Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Językoznawstwo60 / 60 min

Konrad

Opis ogłoszenia

Gramatyka angielska z doświadczonym anglistą, wszystkie poziomy, młodzież i dorośli, profesjonalnie, przystępnie, interesująco i w dobrej atmosferze, elastycznie, zgodnie z potrzebami ucznia Czy gramatyka angielska jest Twoją piętą achillesową? Czy z jej powodu od dłuższego czasu nie możesz wyjść poza poziom podstawowy? Czy przez braki w gramatyce masz ciągłe problemy na sprawdzianach lub kolokwiach i boisz się matury lub innego egzaminu? A może już całkiem nieźle radzisz sobie z angielskim, ale… no właśnie, coś jest nie tak - ciągle czujesz się niepewnie i potykasz się o słowa, kiedy chcesz przekazać trochę bardziej złożone treści? Czy wręcz przeciwnie - radzisz sobie świetnie, ale masz ambicje by zdobyć certyfikat z języka angielskiego albo wziąć udział w olimpiadzie? W każdym z tych przypadków przyda Ci się pomoc doświadczonego lektora, który naprawdę zna i rozumie gramatykę. Który na pytanie "Dlaczego tak jest?" nie odpowie "Bo tak musi być.", ale pomoże Ci zrozumieć reguły gramatyczne, co sprawi że łatwiej je przyswoisz i wprowadzisz w życie. Który potrafi z pasją i zapałem pomagać innym w opanowaniu gramatyki i całkiem zwyczajnie… lubi ją. Tak właśnie - gramatykę da się polubić. Jestem absolwentem filologii angielskiej na Uniwersytecie Łódzkim (studia dzienne). Mam kilkunastoletnie doświadczenie - w szkołach publicznych, prywatnych, językowych, w firmach i na korepetycjach, z uczniami w każdym wieku. Prowadzę kursy i korepetycje zarówno dla początkujących, jak i przygotowujących się do egzaminów (matura na obu poziomach, FCE, CAE, CPE) i olimpiady z języka angielskiego. Moje zajęcia nie są sformalizowane i nudne. Trudne zagadnienia gramatyczne tłumaczę przystępnie i na zdrowy rozum, a także zapewniam dużą ilość ćwiczeń. Nie jestem zwolennikiem wkuwania na pamięć. Nauka powinna absorbować uwagę ucznia, pozwalać mu myśleć logicznie i wyciągać wnioski, a wtedy nie musi już ZAPAMIĘTYWAĆ, bo po prostu WIE. Dobra atmosfera na zajęciach i poczucie humoru to podstawa, ale jeśli trzeba, potrafię też zmotywować do solidnej pracy.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2007 - 06.2012
Uniwersytet Łódzki
Magister
Filologia angielska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.