Ostatnia aktywność:
14 dni temu
Online
Legionowo
Warszawa
Chotomów
Jabłonna
Wieliszew
Pruszków
Komorów

Kasia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Kasia

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2021

Pani Kasia przygotowała moją córkę do egzaminu 8-klasisty a także pomogła w nadrobieniu braków z poprzednich lat i wytłumaczyła bieżący materiał przerabiany w klasie 8. Zajęcia odbywały się on-line 2 razy w tygodniu, w miłej atmosferze, dobry kontakt z korepetytorem. Jesteśmy zadowolone :-)

avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2020

Córka bardzo zadowolona, nadrobiła zaległości i opanowała nowy materiał. Lekcje prowadzone online bez żadnych problemów. Pani Kasia ma zawsze wcześniej przygotowane dodatkowe materiały, tłumaczy i sprawdza stopień opanowania materialu. Polecam wszystkim którzy chcą się nauczyć biologii

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2019

Kasia niesamowicie przygotowała mnie do egzaminu ósmoklasisty z matematyki. Przez 2 lata prowadziła mnie przez program. Próbowałam wcześniej wielu korepetytorów ale dopiero z Kasią znalazłam wspólny język. Zawsze doskonale wiedziała z czym mam problem. Niesamowicie polecam zajęcia z nia- jest cierpliwa, dokładna, bardzo dobrze tlumaczy i ma dużo pozytywnej energii!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2019

Pani Kasia uczy mnie matematyki od 2 lat. Uwielbiam zajęcia z nią! Niezrozumiały na zajęciach materiał, tłumaczy jasno i przejrzyście. Zawsze wie, co może wydać mi się trudniejsze i zwraca na to uwagę. Jestem przekonana,że bez jej pomocy nigdy nie dostałabym z egzaminu gimnazjalnego na tak świetnego wyniku! Polecam z całego serca wszystkim niezdecydowanym!

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2016

Zajęcia zawsze się odbywały punktualnie i zawsze były bardzo przyjemnie prowadzone.
Startując od zera nauczyłem się o wiele więcej niż na jakimkolwiek kursie.
Młoda osoba, która zaraża swoją wiedzą i pasją. :)
Wszystkim polecam bardzo serdecznie na pewno nie będą to pieniądze wyrzucone w błoto i zwrócą się bardzo szybko. :D

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.