Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Zabrze
Gliwice
Bytom
Muzyka35 / 45 min

Denis

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii

Opis ogłoszenia

Udzielam lekcji gry na gitarze osobom chcącym grać, bądź zaczynającym przygodę z instrumentem. Mam kilkuletnie doświadczenie w graniu. Spokojna i miła atmosfera podczas zajęć.

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2015

Młody, bardzo dobry nauczyciel. Z dużą dozą cierpliwości dla uczniów. Współpraca z nim to czysta przyjemność. Szczerze, zdecydowanie i gorąco polecam!

avatar
Alan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2014

Młody, pozytywny chłopak z dużymi umiejętnościami, które potrafi przekazać. Jest cierpliwy i punktualny co ułatwia współpracę. Polecam nauczyciela!

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2014

Serdecznie polecam nauczyciela, bardzo miły, konkretny. W przeciągu roku nauczył mnie bardzo dużo. Uprzednio nie miałam takiego szczęścia co do korepetytora. Raz jeszcze bardzo gorąco polecam.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2014

Nauczyciel wspaniały, wart polecenia i chwały.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2014

Serdecznie polecam tego przemiłego nauczyciela każdemu, kto chce posiąść umiejętność gry na gitarze. Nauka z nim to czysta przyjemność. Jest punktualny, ma ogromne poczucie humoru i przymknie oko na to, że nie ćwiczyło się w zalecanych ilościach ;-; Pokazuje magiczne rzeczy, więc radzę się długo nie zastanawiać.
Po prostu miszcz.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.