Szach MAT Kornelia Duda

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Mysłowice
Katowice
Sosnowiec
Warszawa
Faktura VAT

O mnie

Matematyka i przekazywanie wiedzy o niej to moja pasja, więc postanowiłam robić to na szerszą skalę. Oto link do mojego bloga matematycznego "Szach Mat" :http://szachmat.netMożecie sprawdzić, czy odpowiada Wam sposób, w jaki przekazuję wiedzę. Możecie też przygotowywać się z tymi filmami wideo do matury z matematyki. Czekam na komentarze, pytania, uwagi. Zapraszam również na korepetycje oraz do współpracy - posiadam doświadczenie jako wykładowca :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 10.2017
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
Magister
Finanse i Rachunkowość
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
07.2012 - aktualnie
Indywidualne lekcje z uczniami
Od 7 lat jestem zawodowym korepetytorem z matematyki. Z pasją i zaangażowaniem przygotowuję uczniów do egzaminów maturalnych, gimnazjalnych, po szkole podstawowej oraz do bieżących sprawdzianów w ramach regularnej współpracy z uczniem.
05.2016 - aktualnie
Vloger
Posiadam stronę internetową i kanał na YouTube, na którym udostępniam artykuły mojego autorstwa związane z edukacją oraz filmy przygotowujące do matury obowiązkowej z matematyki.
04.2017 - 04.2018
Wykładowca Wielkiej Powtórki Maturalnej
Podczas Wielkiej Powtórki Maturalnej prowadziłam wykłady z matematyki, podczas których przygotowałam do matury łącznie około 2000 uczniów.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 26
avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2019

Korepetycje z Kornelią, są przede wszystkim miłe i przyjemne. Człowiek, często gdy czegoś nie rozumie zaczyna się stresować, a tutaj nie musi. Kornelia bardzo dobrze wszystko wytłumaczy i nie robi problemów z tego, że ktoś czegoś nie umie lub nie pamięta. Dzięki niej jestem w stanie zrozumieć nowe rzeczy jak i przypomnieć sobie te, które już kiedyś miałam w szkole. W tym roku czeka mnie matura i wiem, że dzięki tej korepetytorce będę dobrze przygotowana! Gorąco polecam! :D

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Uważam, że opinia o Pani Kornelii ,,bardzo dobry” to stanowczo za mało, zdecydowanie brakuje tu pola ze słowem ,,celujący”.
Z całego serca mogę polecić tą korepetytorkę. Pracowałyśmy wspólnie rok a z naszych zajęć wyniosłam zdecydowanie więcej niż ze szkoły. Jej profesjonalizm, indywidualne podejście do ucznia, spokój oraz to, że zawsze mogłam liczyć na pomoc Pani Kornelii kiedy jej potrzebowałam to cechy które wyróżniają ją wśród innych korepetytorów. I najważniejsze - efekt naszej pracy to ZDANA MATURA!!!

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2019

Od dłuższego czasu miałam spory problem z matematyką, dopóki nie przyszłam po raz pierwszy do Pani Kornelii na zajęcia. Nasze lekcje to jedyny czas w ciągu tygodnia, w którym jakiekolwiek obliczenia i zadania sprawiały mi przyjemność i wydawały się sensowne. Jestem uczennicą ósmej klasy, w tym roku pisałam egzaminy, wynik 100% z matematyki mówi sam za siebie, nie chcę się zbytnio chwalić, bo i tak to w większości zasługa Pani Korepetytorki. Niezwykłe podejście, wyrozumiałość i indywidualne traktowanie uczniów, a jednocześnie motywacja i mobilizacja. Znam wiele osób chodzących na zajęcia z matematyki, ale to Ci, którym pomaga Pani Kornelia osiągają najlepsze efekty i są najbardziej zadowoleni. Serdecznie polecam, na lepszą nauczycielkę nie moglibyście trafić!

avatar
MAGDALENA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2019

Gorąco polecam! Świetne podejście do ucznia, zaangażowanie, profesjonalizm! Współpraca z Panią Kornelią to najlepsza decyzja jaką mogliśmy podjąć

Szach MAT Kornelia Duda

Cieszę się , że mogłam pomóc. Lenka to naprawdę mądra dziewczynka, która jest zaangażowana i stara się przy pisaniu każdej cyferki. Praca z takim uczniem i współpraca z takimi rodzicami to zaszczyt i przyjemność :).

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2019

Bardzo polecam korepetycje z Panią Kornelią. Potrafi wytłumaczyć niezrozumiały materiał w bardzo przystępny sposób, udziela cennych wskazówek w rozwiązywaniu zadań, a nawet całej matury. Zawsze panuje miła atmosfera i widać, że Pani Kornelii zależy na dobrych wynikach w nauce swoich uczniów.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2019

Kornelia to naprawdę świetna korepetytorka.
Kiedy moja sytuacja była naprawdę tragiczna, bo groziło mi nie przystąpienie do matury, zaczęłam szukać ratunku.
Lekcje były zrozumiałe, Kornelia mówi językiem zrozumiałym dla każdego, inne niż podręcznikowe sposoby rozwiązywania zadań na pewno są bardzo przydatne i o wiele łatwiejsze.
Dzięki Kornelii uwierzyłam we własne możliwości i teraz żadna matura mi nie straszna! :D

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2018

Gorąco polecamy Panią Kornelie jako nauczyciela matematyki. Profesjonalne podejście, świetny zasób wiedzy a co - w naszym przypadku ogromnie ważne - genialne podejście do ucznia. Lekcje przebiegały totalnie bez stresu. Matematyka z 3 na semestr podciągnięta na mocne 4 na koniec roku. Serdecznie polecamy !!! I baaaaardzo dziękujemy :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2018

Bardzo polecam Panią Kornelie z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jest to najlepsza korepetytorka z jaką pracowałam (a trochę ich było). Pani Kornelia w bardzo profesjonalny i przyjemny sposób tłumaczy zasady i tajniki matematyki. Jeszcze raz bardzo polecam!!!

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2018

Matematyka nigdy nie była moim ulubionym przedmiotem. Jest to jednak przedmiot obowiązkowy na maturze. Znajoma poleciła mi korepetycje prowadzone przez p. Kornelię, i tak zostałam jej uczennicą. Pani Kornelia przygotowywała mnie do matury przez rok. Dzięki jej pomocy, fantastycznemu podejściu do moich potrzeb, udało mi się opanować w stopniu wystarczającym materiał z którym dawniej miałam problemy. Pani Kornelia jest wymagająca ale jednocześnie wyrozumiała i cierpliwa, co daje znakomite efekty. Jest bardzo dobrze przygotowana do kolejnych zajęć z uczniem i jest bardzo punktualna. Przez cały okres korepetycji mogłam skorzystać z jej pomocy także poprzez kontakt telefoniczny czy za pomocą mediów społecznościowych. Jest także osobą niezwykle sympatyczną, która prowadzi zajęcia w miłej i przyjaznej atmosferze. Gorąco polecam Panią Kornelię , ponieważ uważam że jest świetną i profesjonalną korepetytorką, która mnie osobiście bardzo pomogła przygotowując się do matury. Polecam również jej bloga pod tytułem Szach Mat w którym świetnie omawia zadania maturalne. :-) :-)

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2018

Kornelia jest osobą bardzo profesjonalną i solidną.Zawsze miałam problemy z matematyką,ale dzięki metodom nauczania Kornelii udało mi się przyswoić wiedzę matematyczną.Jest zawsze rzetelnie przygotowana a lekcje przebiegają w miłej i spokojnej atmosferze bez nerwów.Jest bardzo motywująca a jej osobiste zaangażowanie w naukę ucznia przynosi ogromne postępy.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2018

Polecam serdecznie tę korepetytorkę! Od zawsze miałam problemy z matematyką, miałam wiele nauczycielek, ale dopiero Pani Kornelia sprawiła, że zaczęłam rozumieć, a nawet lubić ten trudny przedmiot. Ma ona świetne podejście, wiele cierpliwości i każdego ucznia traktuje indywidualnie. Miałam przyjemność uczyć się z nią całą klasę maturalną i zakończyłam ją bez najmniejszego problemu, a teraz jestem po maturze, którą dzięki niej z całą pewnością dobrze zdałam. Pani Kornelia ma ogromne doświadczenie i do każdej lekcji jest zawsze świetnie przygotowana. Jeszcze raz z całego serca polecam.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2018

Polecam Panią Kornelię , z czystym sumieniem. W swojej karierze miałam dość trochę korepetytorów, ale nigdy tak dokładnych i profesjonalnych. Gdyby nie Pani Kornelia to jestem pewna ze bym poległa na maturze.

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2018

Zawsze miałam problemy z matematyką i nigdy nie potrafiłam zrozumieć tłumaczenia nauczycieli. Dzięki Korneli która ma bardzo profesionalne i indywidualne podejście do ucznia przygotowałam się do egzaminu gimnazjalnego ponad moje oczekiwania. Lekcje zawsze przebiegają w miłej atmosferze, a zagadnienia które sprawiały mi problemy Kornelia potrafiła wytłumaczyć w mgnieniu oka. Polecam bardzooo serdecznie każdemu kto ma problemy z matematyką!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2018

Pani Kornelia jest bardzo dobrą korepetytorką. Dzięki niej matematyka stała się dla mnie dużo łatwiejsza i bardziej przystępna. Pomogła rozwinąć mi moją wyobraźnię do matematyki. Bardzo polecam, jeśli ktoś ma problemy z matematyka, na pewno będzie zadowolony. :)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2017

Z Kornelią zaczęłam pracę od marca, teraz żałuję, że zdecydowałam się na korepetycje dopiero wtedy, bo dodatkowy chociażby miesiąc, mógłby przynieść mi na prawdę wysoki wynik na maturze. Kornelia podchodzi z ogromnym zaangażowaniem i rzetelnie przygotowuje się do pracy z uczniem, ma fachowe podejście, a lekcje razem to była sama przyjemność. W krótkim przedziale czasu udało się nam powtórzyć bardzo wiele rzeczy i jestem przezadowolona z faktu, że mój wybór padł właśnie na nią:) Polecam wszystkim z całeeeeego serca:) Powodzenia dzisiaj :)

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2017

Brakuje tutaj oceny celującej dla Pani Kornelii.
Córka ciezko przełamuje pierwsze lody z osobami nowo poznanymi a Kornelii udało się to za pierwszym razem!
Potrafiła tak wytłumaczyć działania corce w jednek lekcji i tematy z ktorymi sama walczylam z córką miesiac.
Motywuje,zacheca.Potrafi rozmawiac nie tylko o nauce ale o różnych innych sprawach z uczniem co bardzo poprawia atmosferę.
Korepetycje z Pania Kornelia spowodowaly ze jestesmy tam gdzie jestesmy:)Mamy same 5!Corce to dodalo pewnosci siebie i bardzo korzystnie wplynelo na jej dalszy rozwoj.
Pani Kornelia jest tez bardzo elastyczna.Potrafi się dostosowac do zajec ucznia i godzin korepetycji.
Corka bardzo chetnie odrabia zadania domowe ktore zostaly jej zadane bo Pani Kornelia potrafi chwalic ucznia ale zarowno stawia konkretne wymagania.Mam swietny sposób tlumaczenia.Corka za kazdym razem po wyjsciu dokladnie rozumiala co korepetytorka chciala jej przekazac.Nie ma mowy o bledach w komunikacji.
Jesli korepetycje to tylko z Pania Kornelia nawet jesli mialabym wozic corke na drugi koniec miasta:)

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2017

Polecam tą korepetytorkę z całego serca. Umie usiąść , wytłumaczyć po ludzku. Wszystko wydaję się przy niej proste. Na początku szło mi średnio z matematyki a teraz aż mnie ciągnie do matematyki dzięki Kornelii. To było moja najlepsza decyzja w życiu żeby wsiąść u niej korepetycje. Polecam. Nigdy nie żałowałem.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2016

Będąc szczerą, wystawienie tej opinii nie będzie rzeczą prostą.
Ciężko zawrzeć w kilku zdaniach ilość bardzo dobrze i konsekwentnie przeprowadzonych wspólnie zajęć i pracy włożonej tak samo z mojej strony jak i Korneli w korepetycje, które de facto trwały tylko 3 miesiące, a dały niewyobrażalne efekty :) Chciałabym też wspomnieć co jest myślę rzeczą ważną, że Kornelia za każdym razem przygotowywała się do każdej lekcji, każdego traktuje indywidualnie i tak samo indywidualnie pracuje, zwraca przede wszystkim uwagę na poziom i czas jaki każdemu musi z osobna inaczej poświęcić, gdyż każdy jest inny i tak samo różnie pochłania wiedzę, potrzebuje czasami więcej, a czasami zdecydowanie mniej czasu na rożne działy. I taka uwaga z mojej strony z czym sama osobiście miałam problem to luki w wiedzy z gimnazjum, które myślę, że większość z nas ma, albo przynajmniej cześć, które Kornelia konsekwentnie próbowała załatać :) I oczywiście jej to bardzo dobrze wychodziło :D Zawsze traktowała wszystko poważnie i każdy dział był dobrze przez nią przerobiony. Nawet kiedy następnego dnia miałam sprawdzian z działu, którego kompletnie nie rozumiałam Kornelia potrafiła zdziałać cuda w 2 h, no i jak się później okazywało nie raz z tych rzeczy które tylko 'musnęłyśmy' dostawałam 5 :) No i nie ukrywając stopnie automatycznie szły w górę. Także zdecydowanie polecam i na konie dodam, że nie wyobrażam sobie bez niej przygotowania do matury :) I dzięki niej wynik jest taki, a nie inny :) I szczerze mówiąc będzie mi brakowało tych zajęć, bo naprawdę był to bardzo dobrze nie tylko przepracowany czas ale i spędzony, gdyż Kornelia jest bardzo sympatyczną osobą i lekcje były w bardzo miłej atmosferze prowadzone :) Jeszcze raz szczerze POLECAM :)

avatar
Pamela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2016

Porównując z poprzednimi korepetytorami z matematyki do których chodziłam Kornelia jest najlepsza. Tłumaczy wszystko w prosty sposób, pomaga zrozumieć matematykę, każdy temat przerabia od A do Z, daje praktyczne wskazówki w rozwiązywaniu danych zadań. POLECAM! :D

avatar
Patka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2015

Podpisuję się pod każdym pozytywnym komentarzu ! Polecam z całego serca :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2015

Najlepsza korepetytorka na świecie! Kornelia potrafi tak wytłumaczyć matematykę, że staje się ona łatwa i przyjemna. Cierpliwa, punktualna i kompetentna. Po prostu NAJLEPSZA! :) :*

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2015

Kornelia udziela mi oraz mojej siostrze korepetycji od września dzięki niej nasze wyniki poprawiły się znacznie , zajęcia z nią są bezstresowe, przyjemne i zrozumiałe. Jestem bardzo zadowolona, dzięki Korneli okazuje się że matematyka nie musi byc taka straszna! :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2014

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji udzielonych przez Kornelię, potrafi w łatwy sposób wytłumaczyć dany materiał, swoje zajęcia prowadzi bez pośpiechu i dostosowuje się do ucznia, dzięki niej zdałam z matmy ;), nigdy nie miałam lepszej korepetytorki ;) Serdecznie polecam

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2014

Dobra osoba na dobrym miejscu, kompetentna, pracowita, wymagająca, ale z nią wszystko staje się proste i zrozumiałe. Z tą korepetytorką matematyka to nic trudnego, a materiał staje się prosty i przyjemny.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2014

Pełen profesjonalizm połączony z pasją. Przede wszystkim wszystko co trudne staje się łatwe i zrozumiałe. Okazuje się, że przygoda z matematyką może być interesująca, a siedmioletni zakres materiału w pełni zrozumiany w pół roku.

Pozdrawiam wszystkich zagubionych w działaniach matematycznych i serdecznie polecam osobę, która jest prawdziwym nauczycielem.

(Kornelia dzięki za wszystko)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2014

Korepetytorka jest osobą bardzo konkretną, bardzo dobrze przekazuje wiedzę którą posiada. Jest sympatyczna i dobrze dogaduje się z uczniami. Dzięki niej matematyka wydaje się prosta. Polecam każdej osobie, która ma problemy z matematyką! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.