczną, sumienną i uczciwą osobą o przeogromnym zasobie wiedzy, która potrafi wytłumaczyć każdą wątpliwość! Przygotowała mnie do matury rozszerzonej z chemii w przeciągu roku praktycznie od zera! Chodziłem do liceum o profilu matematyczno-informatycznym, gdzie chemia była nauczana na poziomie podstawowym i traktowana po macoszemu, jak zło konieczne, a pomimo tego dzięki Pani doktor spełniłem swoje największe marzenie o studiowaniu farmacji na Uniwersytecie Medycznym!
Pani doktor korepetycje traktuje bardzo poważnie i wkłada w nie całe swoje serce. Z materiałem prze do przodu, żeby jak najwięcej przerobić i mieć czas jeszcze na powtórki materiału przed maturą. Jej autorskie materiały stoją na bardzo wysokim poziomie trudności, a testy jakie robi uczniom w cale nie jest tak łatwo zdać, ale dzięki temu w maju na maturze nie ma możliwości nic zaskoczyć!
Pani doktor na prawdę bardzo mi pomogła, a ten pozytywny komentarz to moja oznaka wielkiej wdzięczności jaką ją darzę.
Każdemu, kto ma ochotę ciężko, ale i owocnie zapracować na bardzo dobry wynik gorąco polecam Panią doktor :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.