Ostatnia aktywność:
2 dni temu
Online
Ożarów Mazowiecki (Ożarów +2)

Izabela

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii
Dla użytkownika Izabela

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2019 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
Lingwistyka Stosowana
Kursy i szkolenia
06.2019
Goethe-Zertifikat C1
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 grudnia 2021

Serdecznie polecam Panią Izę! Lekcje bardzo pomagają, a Pani Iza świetnie tłumaczy i jest przesympatyczna. Jej metody nauczania są skuteczne i ciekawe. Dzięki niej dużo się nauczyłam i niemiecki stał się zrozumiałym i przyjemnym językiem.

Izabela

Droga Julko, dziękuję za miłe słowa! :) ale nie tylko za to - również za sumienną pracę w ciągu semestru, której efekty są świetne. Pozdrawiam Cię ciepło :)

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2020

Polecam Panią Izę. Córka chętnie bierze udział w zajęciach, jest zadowolona, znacząco poprawiły się jej oceny z języka niemieckiego. Nawet go polubiła, a wszystko to dzięki Pani Izie, która ma bardzo dobre metody nauczania, wszystko dobrze tłumaczy, jest cierpliwa. Dodatkowy plus - jest przemiła.

Izabela

Pani Aneto, pięknie dziękuję za opinię - niezmiernie mi miło to słyszeć! Fakt, że Córka polubiła niemiecki cieszy najbardziej :) Pozdrawiam serdecznie!

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2020

Bardzo polecam Panią Izę. Pracujemy razem drugi rok.. Cierpliwa i i wyrozumiała korepetytorka, tłumacząca wszystko aż do skutku.
Dodatkowo zawsze uśmiechnięta ii przemiła :-)

Izabela

Pani Iwono, bardzo miło mi to słyszeć!
Dziękuję za dobre słowo i pozdrawiam :)

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2020

Pani Iza to sympatyczna i spokojna osoba, która swoimi kreatywnymi metodami nauczania dotrze do każdego - nawet tych, którzy utracili wiarę w umiejętności swoje lub swojego dziecka. Mój syn do niedawna ledwo dostawał 2, a w tym semestrze 4 to jego najniższa ocena . Tę współpracę będziemy jeszcze długo kontynuować. Polecam serdecznie!

Izabela

Panie Bartłomieju, bardzo się cieszę i dziękuję za miłe słowa! :)
Pozdrawiam serdecznie.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2020

Pani Iza to wspaniała osoba, córka jest bardzo zadowolona, uczęszcza na zajęcia z przyjemnością. Jej poprawę z języka niemieckiego zauważył nawet nauczyciel ze szkoły. Pani Iza przekazuję wiedzę w sposób zrozumiały i sprawiła że córka polubiła ten język.
Z całego serca polecam :)

Izabela

Pani Sylwio, niezmiernie mi miło to słyszeć! :) Dziękuję i pozdrawiam.

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2020

Pani Iza jest bardzo kompetentnym nauczycielem, ma bardzo dobre metody nauczania i wspaniałe podejście do ucznia co sprawia, że córka chętnie uczęszcza na lekcje. Wyniki w szkole dzięki p. Izie są bardzo dobre. Serdecznie polecam.

Izabela

Pani Iwono, bardzo dziękuję za dobre słowo! Pozdrawiam serdecznie.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2019

Super zajęcia, bardzo mi pomogły - nadrobiłam zaległości i podniosłam oceny. Pani Iza jest zawsze przygotowana, lekcje są skuteczne i nie muszę się nimi stresować. Nie wyobrażam sobie zmiany nauczyciela, wracam co roku już od trzech lat. 5/5!

Izabela

Aniu, to ja Ci dziękuję za Twoją sumienność! I oczywiście za miłe słowa. Widzimy się we wrześniu! :)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2019

Lekcje u Pani Izabeli sprawiły, że moje dzieci polubiły języki obce. Materiał jest tłumaczony dokładnie i przejrzyście, a lekcje prowadzone w przyjaznej uczniowi atmosferze. Dzieci umieją coraz więcej i zdobywają dużo lepsze oceny. Polecam.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2019

Bardzo polecam zajęcia u Pani Izabeli. Lekcje prowadzone ciekawy sposób w miłej atmosferze. Pełen profesjonalizm.

Izabela

Pani Ewo, serdecznie dziękuję za miłe słowa! Pozdrawiam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.