Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Warszawa
Sulejówek
Marki
Łomianki
Piaseczno
Piastów
Pruszków
Konstancin-Jeziorna

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2019

Pani Aleksandra bardzo dobrze przygotowała mnie do matury ustnej w krótkim czasie.

Aleksandra

Bardzo dziękuję i życzę wielu sukcesów! ☺

avatar
Kaper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Do Pani Aleksandry przyszedłem, żeby poprawić wynik z ubiegłego roku z matury rozszerzonej (51%). Dzięki otrzymanej pomocy po niespełna trzech miesiącach intensywnej pracy udało mi się poprawić wynik na 100%!!! Pani Aleksandra jest zawsze świetnie przygotowana do zajęć, wyrozumiała jeśli chodzi o ewentualną zmianę terminu do zajęć, a przede wszystkim jest świetnym nauczycielem. Serdecznie polecam każdemu.

Aleksandra

Bardzo dziękuję i raz jeszcze gratuluję rewelacyjnego wyniku! Życzę dalszych sukcesów! :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2015

Pani Aleksandra jest bardzo wymagającym, a przy tym skutecznym nauczycielem. Wielkie słowa DZIĘKUJĘ za superprzygotowanie do matury, z której uzyskałam 90% (ustna) i 87% (pisemna). Gorąco polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.