Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Warszawa
Język włoski50 / 60 min

Kornelia

Opis ogłoszenia

Skończyłam Italianistykę na Uniwersytecie Warszawskim, byłam także na stypendium we Włoszech. Oferuję lekcje z języka włoskiego na poziomie początkującym jak i zaawansowanym. Mam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu prywatnym i w szkołach językowych, jest to moja pasja. Jeśli chcesz, aby nauka była też przyjemnością, zapraszam!
Se vuoi imparare l’italiano contattami!

Kontakt 787425892

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.