Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Kielce
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia40 / 60 min

Marlena

Opis ogłoszenia

Dzień dobry. Na zajęciach przekazuję cały zakres materiału potrzebny do zdania matury rozszerzonej na jak najwyższym poziomie, umożliwiającym rozpoczęcie studiów medycznych i pokrewnych. Materiał przedstawiam w prosty i przejrzysty sposób. Uczniowi na każdych zajęciach przekazuję także niezbędne materiały dydaktyczne. Posiadam wykształcenie w dziedzinie nauk biologicznych oraz doświadczenie w pracy z uczniami przystępującymi do egzaminu maturalnego. Prowadzę również przygotowania do egzaminu gimnazjalnego.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

Dowolne

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.