Ostatnia aktywność:
24 dni temu
 
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski40 - 60 / 90 min

Kasia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Oferuję kompleksową pomoc z języka polskiego - matura, egzamin ósmoklasisty, pomoc w szkole. Przygotowuję według najnowszych standardów CKE do matury ustnej i pisemnej.

Lekcje u mnie są wymagające i - oprócz podstawy programowej - nastawione są przede wszystkim na poprawę i/lub udoskonalanie umiejętności pisania.
Dysponuję ciekawymi materiałami i prezentacjami, które umilą naukę.

Przewiduję program dla osób z dysleksją i dysortografią, które - dzięki autorskim ćwiczeniom - bez stresu poprawią jakość pisania, a tym samym podniosą swoją samoocenę.

Pracuję także z uczniami, dla których język polski nie jest językiem ojczystym lub które długo go nie używały. Pomagam nie tylko w opanowianiu programu nauczania, ale wspieram rozwój możliwości komunikacyjnych w szkole i poza nią. 

Ze względu na moje kilkunastoletnie doświadczenie w pracy w teatrze na stanowisku kierownika literackiego - zapraszam wszystkich studiujących teatrologię oraz uczniów zainteresowanych teatrem. Nie wykluczam prawdziwej lekcji teatralnej w teatrze. :-)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Pani Kasia opowiada z pasją, zapewnia wiele materiałów do nauki a przede wszystkim zależy jej na tym aby człowiek wyniósł z jej lekcji jak najwięcej - i faktycznie tak jest, w ciągu 3 miesięcy świetnie mnie (kompletnego laika) przygotowała do matury z rozszerzonej historii sztuki. Do tego jest przesympatyczna :) Na plus, jest też lokalizacja bo w samym centrum miasta.
Gorąco polecam :D

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.