Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Białystok

Monika B

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Monika B

O mnie

Cześć jestem doświadczonym lektorem języka rosyjskiego.Mam bardzo dobry kontakt z młodzieżą, dziećmi i dorosłymi. Zapewniam miła i przyjazną atmosferę na zajęciach :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2019 - 07.2022
Uniwersytet w Białymstoku
Licencjat
Filologia rosyjska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2022

Serdecznie polecam korepetycje u Pani Moniki. Ma dużą wiedzę i odpowiednie podejście do córki, co sprawiło, że zrozumiała szybko język rosyjski.... Wspomnieć trzeba, że rozpoczęła naukę tego języka w szkole średniej i dołączyła do klasy, gdzie jako jedyna nie znała nawet alfabetu.
Tym bardziej wdzięczna jestem Pani Monice.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2022

Pani Monika to bardzo sumienna, profesjonalna i przy tym sympatyczna osoba. Nieoceniona pomoc w nauce. Polecam wszystkim do nadrobienia zaległości, ale również poszerzenia wiedzy i umiejętności.

avatar
Michał J
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2022

Pani Monika ma ogromną pasję do języka rosyjskiego! Jest zawsze przygotowana do lekcji i potrafi wyjaśnić różne zawiłości gramatyki rosyjskiej. Lekcje prowadzone są w miłej atmosferze. Oprócz tego stawia nacisk na aktywne użytkowanie języka w rozmowie, co dla mnie jest dużym plusem. Zdecydowanie POLECAM!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2022

Bardzo rzetelna i przesympatyczna pani. Zawsze przygotowana do zajęć. Super podejście, dokładność i staranność. Oboje z synem jesteśmy bardzo zadowoleni. Serdecznie polecam..

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.