Ostatnia aktywność:
15 dni temu
Online
Toruń
Bydgoszcz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Korepetycje i pomoc przy projektowaniu bez wychodzenia z domu.Zajęcia mogą być prowadzone online. Są one tak samo efektywne, jak te prowadzone w tzw. realu. Podczas zajęć, które odbywają się na Skype, uczeń widzi mój ekran, to, co zapisuję na tablicy oraz słyszy mój głos. Możemy swobodnie rozmawiać tak, jak na zajęciach stacjonarnych. Jedyna różnica polega na tym, że zaoszczędzony zostaje czas na dojazdy.Istnieje również możliwość umówienia się na zajęcia u ucznia lub nauczyciela (tylko w Bydgoszczy).

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Natalia
Sabały 4
85-794 Bydgoszcz
NIP: 5542777118

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2010 - 02.2016
UTP
Magister inżynier
Budownictwo
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.