Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski100 - 150 / 90 min

Marek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/511 opinii

Opis ogłoszenia

KOMPLEKSOWE PRZYGOTOWANIE DO MATURY. Nauczyciel Języka polskiego w liceum ogólnokształcącym, aktualnie doktorant Wydziału Polonistyki (absolwent filologii polskiej i politologii Uniwersytetu Warszawskiego). Pasją do literatury potrafię zarazić najbardziej opornych, co od lat potwierdzają wyniki maturalne moich uczniów. Przygotowuję do matury z języka polskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Pomagam w pisaniu prac zaliczeniowych na studiach, a także robię korektę prac dyplomowych. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu w szkole. Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie. Proszę o kontakt telefoniczny - 509 712 705.

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 22:00
Wtorek07:00 - 22:00
Środa07:00 - 22:00
Czwartek07:00 - 22:00
Piątek07:00 - 22:00
Sobota07:00 - 22:00
Niedziela07:00 - 22:00

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2006 - 06.2011
Uniwersytet Warszawski
Magister
Politologia
10.2008 - 06.2013
Uniwersytet Warszawski
Magister
Filologia Polska
10.2013 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
Doktor
Literaturoznawstwo
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2020

Marek to korepetytor z prawdziwego zdarzenia. Pełen pasji i zaangażowania w tym co robi. Dzięki możliwości pracy zdalnej miałem możliwość uczestniczenia w zajęciach, pomimo 300 km odległości. To oczywiście nie wpłynęło na jakość prowadzonych korepetycji. Żałuję, że wcześniej go nie znalazłem, bo zapewne obeszłoby się bez poprawki. Potrafi zaineresowac nawet najnudniejsza lekturą, ma szeroka wiedzę i wspaniały kontakt z uczniem. Polecam każdemu, kto ma problem z języka polskiego.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2020

Polecam! Dzięki Markowi nauczyłam się bardzo dobrze pisać, redagować swoje prace pisemne oraz zrozumiałam czym jest logika wypowiedzi. Miałam okazję uczęszczać na spotkania stacjonarnie oraz online – obie formy zajęć były na bardzo wysokim poziomie. Warto też zaznaczyć, że nie są to zajęcia z nauczycielem na poziomie magistra, ponieważ Marek lada chwila skończy studia doktoranckie na filologii polskiej Uniwersytetu Warszawskiego. W związku z tym cena za lekcje jest bardzo korzystna. Dużym plusem jest również elastyczność czasu. Oprócz tego na korepetycjach jest świetna atmosfera. Marek jest sympatyczny i bezproblemowo z każdym potrafi nawiązać kontakt.

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2020

Z czystym sumieniem polecam korepetycje u Pana Marka. Zajęcia prowadzone są na wysokim poziomie, a jednocześnie w bardzo swobodnej atmosferze. Pan Marek jest nauczycielem kompetentnym i cierpliwym. Potrafi przekazać swoją wiedzę w przystępny sposób, a także zaciekawić tematem i skłonić do dalszego samodzielnego analizowania danego zagadnienia. Dzięki dodatkowym lekcjom u niego dużo łatwiej poradziłam sobie z nauką zdalną za co bardzo dziękuję, a niezdecydowanym - polecam!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2020

Bardzo polecam! Nauczyciel z ogromną wiedzą, super atmosfera na zajęciach i w dodatku wysokie wyniki na maturze :)

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2020

Polecam z czystym sumieniem !
Zostałem bardzo dobrze przygotowany do matury.

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2020

Nigdy nie byłem orłem z polskiego, ale dzięki korepetycjom z Markiem zdawałem spokojnie tegoroczną maturę. Temat maturalny mnie wystraszył, ale ostatecznie osiągnąłem bardzo wysoki jak na mnie wynik (76%). Niesamowita atmosfera, na zajęciach - koleżeńska rozmowa o literaturze przy kawie. Gdyby tak wyglądały każde zajęcia to z większa chęcią bym sie uczył. Dziękuje i polecam.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2020

Z całego serca mogę polecić korepetycje z Markiem. Posiada rozległą wiedzę na tematy humanistyczne, i potrafi przekazać ją w przystępny sposób. Do tego genialnie umie zaciekawić omawianym tematem.
Świetny kontakt z młodzieżą, nie odczuwałem z jego strony żadnej formy wywyższania się, a atmosfera na zajęciach była bardzo luźna. No i, co dość ważne, można z nim porozmawiać nie tylko o maturze z polskiego.

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2020

Przede wszystkim bardzo przyjemna atmosfera na każdych zajęciach. Swoboda rozmowy pozwala maksymalizować efekty pracy. Rzeczowe i kompleksowe przygotowanie do matury, nawet w kryzysowej sytuacji. Wszystko do ogarnięcia !!!! Polecanko

avatar
Eryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2020

Przyszedłem do Marka na korepetycje w połowie klasy maturalnej, jako uczeń mat-fizu, który postanowił pisać rozszerzoną maturę z języka polskiego. Po jednym semestrze nauki pod skrzydłami Marka udało mi się zdać rozszerzenie na 95%, jednocześnie będąc w 99 centylu zdających oraz egzamin ustny na 100%.
Pełen profesjonalizm. Zapał oraz pasja Marka do języka i literatury są zaraźliwe. Dzięki niemu zrozumiałem, że czytanie literatury i poezji jest nie tylko ważne, ale też ciekawe i przyjemne.
Na ostatnich zajęciach z Markiem przed maturą czułem się spokojnie. Nie odczuwałem wrażenia, że pominęliśmy coś istotnego.
Poza zdobywaniem suchej wiedzy, Marek dzielił się ze mną swoim zdaniem i opinią. Dzięki temu, nauczył mnie nie tylko wyciągania faktów i wniosków z tekstu, ale otworzył mi oczy na rzeczy, które nie są takie oczywiste. Zgodnie z sumieniem, mogę stwierdzić, że Marek poza językiem polskim nauczył mnie myślenia oraz analizowania.
Co też bardzo ważne, potraktował mnie u siebie jak człowieka, nie patrzył z góry i był wyrozumiały. Zawsze częstował kawą, herbatą czy nawet zdarzyło się, że śniadaniem.
Bezproblemowy kontakt, zawsze pod telefonem, służy pomocą.
Gorąco polecam. Żałuję tylko, że trafiłem do Marka tak późno.

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2020

Korepetytor nietuzinkowu, nieszablonowy, widać, iż zainteresowanie polskim jest jego prawdziwą pasją. Wszelkie tematy potrafi wytłumaczyć, w prosty i zrozumiały język. Prowadzonych lekcji słucha się z zainteresowaniem i zaciekawieniem oraz nie można się doczekać kolejnej lekcji.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2020

Świetny nauczyciel, bardzo dobre podejście do młodzieży. Doskonały kontakt. Pomocny, elastyczny. Po jednej lekcji test z polskiego zaliczony na ocenę dobrą. Szczerze polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.