Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Gdańsk (Oliwa +2)

Justyna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Justyna

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2018

Jeżeli nie chcesz się nudzić, a angielski jest dla Ciebie kulą u nogi śmiało polecam Panią Justynę! Kompetentna, uśmiechnięta z pomysłem na zajęcia. Zero nudy! Osobiście wyniosłam masę wiedzy, którą aktualnie wykorzystuję na wymianie studenckiej. Gratisowo zawsze pyszna herbatka! Korepetycje na 5!

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 listopada 2017

Justyna to osoba otwarta i kontaktowa - już na pierwszych zajęciach swobodnie się z nią rozmawiało, również na tematy niezwiązane z językiem angielskim.

Kompetentna, zawsze przygotowująca materiały, o które prosiłem.
Dobrze wyłapuje błędy i poprawia je na bieżąco podczas rozmowy.

Justyna, zamiast nudnych zadań znanych ze szkół, preferuje dużo mówienia, na czym mi własnie zależało. Nie naciska na posiadanie podręcznika, więc jeśli chcecie poczuć edukacyjną wolność to jest to właściwa osoba do zostania Waszym nauczycielem ojczystego języka Jamesa Bonda.

avatar
Norciu
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2017

Serdecznie polecam Panią Justynę! W pełni zgadzam się z Kornelia. Nic dodac, nic ujac. Osoba bardzo kompetentna, znajaca sie doskonale na swoim fachu. Nie pozostaje bez watpliwosci, ze jest to postac nietuzinkowa. Zawsze w pelni pozytywna i gotowa do pracy. Zaraza swoja niespozyta energia i poczuciem humoru. Wspolpracowalem z Pania Justyna prawie rok. Jestem w pelni zadowolony. Polecam kazdej osobie, ktorej zalezy na zdaniu matury z j. angielskiego na poziomie rozszerzonym. Ponadto jesli komus zalezy na tym by sie otworzyc i zaczac rozmawiac poprawna angielszczyzna ta Pani jest doskonalym wyborem by osiagnac ten cel, nawet dla osoby, ktora uwaza sie za ciezki przypadek. Oczywiscie bez pracy nie ma kolaczy. No gain without pain! :)

avatar
Kornelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2017

Z Panią Justyną współpracowałam przez półtora roku.

Jest pozytywnie zakręconą i kompetentną prowadzącą. Przychodząc na zajęcia do Pani Justyny nie odczuwałam żadnego stresu, a wręcz przeciwnie, chciałam rozmawiać, ponieważ jest to osoba bardzo kontaktowa i otwarta. Zwraca uwagę na indywidualne potrzeby swojego ucznia, dostosowując do nich różnorodne materiały dydaktyczne. Dzięki Pani Justynie matura rozszerzona z j. angielskiego nie stanowi dla mnie żadnego problemu. :)

Serdecznie polecam korepetycje z Panią Justyną wszystkim tym, którzy pragną rozwinąć swoje umiejętności językowe, zarówno miłośnikom amerykańskiego akcentu, jak i wyśmienitej herbaty.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.