IM Mariusz Buś

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Kraków
Miechów
Słomniki
Wieliczka
Proszowice
Wolbrom
Olkusz
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Szachy80 / 60 min

IM Mariusz Buś

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Zajęcia szachowe z mistrzem międzynarodowym.

Poprowadzę treningi szachowe z juniorem lub osobą dorosłą zainteresowaną podniesieniem poziomu gry. Zajęcia mogą się odbywać online lub stacjonarnie (Kraków i okolice), indywidualnie lub w grupkach 2-3 osobowych w przypadku zbliżonego poziomu gry u zawodników. Poziom zajęć dostosowuję do poziomu zawodnika, dlatego zapraszam zarówno początkujący jak również zaawansowanych graczy.

Częstotliwość i godziny zajęć do indywidualnego ustalenia. Cena za zajęcia indywidualne: 80zł/60 minut.

Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu zawodnika wyczynowego w szkoleniu wykorzystam najbardziej efektywne formy podnoszenia poziomu gry. Zapraszam do kontaktu: tel. 607307331

Kilka słów o mnie:
Jestem mistrzem międzynarodowym, na swoim koncie mam srebrny i brązowy medal Drużynowych Mistrzistw Polski Seniorów, brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorów, dwa srebrne medale z Akademickich Mistrzostw Polski oraz zwycięstwa w turniejach krajowych i międzynarodowych.W szczycie swojej aktywności szachowej zajmowałem 10 miejsce na liście rankingowej wśród polskich szachistów.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1990 - 06.2005
Uniwersytet Wrocławski
Magister
Matematyka
10.2004 - 06.2006
Akademia Ekonomiczna im. O. Langego we Wrocławiu
Magister
MBA
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2021

Bardzo dobry nauczyciel z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Lekcje odbywają się w przyjaznej atmosferze, pan Mariusz dobrze przygotowuje do gry w turniejach.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2021

Jestem bardzo zadowolony z zajęć, moje zrozumienie strategii w szachach uległo znacznej poprawie, a także czuje się mocniejszy w końcówkach.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.