Konrad Langue

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online

Konrad Langue

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/528 opinii
Dla użytkownika Konrad Langue

O mnie

WITAMwszystkich zmotywowanych do nauki języka francuskiego, jak również Tych, dla których nauka tego języka jest tylko obowiązkiem…OFERUJĘ naukę zdalną/skype języka francuskiego/włoskiego oraz j.angielskiego.Wszystkie poziomy zaawansowania.OFERTA obejmuje naukę zdalną, tj.; konwersacje (z uwzględnieniem języka branżowego), gramatyka języka, odsłuchy języka mówionego, redakcja tekstów wraz z korektą, weryfikacja prac domowych.Metoda nauki uzgadniana jest indywidualnie z uwzględnieniem stopnia zaawansowania języka, indywidualnych potrzeb zgodnych z wykonywaną pracą, celami edukacyjnymi oraz predyspozycji językowych ucznia.OFERTA obejmuje również jednorazowe doradztwo w zakresie wyboru metod i sposobów nauki wybranego języka obcego dla osób, które zamierzają dopiero podjąć naukę pierwszego języka obcego. Jako doświadczony lingwista, mający doświadczenie zawodowe we wskazanych językach obcych staram się dobrać najskuteczniejsze indywidualne metody współpracy z uczniem.DOSTĘPNOŚĆ; 6 dni w tygodniu od godz. 7.00 do godz. 21.00.

W wyjątkowych sytuacjach termin lekcji uzgadniany jest indywidualnie.CENA; 60min./50pln (bonus w przypadku podjęcia współpracy w nauce dwóch języków symultanicznie).Celem szczegółowych informacji zapraszam do kontaktu email; konradlangue@interia.pl

Odpowiedź na wiadomość otrzymacie Państwo w ciągu max 2h.Ukończyłem wykształcenie wyższe filologiczne na renomowanym polskim Uniwersytecie, językami obcymi interesuję się od najmłodszych lat. W trakcie swojej kariery zawodowej miałem okazję pracować w ww. językach obcych tak w Polsce jak i za granicą. Pobyt we Francji, znajomość świata businessu, współpraca z obcokrajowcami oraz pasja w nauczaniu, którą realizuję od wielu sprawiają, że moja oferta edukacyjna może być dla Państwa atrakcyjna.OFERTA kierowana jest zarówno do osób pracujących, jak i uczniów, maturzystów i studentów, którzy przygotowują się do egzaminów językowych, w tym matur.Bogata literatura i różnorodna literatura dydaktyczna z jakiej korzystam może być atrakcyjna zarówno dla ucznia szkoły podstawowej jak i osoby przygotowującej się do wyjazdu do pracy za granicę.Współpracę z uczniem opieram na zaufaniu.Posiadam doświadczenie dydaktyczne, szczególnie w nauczaniu indywidualnym, zarówno dorosłych jak i dzieci w wieku szkolnym.Zapraszam Wszystkich do kontaktu:)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2005 - 06.2010
Filologia Romańska/Nauki humanistyczne
Magister
10.2014 - aktualnie
Uniwersytet
Lingwistyka stosowana
Kursy i szkolenia
06.2017
Zawodowy kurs języka angielskiego - Szkoła Języka Angielskiego
07.2020
Zawodowy kurs języka włoskiego - Szkoła Języka Włoskiego
Doświadczenie
06.2007 - aktualnie
Lektor języków obcych/ tłumacz

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 28
avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2023

Nauka francuskiego z Konradem to przyjemność. Poziom lekcji jest dobrany do umiejętności kursanta. Zajęcia są bardzo ciekawe, profesjonalnie przeprowadzone i zawsze odbywają się punktualnie.

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2023

Uczę się języka francuskiego od ponad pół roku i jestem bardzo zadowolony z zajęć. Pan Konrad jest zawsze punktualny i przygotowany, a na samych zajęciach atmosfera jest naprawdę przyjemna. Bardzo podoba mi się metodyczne podejście Pana Konrada do nauczania, a także nacisk na systematyczność w procesie przyswajania języka.

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2022

Regularnie od roku uczę się j. francuskiego z Konradem. Wcześniej, na studiach, zaczęłam francuski od zera, i uczyłam się rok, więc miałam mniej więcej poziom A1-A2, następnie kontynuowałam z lektorką, jednak przestałam bo sposób prowadzenia był chaotyczny, brakowało motywacji, w efekcie miałam ponad rok przerwy i niewiele pamiętałam.
Zachęcona dobrymi opiniami wybrałam Konrada i nie żałuję. Zależało mi na wymagającym, ale uprzejmym lektorze – i Konrad taki właśnie jest. Lekcje są uporządkowane, wiem na jakim etapie nauki jestem, lektor nie ogranicza się do jednej książki i ćwiczeń ale wybiera również dodatkowe materiały np. pod kątem gramatyki z książek, w których są lepiej wytłumaczone. Każda lekcja jest profesjonalnie zaplanowana i przygotowana. Dzięki cierpliwości lektora nawet początki nauki nie były straszne, mimo niepewności w mówieniu.
Z perspektywy czasu widzę, że w miarę kontynuowania nauki i przyswajania języka, lektor dostosowuje sposób prowadzenia zajęć, większy nacisk jest na swobodną wypowiedź co nie ukrywam jest bardzo ważne, bo jest to jedyny aspekt nauki języka, którego nie sposób nauczyć się w pojedynkę. Lektor wie, jak wygląda język „w użyciu”, więc dostajemy też praktyczne wskazówki co do tego, jak Francuzi mówią, jakich zwrotów używają.
Jestem pod wrażeniem postępów, które zrobiłam przez ten rok dzięki Konradowi, mam motywację aby uczyć się systematycznie, osłuchiwać się z językiem również poza zajęciami, i widzę już tego efekty.
Co istotne, jest dużo ćwiczeń dodatkowych, odnośnie słownictwa i gramatyki. Potwierdzam, że zajęcia okraszone są często praktycznymi ciekawostkami dot. języka francuskiego, np. poleceniem obejrzenia materiału wideo w Internecie, wysłuchania muzyki jakiegoś francuskiego artysty itp.
Polecam gorąco niezdecydowanym!

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2022

Zaczęłam naukę francuskiego od podstaw ponad rok temu. Konrad jest świetnym nauczycielem, który nie tylko wymaga ale także motywuje do nauki francuskiego. Lekcje wzbogacone są ciekawostkami na temat Francji oraz życia Francuzów. Z całego serca polecam zajęcia z tym nauczycielem a efekty są gwarantowane! :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2022

Jestem uczennicą liceum. Zajęcia z języka francuskiego kontynuuję już 2 lata i jestem bardzo zadowolona. Pan Konrad jest wyrozumiały, zaangażowany, zawsze przygotowany do zajęć, i co najważniejsze, uczy z pasją. Świetnie tłumaczy każde zagadnienie, a sama nauka jest na najwyższym poziomie.
Zajęcia prowadzone są w miłej i bezstresowej atmosferze. Dodatkowo są wzbogacone o ciekawostki z życia codziennego Francuzów oraz polityki, co pozwala poznać kulturę kraju. Lekcje to czysta przyjemność. Polecam!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2022

Bardzo polecam korepetycje z języka francuskiego:) Pan Konrad potrafi dopasować poziom nauczania do swojego ucznia, jest zawsze przygotowany do zajęć, profesjonalny i zaangażowany w nauczanie. Na lekcjach korzystamy z różnorodnych materiałów i pogłębiamy znajomość zarówno gramatyki jak i słownictwa. Polecam każdemu kto chce sie uczyć od początku, ale również tym którym zależy na przypomnieniu sobie języka i uporządkowaniu niektórych kwestii: )

avatar
Phillip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2022

Zajęcia z Panem Konradem są prowadzone w genialny sposób, tak, że od początku wiadomo co chce się uzyskać i w którą stronę się zmierza. Profesor jest bardzo sympatyczny i w razie potrzeby jest w stanie wytłumaczyć dane zagadnienie na wiele sposobów, przez co zawsze się wszystko zrozumie. W dodatku jest on cierpliwy i pomocny. Dzięki współpracy w ciągu 4 miesięcy udało mi się rozpocząć mówić i rozumieć teksty w języku francuskim, mimo iż wcześniej nie mówiłem ani słowa. Zdecydowanie mogę go polecić dla każdej osoby która chce się nauczyć języka francuskiego!!!

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2022

Niedawno rozpocząłem, dzięki Panu Konradowi, naukę języka włoskiego i jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy, zarówno ze sposobu prowadzenia zajęć, wprowadzania i tłumaczenia kolejnych zasad gramatycznych, przekazywanych materiałów dydaktycznych, jak również z cierpliwego i elastycznego podejścia nauczyciela do ucznia, dzięki któremu lekcje są prowadzone w przyjemnej atmosferze i widzę już pierwsze efekty nauki. Dodatkowo, profesjonalizm nauczyciela Konrada jest kolejnym motywatorem do jeszcze wytrwalszej nauki

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2022

Kontynuuję zajęcia z języka francuskiego z Panem Konradem od 1,5 roku.
Program zajęć jest profesjonalnie przygotowany a poziom i dynamika lekcji zawsze dostosowana do moich możliwości.
Pan Konrad to profesjonalista w każdym calu, zawsze punktualny i dobrze zorganizowany, który kładzie nacisk zarówno na warsztat gramatyczny ale również praktykę i rozmowę.
Polecam!

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2022

Świetny nauczyciel dla syna - licealisty: bardzo dobrze dobrane materiały dydaktyczne, ćwiczenia, elastyczność podejścia, otwarty kontakt, motywowanie do dawania z siebie więcej i rozwijania zainteresowań językowych. Szczerze polecam!

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2022

Bardzo polecam zajęcia z Konradem, który prowadzi zajęcia z dużym wyczuciem pedagogicznym. Lekcja są zawsze starannie przygotowane materiały różnorodne, a w efekcie nauka szybko posuwa się do przodu i mogę cieszyć się rosnącą znajomością jęz. francuskiego.

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2022

Zaczęłam uczyć się francuskiego półtora roku temu. I jestem zachwycona! Konrad umie przekazać wiedzę i wytłumaczyć wszystko w zrozumiały sposób. Świetna organizacja zajęć, bardzo ciekawa i dynamiczna, przyjemna atmosfera.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 grudnia 2021

Bardzo polecam naukę francuskiego z Konradem - profesjonalne zajęcia w miłej atmosferze. Nauczyciel jest wyrozumiały i elastyczny - dostosowuje zajęcia do konkretnych potrzeb studenta.

Pozdrawiam,
Maggda

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2021

Jestem bardzo zadowolony z korepetycji z języka francuskiego. Pana Konrada cechuje pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do kursanta i jego poziomu języka. Po pół roku zajęć widzę duży progres moich umiejętności. Polecam.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2021

Z pełna odpowiedzialnością polecam tego lektora. Świetnie prowadzone zajęcia, miła i niestresująca atmosfera, wysoko postawiona poprzeczka wymagań, pełen dostęp do potrzebnych materiałów. Przy takim profesjonaliźmie ze strony lektora łatwo pokonać barierę językową.

avatar
Sabina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2021

Bardzo,bardzo polecam tego korepetytora.Świetnie prowadzi lekcję.Stawia wysoko poprzeczkę a tzn.,żre zależy mu by nauczyć.Naprawdę polecam !

avatar
adela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2021

Podjęłam korki u tego korepetytora , jestem mega zadowolona. Zapewnił bezstresową atmosferę, pomógł mi przełamać barierę językową i co ważne zapewnił mi dostęp do materiałów. Poszerzył materiał przerabiany w szkole ( dużo gramatyki i mówienia) .
Jestem spokojna do matury wiem ,że na maturze nie będę miała problemów , zwłaszcza ,że pracuję także na testach z olimpiady. Super ...
Bardzo Polecam ...

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2020

Pan jest bardzo wymagający, ale atmosfera zajęć jest bardzo miła i życzliwa, jeśli ktoś chce naprawdę się nauczyć języka to właśnie tego pana polecam.

avatar
Gośka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2020

Korzystam z nauki języka francuskiego tego lektora i zapewniam każda lekcja przygotowana pod indywidualne potrzeby (gramatyka słownictwo itp).
Bardzo korzystna cena za godzinę!!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2020

Profesjonalizm , zaangażowanie to główne cechy tego korepetytora.
Świetny akcent zarówno włoski jak i francuski . Z tych języków pobierałam korki ,więc z pełną odpowiedzialnością mogę polecić-Polecam....

avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2020

Współpracowałam z Panem mnóstwo wskazówek, pełne zaangażowanie, miła atmosfera przede wszystkim chęć przekazywania wiedzy merytorycznej , wyrozumiałość,ogromna pasja do języka francuskiego i włoskiego , zmotywowany i dyspozycyjny o każdej porze dnia.
Z pełną odpowiedzialnością polecam....

avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2020

Bardzo polecam wszystkim poszukującym korepetytora w dziedzinie języka branżowego ,specjalistycznego . To doskonały lingwista .....i nie tylko.
Z wieloletnim doświadczeniem . Ma szeroko pojętą wiedzę na każdy temat - zwłaszcza humanistyczny.
Uczciwie , szczerze polecam.

avatar
Eliza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2020

Znakomite podejście do ucznia, zawsze zorganizowany, pomocny i życzliwy.
Nauka od podstaw to nie lada wyzwanie . Dziękuje Panu.

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2020

Na początek pytania jakie są oczekiwania i to jest cel do którego dąży.
Czy to ma być język mówienia do codziennej komunikacji , czy to ma być język branżowy.
Indywidualne podejście, potrafi wytłumaczyć-świetny akcent .
Zaangażowanie , cierpliwość mimo ,że ma dość dużo chętnych nigdy nikomu  nie odmawia .!!!
O każdej porze służy pomocą i zachęca do pytań, możliwość negocjacji
w opłacie za korepetycje.
Praktyczne techniki mówienia.
Na pewno skorzystam z korepetycji u tego Pana , ale teraz już z języka angielskiego lub włoskiego.

Dziękuję Panu za elastyczność, dyspozycyjność i przygotowanie.
Andrzej

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2020

Jestem bardzo bardzo zadowolony z korepetycji .Trudno sie dostac .ale teraz wiem dlaczego.Dziekuje Panu ,bardzo mi Pan pomogl.

avatar
iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2020

Polecam. Ciekawy sposòb nauczania. Wiele ułatwia:)

avatar
Janeczka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2020

Byłam uczennicą tego Pana ,przyznaję jest wymagający ale bardzo , bardzo się angażuje.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2020

Zaangażowanie i profesjonalizm to główne cechy tego korepetytora.
Pozdrawiam Pana- Natalia:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.