Mikołaj Mroczka

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Warszawa (Śródmieście)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Dobry wieczór, chętnie udzielę korepetycji z filozofii. Posiadam tytuł laureata Olimpiady Filozoficznej (12 miejsce). Mam spore doświadczenie w debatach oksfordzkich i parlamentarnych, w związku z czym techniki argumentacyjne niezwykle przydatne w konstruowaniu tekstów wymaganych na filozofii i języku polskim nie są mi obce. Obecnie studiuję filozofię i kognitywistykę w kolegium Miedzydziedzinowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Chętnie pomogę zarówno w przygotowaniu do matury, jak i w lepszym zrozumieniu aktualnie przerabianego materiału. Na chwilę obecną mieszkam na Śródmieściu, lecz jestem również otwarty na prowadzenie zajęć online i stacjonarnie u Państwa.
Zachęcam do współpracy i zapraszam do kontaktu.

Dostępność

Poniedziałek16:30 - 20:00
Wtorek
Środa17:30 - 21:00
Czwartek16:00 - 20:00
Piątek17:30 - 20:00
Sobota11:00 - 20:00
Niedziela11:00 - 20:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.