Konrad Langue

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online

Konrad Langue

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/516 opinii
Dla użytkownika Konrad Langue

O mnie

WITAMwszystkich zmotywowanych do nauki języka francuskiego, jak również Tych, dla których nauka tego języka jest tylko obowiązkiem…OFERUJĘ naukę zdalną/skype języka francuskiego/włoskiego oraz j.angielskiego.Wszystkie poziomy zaawansowania.OFERTA obejmuje naukę zdalną, tj.; konwersacje (z uwzględnieniem języka branżowego), gramatyka języka, odsłuchy języka mówionego, redakcja tekstów wraz z korektą, weryfikacja prac domowych.Metoda nauki uzgadniana jest indywidualnie z uwzględnieniem stopnia zaawansowania języka, indywidualnych potrzeb zgodnych z wykonywaną pracą, celami edukacyjnymi oraz predyspozycji językowych ucznia.OFERTA obejmuje również jednorazowe doradztwo w zakresie wyboru metod i sposobów nauki wybranego języka obcego dla osób, które zamierzają dopiero podjąć naukę pierwszego języka obcego. Jako doświadczony lingwista, mający doświadczenie zawodowe we wskazanych językach obcych staram się dobrać najskuteczniejsze indywidualne metody współpracy z uczniem.DOSTĘPNOŚĆ; 6 dni w tygodniu od godz. 7.00 do godz. 21.00.

W wyjątkowych sytuacjach termin lekcji uzgadniany jest indywidualnie.CENA; 60min./50pln (bonus w przypadku podjęcia współpracy w nauce dwóch języków symultanicznie).Celem szczegółowych informacji zapraszam do kontaktu email; konradlangue@interia.pl

Odpowiedź na wiadomość otrzymacie Państwo w ciągu max 2h.Ukończyłem wykształcenie wyższe filologiczne na renomowanym polskim Uniwersytecie, językami obcymi interesuję się od najmłodszych lat. W trakcie swojej kariery zawodowej miałem okazję pracować w ww. językach obcych tak w Polsce jak i za granicą. Pobyt we Francji, znajomość świata businessu, współpraca z obcokrajowcami oraz pasja w nauczaniu, którą realizuję od wielu sprawiają, że moja oferta edukacyjna może być dla Państwa atrakcyjna.OFERTA kierowana jest zarówno do osób pracujących, jak i uczniów, maturzystów i studentów, którzy przygotowują się do egzaminów językowych, w tym matur.Bogata literatura i różnorodna literatura dydaktyczna z jakiej korzystam może być atrakcyjna zarówno dla ucznia szkoły podstawowej jak i osoby przygotowującej się do wyjazdu do pracy za granicę.Współpracę z uczniem opieram na zaufaniu.Posiadam doświadczenie dydaktyczne, szczególnie w nauczaniu indywidualnym, zarówno dorosłych jak i dzieci w wieku szkolnym.Zapraszam Wszystkich do kontaktu:)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2005 - 06.2010
Filologia Romańska/Nauki humanistyczne
Magister
10.2014 - aktualnie
Uniwersytet
Lingwistyka stosowana
Kursy i szkolenia
06.2017
Zawodowy kurs języka angielskiego - Szkoła Języka Angielskiego
07.2020
Zawodowy kurs języka włoskiego - Szkoła Języka Włoskiego
Doświadczenie
06.2007 - aktualnie
Lektor języków obcych/ tłumacz

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 16
avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 grudnia 2021

Bardzo polecam naukę francuskiego z Konradem - profesjonalne zajęcia w miłej atmosferze. Nauczyciel jest wyrozumiały i elastyczny - dostosowuje zajęcia do konkretnych potrzeb studenta.

Pozdrawiam,
Maggda

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2021

Jestem bardzo zadowolony z korepetycji z języka francuskiego. Pana Konrada cechuje pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do kursanta i jego poziomu języka. Po pół roku zajęć widzę duży progres moich umiejętności. Polecam.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2021

Z pełna odpowiedzialnością polecam tego lektora. Świetnie prowadzone zajęcia, miła i niestresująca atmosfera, wysoko postawiona poprzeczka wymagań, pełen dostęp do potrzebnych materiałów. Przy takim profesjonaliźmie ze strony lektora łatwo pokonać barierę językową.

avatar
Sabina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2021

Bardzo,bardzo polecam tego korepetytora.Świetnie prowadzi lekcję.Stawia wysoko poprzeczkę a tzn.,żre zależy mu by nauczyć.Naprawdę polecam !

avatar
adela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2021

Podjęłam korki u tego korepetytora , jestem mega zadowolona. Zapewnił bezstresową atmosferę, pomógł mi przełamać barierę językową i co ważne zapewnił mi dostęp do materiałów. Poszerzył materiał przerabiany w szkole ( dużo gramatyki i mówienia) .
Jestem spokojna do matury wiem ,że na maturze nie będę miała problemów , zwłaszcza ,że pracuję także na testach z olimpiady. Super ...
Bardzo Polecam ...

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2020

Pan jest bardzo wymagający, ale atmosfera zajęć jest bardzo miła i życzliwa, jeśli ktoś chce naprawdę się nauczyć języka to właśnie tego pana polecam.

avatar
Gośka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2020

Korzystam z nauki języka francuskiego tego lektora i zapewniam każda lekcja przygotowana pod indywidualne potrzeby (gramatyka słownictwo itp).
Bardzo korzystna cena za godzinę!!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2020

Profesjonalizm , zaangażowanie to główne cechy tego korepetytora.
Świetny akcent zarówno włoski jak i francuski . Z tych języków pobierałam korki ,więc z pełną odpowiedzialnością mogę polecić-Polecam....

avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2020

Współpracowałam z Panem mnóstwo wskazówek, pełne zaangażowanie, miła atmosfera przede wszystkim chęć przekazywania wiedzy merytorycznej , wyrozumiałość,ogromna pasja do języka francuskiego i włoskiego , zmotywowany i dyspozycyjny o każdej porze dnia.
Z pełną odpowiedzialnością polecam....

avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2020

Bardzo polecam wszystkim poszukującym korepetytora w dziedzinie języka branżowego ,specjalistycznego . To doskonały lingwista .....i nie tylko.
Z wieloletnim doświadczeniem . Ma szeroko pojętą wiedzę na każdy temat - zwłaszcza humanistyczny.
Uczciwie , szczerze polecam.

avatar
Eliza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2020

Znakomite podejście do ucznia, zawsze zorganizowany, pomocny i życzliwy.
Nauka od podstaw to nie lada wyzwanie . Dziękuje Panu.

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2020

Na początek pytania jakie są oczekiwania i to jest cel do którego dąży.
Czy to ma być język mówienia do codziennej komunikacji , czy to ma być język branżowy.
Indywidualne podejście, potrafi wytłumaczyć-świetny akcent .
Zaangażowanie , cierpliwość mimo ,że ma dość dużo chętnych nigdy nikomu  nie odmawia .!!!
O każdej porze służy pomocą i zachęca do pytań, możliwość negocjacji
w opłacie za korepetycje.
Praktyczne techniki mówienia.
Na pewno skorzystam z korepetycji u tego Pana , ale teraz już z języka angielskiego lub włoskiego.

Dziękuję Panu za elastyczność, dyspozycyjność i przygotowanie.
Andrzej

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2020

Jestem bardzo bardzo zadowolony z korepetycji .Trudno sie dostac .ale teraz wiem dlaczego.Dziekuje Panu ,bardzo mi Pan pomogl.

avatar
iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2020

Polecam. Ciekawy sposòb nauczania. Wiele ułatwia:)

avatar
Janeczka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2020

Byłam uczennicą tego Pana ,przyznaję jest wymagający ale bardzo , bardzo się angażuje.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2020

Zaangażowanie i profesjonalizm to główne cechy tego korepetytora.
Pozdrawiam Pana- Natalia:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.