Krzysztof Bryła

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

kurs rysunku / malarstwa dla dzieci i młodzieży 45zł/h (60z/ł h lekcje indywidualne, konsulatcje- teczka 100zł/)

Gdzie?
Nowa wrocławska szkoła artystyczna Zakład Malarstwa K. Bryła mieszcząca się na ul. Lelewela 4, w samym centrum Wrocławia (boczna Piłsudskiego, przystanek Pl. Legionów) zaprasza

Co?
Lekcje rysunku i malarstwa, podczas których  nauczysz się szybko jak:„ zabrać się za rysowanie/malowanie
jak wkomponować rysunek/malarstwo w kartkę/podobrazie
- Podstwy perspektywy
- Sposoby cieniowania
- Wizowanie - przenoszenie proporcji z rzeczywistości na rysunek
- stworzyć realistyczny rysunek/ malarstwo za pomocą wskaźników głębi.
- Bez nudy, róznorodne tematy nastawione na zdobycie umiejętności rysowania/malowania
To i wiele innych przydanych lekcji jest w zasięgu ręki ! Zapraszam do kontaktu

Kiedy?
dogadamy się. zadzwoń. ustalimy dogdny czas

Cena?
45 zł za godzine  grupa . 60 zł za godzineindywidualne 

Kontakt?
Tel. 504 358 409 (preferowany SMS:)

O mnie
Cześć! Nazywam się Krzysztof Bryła i zajmuję się malarstwem realistycznym. Bazując na własnych doświadczeniach, już ponad 12 letnich oraz sposobach przekazywania wiedzy na ASP wypracowałem bezbolesne metody przekazania elementarnej wiedzy i tej bardziej zawansowanej z zakresu rysunku i malarstwa realistycznego. Pracowałem w Pracowni Komuny Paryskiej 45 we Wrocławiu w ramach Europejskiej Stolicy Kultury 2016 za którą zostałem nominowany do nagrody Warto. Obecnie kształcę dzieci w wieku 7-13 oraz dorosłych w Klubie Promyk  oraz Centrum Aktywności lokalnej „Teatr na Bruku „we Wrocławiu. Prowadzę również korepetycje indywidualne w swojej pracowni lub u ucznia.Zapraszam na lekcje rysunku odręcznego i malarstwa. Przygotowuję do egzaminów wstępnych na ASP i do szkół plastycznych. Pomagam w rozwijaniu umiejętności plastycznych u osób traktujących to hobbystycznie. Pomagam w przygotowaniu teczki z pracami (portfolio). Zapewniam miłą i bezstresową atmosferę oraz indywidualne podejście.
Jestem aktywnym artystą malarzem zajmującym się malarstwem iluzjonistycznym.Zakres lekcji Szkoła podstawowa Gimnazjum Szkoła średnia Studia  

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 07.2011
KSP UMCS w Kazimierzu Dolnym
Licencjat
Malarstwo
09.2011 - 06.2013
ASP Wroclaw
Magister
Edukacja Artystyczna - Malarstwo
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
08.2015 - 12.2017
Pracownia KP 45
PRACOWNIA przy ul. Komuny Paryskiej 45 jest jednym z elementów projektu “Wrocław – wejście od podwórza” w Ramch ESK 2016 Osiągnięcie: Nominacja do nagrody WARTO 2016 w kategorii sztuki wizualne
09.2018 - aktualnie
Klub Promyk we Wrocławiu
Lekcje dwa razy w tygodniu z dziećmi od lat 7-13 oraz dorosłymi z zakresu rysunku i malarstwa realistycznego

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2019

Uczestniczyłam w kursie malarstwa dla dorosłych. Pan Krzysiek jest przemiłą osobą - wspiera, pomaga się rozwinąć, ale nie narzuca swojego stylu. Do każdej osobny podchodzi indywidualnie. Tematy lekcji były bardzo dobrze dobrane - na każdych zajęciach musieliśmy główną zwracać uwagę na inny element m.in. kolor, kadr, materiał, odbicie barw. Lekcje z Panem Krzysiem polecam osobom zarówno początkującym, jak i zaawansowanym.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2019

Krzysiu jest cierpliwym, ale i wymagającym nauczycielem, który rozwija wyobraźnię u ucznia. Konstruktywnie krytykuje oraz dostrzega zalety wykonywanego zadania.
Jako osoba początkująca, która traktuje rysunek jako miłe spędzenie czasu i nabycie nowych umiejętności, jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy.
Polecam serdecznie

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.