Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Online
Grodzisk Mazowiecki
Książenice
Milanówek
Jaktorów
Brwinów
Podkowa Leśna
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielskicena do ustalenia

Łukasz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Witam,
Chętnie udzielę korepetycji z języka angielskiego uczniom szkoły podstawowej i szkoły średniej. Na zajęciach, wedle życzenia ucznia, powtarzamy, utrwalamy lub uczymy się nowego materiału. Przygotowuję zarówno do matury na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym oraz do egzaminu  ósmoklasisty

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2020

Pan Łukasz to bardzo dobry nauczyciel. Potrafi prowadzić ciekawe lekcje zarówno z dzieckiem jak i nastolatkiem. Zawsze jest przygotowany do zajęć. Dzieci chętnie się z nim uczą, co przekłada się na coraz lepsze oceny w szkole. Super nauczyciel, polecam wszystkim!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2020

Polecam lekcje języka angielskiego z Panem Łukaszem. Fachowa wiedza jaką dysponuje Pan Łukasz jest na bardzo wysokim poziomie. Wiadomości są przekazywane w sposób prosty i przystępny, a sposób realizacji zadań zawsze dostosowany do potrzeb uczniów.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.