Ostatnia aktywność:
19 dni temu
 
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski100 / 60 min

Marek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/537 opinii

Opis ogłoszenia

ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH LICEALISTÓW I STUDENTÓW NA ZAJĘCIA W NOWYM ROKU SZKOLNYM.

Gwarantuję, że po spotkaniach ze mną żaden egzamin nie będzie straszny. Pracuję z licealistami i studentami od kilkunastu lat, osiągając wspólnie z nimi satysfakcjonujące obie strony wyniki. Uczenie innych jest moją pasją, dlatego angażuję się w stu procentach w pracę z każdym, kto prosi o pomoc.

Na moje wieloletnie doświadczenie składa się praca z uczniami licealnymi oraz studentami (Uniwersytetu Warszawskiego oraz  Uniwersytu Trzeciego Wieku). Uczyłem w warszawskich liceach, zatem dobrze znam realia współczesnej szkoły oraz program nauczania Języka polskiego. W trakcie zajęć dbam o atmosferę po to, ażeby mój klient czuł się jak partner, nie zaś jak zwykły uczniak.

Aktualnie kończę doktorant na Wydziale Polonistyki (jestem absolwentem filologii polskiej i politologii Uniwersytetu Warszawskiego). Pasją do literatury potrafię zarazić najbardziej opornych, co od lat potwierdzają wyniki maturalne moich uczniów oraz studentów.

Przygotowuję do matury z Języka polskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Wspieram swym doświadczeniem  studentów wszystkich kierunków humanistycznych w ramach tzw. tutoringu (relacja mistrz-uczeń).

Każdy człowiek jest inny, a moją misją jest to, żeby odkryć tę wyjątkowość i w odpowiedni sposób dotrzeć do każdego z kim pracuję.

Zajęcia prowadzę osobiście, poświęcając swój czas dla klienta (nie prowadzę lekcji w zespole, nie koresponduję z uczniem na czacie - lekcję traktuję jak spotkanie, z którego druga osoba ma wynieść coś wartościowego dla siebie, dlatego w czasie zajęć uczeń ma bezpośredni kontakt ze mną, a czas ten poświęcam wyłącznie jemu).

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny - 509 712 705.

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 22:00
Wtorek07:00 - 22:00
Środa07:00 - 22:00
Czwartek07:00 - 22:00
Piątek07:00 - 22:00
Sobota07:00 - 22:00
Niedziela07:00 - 22:00

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Marek
ul. Karola Darwina 12 m. 41
03-488 Warszawa
NIP: 5571651733

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2006 - 06.2011
Uniwersytet Warszawski
Magister
Politologia
10.2008 - 06.2013
Uniwersytet Warszawski
Magister
Filologia Polska
10.2013 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
Doktor
Literaturoznawstwo
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 37
avatar
Miłosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2022

Super przygotowanie i profesjonalne podejście. Pierwszy termin błąd kardynalny, na poprawie w 1,5 miesiąca udało się dojść do poziomu 70%.

avatar
Julian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2021

Bardzo dobry korepetytor, prowadzi lekcje profesjonalnie. Nie pozostawia tematów bez wyjaśnienia, jest cierpliwy i wyrozumiały dla ucznia. Polecam go wszystkim chcącym osiągnąć najlepsze wyniki z języka polskiego.

avatar
Nikola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2021

Miesiąc korepetycji z Panem Markiem wystarczył, abym napisała maturę poprawkową z j. polskiego na 81%. Na lekcjach panuje przyjemna, atmosfera. Nauczyciel łączy naukę z różnymi, śmiesznymi odniesieniami do życia codziennego, co bardzo ułatwia przyswajanie wiedzy. Rzetelnie tłumaczy i omawia lektury, wiersze i inne teksty. Dzięki temu wszystko, co wydawało się być dla mnie niejasne, stawało się zrozumiałe. A jeżeli miałam jeszcze jakieś wątpliwości, mogłam śmiało zadać nawet masę pytań. Szczerze polecam :)

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2021

Nauczyciel to wspierający, spokojny, konkretny, sympatyczny człowiek i rasowy humanista, ale dla scisłości oraz poprawiających ścisłowców, ;) to liczby mówią same za siebie:

Po zaledwie 1,5 tygodnia korepetycji pod koniec sierpnia, poprawiłem maturę podstawową z j.polskiego z 26% na 64%. Wcześniej martwiliśmy się obaj czy zdam. Płaciłem za 1,5 godziny lekcji 130 zł - z rozsądną zniżką dla potrzebującego ucznia w opałach bez nadmiaru czasu i kasy do matury. Jednak bywało tak, że zajecia trwały nawet po 2 godziny zegarowe póki nie skończymy pisania/sprawdzania rozprawki albo omawiania lektury ze szczegółami i zabawnymi czasem anegdotami. :) Oczywisćie to w cenie z korzyścią dla ucznia, czyli mnie, A to dlatego, że nauczycielowi zależy na jakości i skuteczności korepetycji, a nie na czasie i tylko na kasie jak Łęckiej ;)

Po zrobieniu sporej ilości materiału na wielu przykładach rozprawkowych oraz zdaniu matury obaj razem uwierzylismy w swoje siły - ucznia i nauczyciela. Pomimo że razem się martwiliśmy od początku i do samego końca, czy się w ogóle uda. A Pan Marek konkretnie nauczył i troskliwie potem dzwonił i się pytał jak poszło. Zarówno po maturze, jak i po jej wynikach. NIe każdy korepetytor tak robi. Polecam Tomasz.

avatar
Marcel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2021

Zdałem dziś mature poprawkową i lepszego przygotowania nie mogłem sobie wyobrazić w takim czasie. Bardzo dobrze Marek tłumaczy, odrazu każdy tekst wydawała się prostszy. No i bardzo przyjemna atmosfera na zajęciach. Polecam serdecznie

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2021

Świetny korepetytor, w tydzień nauczył mnie z całego roku szkolnego tak bym nie musiał stresować się przy odpowiedzi. Lekcje były przeprowadzone w przyjemnej atmosferze oraz bezstresowo

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2021

Pan Marek dużo mnie nauczył podczas roku naszej współpracy, moje oceny poprawiły się z dwój, na piątki i szóstki. Podczas zajęć Pan wykazuje się dużymi umiejętnościami. Ma określony plan na nauczanie, oraz zawsze jest gotów pomagać w projektach szkolnych.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2021

Zajęcia prowadzone w miłej atmosferze. Z lekcji wyniosłam wiedzę, która przydała mi się na maturze, jak również w życiu. Polecam!

avatar
Eliza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2021

Gorąco polecam Pana Marka. Syn zdał w tym roku maturę rozszerzoną z języka polskiego na 85%, a zajmował się nim stosunkowo krótko. Zajęcia prowadzone profesjonalnie- nauczyciel miał bezpośredni kontakt z uczniem, lekcje przygotowane indywidualnie pod potrzeby syna, zadawana praca domowa omawiana na kolejnym spotkaniu. Pan z wykształceniem wyższym kierunkowym z doświadczeniem pedagogicznym, gdyż uczył polskiego w szkole średniej. Doskonałe podejście do ucznia. Naprawdę polecam te korepetycje. Dla nas to dobrze zagospodarowane pieniądze.

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2021

Bardzo sympatyczny nauczyciel. Łączy naukę z dobrym poczuciem humoru :) Na zajęciach nie czuje się napięcia dzięki czemu łatwiej się uczyc! Polecam

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2021

Bardzo serdecznie polecam Pana Marka !
Zawsze miałem problemy z j.polskim, ale przy współpracy z Panem zdałem maturę na bardzo zadowalającym poziomie. Najbardziej cenię w nim to, że widać, iż szczerze i z pasją pragnie przekazać wiedzę z dziedziny, w której jest fachowcem.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

NAJLEPSZY NAUCZYCIEL JĘZYKA POLSKIEGO JAKIEGO SPOTKAŁAM! Swoją pracę z p. Markiem rozpoczęłam w ostatniej klasie liceum. Postawiłam sobie za cel napisanie matury rozszerzonej z języka polskiego przynajmniej na 80%, mimo iż chodziłam do klasy matematyczno-fizycznej. Nasze zajęcia przeszły moje najśmielsze oczekiwania. W moim odczuciu bardziej przypominały dyskusje na temat różnych form sztuki, niż tradycyjne, często nudne i pełne formułek lekcje w szkole. Po roku pracy (warto zaznaczyć, że nie był to rok kalendarzowy a szkolny) matury poszły mi rewelacyjnie; podstawa - 84%, rozszerzenie - 95%! Gdyby nie pomoc ze strony p. Marka, na pewno nie osiągnęłabym takich wyników, szczególnie przy nauczaniu zdalnym. Zachęcam każdego kto szuka wsparcia w nauce, ma chęci do pracy, ale i nie chce ślęczeć całymi dniami nad książkami. Po jednych zajęciach z p. Markiem materiału w głowie zostaje tyle, co po tygodniu zajęć szkolnych :)

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Wielkie podziękowania ( mamy w imieniu syna Wiktora Poznań ) za profesjonalne podejście. Bardzo sympatyczna atmosfera i pewność zdanego egzaminu maturalnego z b. dobrym wynikiem. Ogromne zaangażowanie w lekcje online, Jakość warta swojej ceny. Syn został przygotowany perfekcyjnie na 2 miesiące przed maturą.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2021

Polecam!! Pan Marek świetnie uczy, dzięki Niemu polubiłam język polski, częstuje pyszną herbatką i wykazuje ogromne zaangażowanie.
Na prawdę warto!❤️❤️❤️

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2021

Bardzo polecam korepetycję z Panem Markiem. Potrafi on dojść do każdego ucznia i przekazać wiedzę w interesujący sposób. Zajęcia mają fajną atmosferę oraz są ciekawie prowadzone. Polecam każdemu, kto chce poszerzyć swoją wiedzę z języka polskie lub czuć się w nim pewniej.

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2021

Bardzo polecam zajęcia z Panem Markiem. Świetna atmosfera podczas lekcji gwarantowana i co najważniejsze solidne przygotowanie do egzaminu maturalnego.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2021

Serdecznie polecam zajecia z panem Markiem. Przez rok zajec przekazal mi solidna dawke wiedzy w zakresie poziomu rozszerzonego i podstawowego z Języka Polskiego. Atmosfera na zajeciach byla bardzo przyjemna. Wszystkim, ktorzy chca solidnie przygotowac sie do egzaminu dojrzałości bardzo polecam :)

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2021

Bardzo polecam! Miło spędzony czas, a przede wszystkim konkretna dawka wiedzy. Fantastyczne przygotowanie do matury.

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2021

Pan Marek prowadzi swoje zajęcia na wysokim poziomie. Potrafi zainteresować słuchacza tematem, co wpływa na efektywne przyswajanie wiedzy z j. polskiego. Jest wymagającym nauczycielem, zachęcającym do wspólnej pracy podczas lekcji, dzięki czemu podejście do matury przestaje być problemem. Prowadzone przez niego zajęcia zrobiły na mnie bardzo dobre wrażenie i zmotywowały do samodzielnej pracy w domu.

avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2021

Korepetycje z Panem Markiem pozwoliły mi inaczej spojrzeć na język polski oraz nauczyły mnie pisania różnego rodzaju prac pisemnych. Zajęcia są prowadzone w przyjaznej atmosferze i można z nich dużo wynieść. Jednym słowem bardzo polecam.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2021

Pan Marek jest naprawdę świetnym korepetytorem, pomógł mi się przygotować z obszernym materiałem w krótkim czasie i to dzięki niemu zawdzięczam mu dobry wynik z języka polskiego na maturze!
Jestem Mu naprawdę wdzięczny że podzielił się ze mną swoją wiedzą!
PS. Polecm korepetycje u Pana Marka!

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2021

Pan Marek pokazał mi jak znacznie poprawić jak i rozwinąć moje doświadczenie z językiem polskim. Moim zdaniem przez indywidualne podejście do ucznia pozwala na przyjemne oraz dobre przyswajanie wiedzy. (W skrócie, jeden z najlepszych korepetytorów z jakim miałem kontakt.) ps. Polecam :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2021

Bardzo serdecznie polecam wszystkim korepetycje z Panem Markiem!

avatar
Maksymilian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2021

Korepetycje z Panem Markiem dały mi bardzo dużą pewność przed maturą. W przeciwieństwie do mojej szkolnej polonistki na zajęciach zostałem nauczony również pisania interpretacji porównawczej. W 3 miesiące napisałem około 20 prac. Dzięki temu nauczyłem się w krótkim czasie wybrać jeden z dwóch tematów. Ze wszystkich matur najmniej martwię się o polski rozszerzony. Co w głównej mierze zawdzięczam Panu Markowi (i swojej pracy). Zajęcia warte swojej ceny, przyjemne i ciekawe.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2021

Serdecznie polecam korepetycje z Panem Markiem, na zajęciach panuje przyjemna atmosfera w której wiele można się nauczyć. Wydawało się to niemożliwe, lecz z jego pomocą napisałem rozszerzoną maturę z języka polskiego oraz czułem się przygotowany jak nigdy :)

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2021

Bardzo serdecznie polecam korepetycje u Pana Marka. Na lekcjach panuje świetna atmosfera i można się na nich wiele nauczyć. Sam byłem bardzo opornym uczniem z języka polskiego i bałem się matury z tego języka, lecz po przygotowaniu do tego egzaminu przez Pana Marka nie miałem się już czego obawiać i poszła mi całkiem dobrze!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2020

Marek to korepetytor z prawdziwego zdarzenia. Pełen pasji i zaangażowania w tym co robi. Dzięki możliwości pracy zdalnej miałem możliwość uczestniczenia w zajęciach, pomimo 300 km odległości. To oczywiście nie wpłynęło na jakość prowadzonych korepetycji. Żałuję, że wcześniej go nie znalazłem, bo zapewne obeszłoby się bez poprawki. Potrafi zaineresowac nawet najnudniejsza lekturą, ma szeroka wiedzę i wspaniały kontakt z uczniem. Polecam każdemu, kto ma problem z języka polskiego.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2020

Polecam! Dzięki Markowi nauczyłam się bardzo dobrze pisać, redagować swoje prace pisemne oraz zrozumiałam czym jest logika wypowiedzi. Miałam okazję uczęszczać na spotkania stacjonarnie oraz online – obie formy zajęć były na bardzo wysokim poziomie. Warto też zaznaczyć, że nie są to zajęcia z nauczycielem na poziomie magistra, ponieważ Marek lada chwila skończy studia doktoranckie na filologii polskiej Uniwersytetu Warszawskiego. W związku z tym cena za lekcje jest bardzo korzystna. Dużym plusem jest również elastyczność czasu. Oprócz tego na korepetycjach jest świetna atmosfera. Marek jest sympatyczny i bezproblemowo z każdym potrafi nawiązać kontakt.

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2020

Z czystym sumieniem polecam korepetycje u Pana Marka. Zajęcia prowadzone są na wysokim poziomie, a jednocześnie w bardzo swobodnej atmosferze. Pan Marek jest nauczycielem kompetentnym i cierpliwym. Potrafi przekazać swoją wiedzę w przystępny sposób, a także zaciekawić tematem i skłonić do dalszego samodzielnego analizowania danego zagadnienia. Dzięki dodatkowym lekcjom u niego dużo łatwiej poradziłam sobie z nauką zdalną za co bardzo dziękuję, a niezdecydowanym - polecam!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2020

Bardzo polecam! Nauczyciel z ogromną wiedzą, super atmosfera na zajęciach i w dodatku wysokie wyniki na maturze :)

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2020

Polecam z czystym sumieniem !
Zostałem bardzo dobrze przygotowany do matury.

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2020

Nigdy nie byłem orłem z polskiego, ale dzięki korepetycjom z Markiem zdawałem spokojnie tegoroczną maturę. Temat maturalny mnie wystraszył, ale ostatecznie osiągnąłem bardzo wysoki jak na mnie wynik (76%). Niesamowita atmosfera, na zajęciach - koleżeńska rozmowa o literaturze przy kawie. Gdyby tak wyglądały każde zajęcia to z większa chęcią bym sie uczył. Dziękuje i polecam.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2020

Z całego serca mogę polecić korepetycje z Markiem. Posiada rozległą wiedzę na tematy humanistyczne, i potrafi przekazać ją w przystępny sposób. Do tego genialnie umie zaciekawić omawianym tematem.
Świetny kontakt z młodzieżą, nie odczuwałem z jego strony żadnej formy wywyższania się, a atmosfera na zajęciach była bardzo luźna. No i, co dość ważne, można z nim porozmawiać nie tylko o maturze z polskiego.

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2020

Przede wszystkim bardzo przyjemna atmosfera na każdych zajęciach. Swoboda rozmowy pozwala maksymalizować efekty pracy. Rzeczowe i kompleksowe przygotowanie do matury, nawet w kryzysowej sytuacji. Wszystko do ogarnięcia !!!! Polecanko

avatar
Eryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2020

Przyszedłem do Marka na korepetycje w połowie klasy maturalnej, jako uczeń mat-fizu, który postanowił pisać rozszerzoną maturę z języka polskiego. Po jednym semestrze nauki pod skrzydłami Marka udało mi się zdać rozszerzenie na 95%, jednocześnie będąc w 99 centylu zdających oraz egzamin ustny na 100%.
Pełen profesjonalizm. Zapał oraz pasja Marka do języka i literatury są zaraźliwe. Dzięki niemu zrozumiałem, że czytanie literatury i poezji jest nie tylko ważne, ale też ciekawe i przyjemne.
Na ostatnich zajęciach z Markiem przed maturą czułem się spokojnie. Nie odczuwałem wrażenia, że pominęliśmy coś istotnego.
Poza zdobywaniem suchej wiedzy, Marek dzielił się ze mną swoim zdaniem i opinią. Dzięki temu, nauczył mnie nie tylko wyciągania faktów i wniosków z tekstu, ale otworzył mi oczy na rzeczy, które nie są takie oczywiste. Zgodnie z sumieniem, mogę stwierdzić, że Marek poza językiem polskim nauczył mnie myślenia oraz analizowania.
Co też bardzo ważne, potraktował mnie u siebie jak człowieka, nie patrzył z góry i był wyrozumiały. Zawsze częstował kawą, herbatą czy nawet zdarzyło się, że śniadaniem.
Bezproblemowy kontakt, zawsze pod telefonem, służy pomocą.
Gorąco polecam. Żałuję tylko, że trafiłem do Marka tak późno.

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2020

Korepetytor nietuzinkowu, nieszablonowy, widać, iż zainteresowanie polskim jest jego prawdziwą pasją. Wszelkie tematy potrafi wytłumaczyć, w prosty i zrozumiały język. Prowadzonych lekcji słucha się z zainteresowaniem i zaciekawieniem oraz nie można się doczekać kolejnej lekcji.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2020

Świetny nauczyciel, bardzo dobre podejście do młodzieży. Doskonały kontakt. Pomocny, elastyczny. Po jednej lekcji test z polskiego zaliczony na ocenę dobrą. Szczerze polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.