Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Szczecin (Centrum)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki50 / 60 min

Konrad

Opis ogłoszenia

Nazywam się Konrad Miszkiewicz i oferuję zajęcia z języka niemieckiego dla każdego. Mam 19 lat, ukończyłem z wyróżnieniem dwujęzyczną klasę w IX LO w Szczecinie, a od października zacznę studiować filologię germańską na UAM w Poznaniu.Posiadam już certyfikat DSD2 na poziomie C1! DSD II to najwyższy poziom egzaminu Republiki Federalnej Niemiec możliwy do osiągnięcia przez uczniów poza granicami Niemiec. Poziom w/g wytycznych Wspólnej Europejskiej Ramy Referencyjnej - C1.Idealnie dogadam się z przedszkolakiem, uczniem szkoły podstawowej, licealistą, a nawet osobą dorosłą. Nauczę Cię języka od podstaw, a także pomogę zdobyć Ci poziom średnio- lub mocno- zaawansowany. Moją misja jest pokazywanie, że niemiecki da się lubić, a nauka nie musi być nudna, trudna i żmudna! Cena za 60 minutowe zajęcia wynosi 50 zł.W zakresie zajęć oferuję:-indywidualny tok nauczania! (lekcje zawsze przygotowuję pod danego ucznia! Nie korzystam z podręczników i gotowych kart pracy! Staram się używać materiałów autentycznych, tzn. tego, co Niemcy oglądają, czytają i czego słuchają na co dzień)-przełamanie Twojej bariery językowej! (to TY dużo mówisz. Okej, ja też, bo ja ogólnie dużo gadam, ale na lekcjach staram się powstrzymywać. Tak więc od samego początku rozprawiamy się z barierą językową, która dziwnym trafem zwykle dotyczy mówienia.)-mało gramatyki (to znaczy tyle, ile potrzeba. Nie musimy realizować żadnej podstawy programowej, więc wprowadzam konkretne zagadnienia dokładnie wtedy, gdy ich dokładnie potrzebujesz)-przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty, matury czy innego certyfikatu.Zajęcia mogą odbywać się w Poznaniu u mnie, u Ciebie (mogę doliczyć koszt dojazdu - w granicach 5/10zł) lub online.Serdecznie zapraszam do kontaktu!!!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.