Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Pruszków
Warszawa
Grodzisk Mazowiecki
Brwinów
Podkowa Leśna
Milanówek
Piastów

Klaudia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Klaudia

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2020

Przez wakacje Pani Klaudia pomogła mi w nauce języka angielskiego do egzaminu do szkoły językowej. Dzięki niej egzamin poszedł mi mega dobrze! Jest osoba bardzo kontaktowa, ma dużo pomysłów na naukę i zna sie na swojej pracy! W razie trudności na pewno wrócę do niej po pomoc :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2020

Bardzo polecam zajęcia z panią Klaudią. Moje dzieciaki bardzo ją polubiły i coraz chętniej odrabiają lekcje :) Pani Klaudia bardzo dobrze dobiera metody nauki, dzieci się nie nudzą, widzimy duuuże postępy w nauce angielskiego :)) w tym roku szkolnym również będziemy współpracować z Panią Klaudią.

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2019

Bardzo fajne lekcje. Dużo się na nich nauczyłam. Egzamin ósmoklasisty z pomocą Klaudii zdałam na 98%.
Wszystkim polecam,
Maja

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.