Ostatnia aktywność:
19 dni temu
 
Kielce (Centrum)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologiacena do ustalenia

Marlena

Opis ogłoszenia

Na zajęciach przekazuję cały zakres materiału potrzebny do zdania matury z biologii na poziomie rozszerzonym na najwyższym poziomie, umożliwiającym rozpoczęcie studiów medycznych i pokrewnych. Materiał przedstawiam w prosty i zrozumiały sposób. Swoim Uczniom przekazuję także niezbędne materiały (notatki, arkusze maturalne, testy). Posiadam bardzo duże, wieloletnie, doświadczenie w pracy z Uczniami. Prowadzę również przygotowania do egzaminu gimnazjalnego.

Zainteresowanych Rodziców i Uczniów zapraszam do kontaktu

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.