Aleksandra Kondratowicz

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Poznań (Wilda)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 06.2015
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Licencjat
Filologia słowiańska z językiem rosyjskim
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2018

Konwersacje z Olą to czysta przyjemność. Elastyczna, jeśli chodzi o grafik i dobór treści, wprowadzająca luźną, przyjazną atmosferę, ale zarazem mobilizująca do nauki. Bardzo pomogła mi z tłumaczeniami tekstów branżowych. Dzięki spotkaniom z Olą odświeżyłam język na tyle, by swobodnie operować nim w pracy. Polecam wszystkim - i początkującym, i zaawansowanym!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2018

Super nauczycielka. Z przyjemnością chodzi się na lekcje. Pani Aleksandra wszystko zawsze świetnie tłumaczy. Zachęca do mówienia, lekcje nigdy nie są nudne, nie popędza i nigdy nie traci cierpliwości. Nie prowadzi lekcji w oklepany, szkolny sposób i zawsze jest w dobrym humorze. Ciężko znaleźć lepszą nauczycielkę :)

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2018

Z przyjemnością wystawię najwyższą z możliwych ocen, bo tylko na taką zasługuje Ola! Po pierwszej wizycie byłem bardzo pozytywnie zaskoczony atmosferą lekcji i tym jak wiele nowych rzeczy nauczyłem się przez 60 minut. Zajęcia prowadzone są indywidualnie i dostosowane do potrzeb i poziomu. Jak już wyżej wspomniałem, atmosfera na zajęciach była super - miło wspominam naukę rosyjskich słówek, które podobne są do polskich i skojarzenia Oli, które ułatwiły ich zapamiętanie. Ola nauczy języka od zera oraz wzbogaci nas o wiedzę o Rosji, a nawet posłucha rosyjskich piosenek i pomoże że zrozumieniem tekstu! Serdeczne podziękowania dla Oli za wspólną naukę. Serdecznie polecam i pozdrawiam, Łukasz :)

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2017

Pani Aleksandra to super osoba która pomogła mi zrobić tłumaczenie tekstów rosyjskich . Inne osoby do których dzwoniłem odmawiały a Pani Ola zgodziła się pomóc i wykonała tłumaczenia wzorowo w bardzo przystępnej cenie . Jest mi bardzo miło że spotkałem tak kompetentną i miłą osobę . Polecam wszystkim potrzebującym pomocy z języka rosyjskiego . Dziękuję bardzo i pozdrawiam.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2017

Świetna korepetytorka! Zawsze uśmiechnięta, pogodna, przygotowana do zajęć. Prowadzi lekcje w nietypowy, bardzo przyjemny sposób, a pasja Oli do rosyjskiego dodatkowo motywuje do nauki. Polecam! :-)

avatar
Izabel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2016

Ola bardzo dużo wie o kulturze rosyjskiej i świetnie opanowała język, ponadto ma super podejście do ucznia - jest cierpliwa, bardzo sumienna i wymagająca. Bardzo polecam korepetycje u Oli - ma do tego powołanie!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2016

Przemiła, zabawna, potrafiąca zmotywować do nauki. W zrozumiały sposób wyjaśnia wątpliwości. Ola w bardzo ciekawy sposób wprowadza w świat kultury rosyjskiej. Jednym słowem- POLECAM

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2016

Nauka z Olą to sama przyjemność, widać jej pasję do języka i to jak chce przekazać swoją wiedzę innym! Polecam :)

avatar
Arleta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2016

Najlepsza korepetytorka, z jaką się spotkałam! Bardzo cierpliwa i zabawna, potrafi w prosty sposób wytłumaczyć wszystkie niejasności, zajęcia są ciekawe, bo uczymy się też za pomocą piosenek i innych form rozrywki, a nie tylko książki i kserówki. Dzięki Oli jeszcze bardziej polubiłam język rosyjski, a myślałam, że to już niemożliwe! :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2016

Nauka z Olą to czysta przyjemność! Dzięki praktycznym ćwiczeniom łatwiej szło mi zapamiętanie słówek czy zwrotów, mogłam też poszerzać swoją znajomość kultury rosyjskiej. Ola jest bardzo kompetentna i niezwykle łatwo wytłumaczy każdą niejasność :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.