Korki z włoskiego

Ostatnia aktywność:
wczoraj
Online
Warszawa
Zamość
Lublin
Marki
Ząbki
Tomaszów Lubelski
Faktura VAT

Korki z włoskiego

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/511 opinii
Dla użytkownika Korki z włoskiego

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 07.2013
Uniwersytet Jagielloński
Licencjat
filologia włoska
10.2013 - 07.2015
Uniwersytet Warszawski
Magister
filologia włoska
10.2018 - 06.2019
Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli
przygotowanie pedagogiczne
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2023

Bardzo polecam zajęcia z Kasią!
Jest wspaniałą, przede wszystkim cierpliwą nauczycielką. Jest zawsze przygotowana do zajęć, tworząc także swoje własne materiały. Dzięki temu mam możliwość nie tylko zapoznać się z językiem, ale i kulturą Włoch.
Lekcje z Kasią to sama przyjemność i zawsze czekam na nie z niecierpliwością :)

avatar
Dagna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2023

Powiedzieć, że Kasia to wspaniały nauczyciel to nie powiedzieć nic. To profesjonalistka, zawsze przygotowana do zajęć, z ogromem wiedzy i pasji. Z pewnością potrafi przekazać wiedzę, a to nie zawsze jest łatwe. Potrafi też dostosować materiały do poziomu ucznia, dba też o to by nie były nudne. To nie są zwykłe zajęcia z podręcznikiem, tylko efektywnie spędzony czas z ogromem nowej wiedzy. Polecam Kasię zarówno wszystkim pasjonatom języka jak i tym, którzy dopiero zaczynają swoją włoską przygodę. :)

avatar
Nel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 grudnia 2022

Pani Kasia to doskonała nauczycielka. Ma dużo do mnie cierpliwości. Zawsze jest przygotowana do lekcji i chociaż często musimy powtarzać, gdyż nie jestem w stanie zapamiętać, to w ogóle się nie denerwuje. Bardzo dobrze tłumaczy. Ja z Panią Kasią zaczęłam uczyć się języka od podstaw i na pewno nie zamieniłabym jej na innego nauczyciela.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2022

Bardzo polecam lekcje z Kasią. Zajęcia są spersonalizowane, materiały dopasowane do zainteresowań, a tempo do potrzeb ucznia. Do tego informacje o kulturze włoskiej, zwyczajach i aktualnościach z pierwszej ręki ;)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2022

Dla mnie te lekcje to sama przyjemność, polecam bardzo, dobra atmosfera ułatwia zapamiętywanie. Zajęcia prowadzone według określonego planu, dostosowanego pod potrzeby kursanta także można czuć się zaopiekowanym :D jednocześnie bez jakiegoś stresu i presji, także ja jestem zadowolona bardzo.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2022

Z pomocą Kasi zdałam egzamin na poziomie b2 na 5, teraz już nie muszę, ale CHCĘ się uczyć, bo te lekcje to nie tylko język ale też sporo włoskich ciekawostek i bardzo przyjazna atmosfera. Polecam!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2021

Z Kasią nauka włoskiego to czysta przyjemność i zabawa. Zajęcia są ciekawe, a przekazywana wiedza przydatna. Zajęcia nigdy nie są nudne, poznaję zarówno gramatykę i słownictwo, ale również ciekawostki i informacje z życia codziennego i kultury włoskiej. Naukę z Kasią polecam osobom na każdym stopniu zaawansowania :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2021

Kasia to nauczyciel z powołania :-) Zawsze świetnie przygotowana do zajęć.
Materiały przygotowane przez nią są różnorodne i ciekawe. Lekcje nigdy nie są nudne. Kasia ma indywidualne podejście do potrzeb uczniów - po przerobieniu określonego zakresu materiału uzgadniamy nowe tematy i zakres słownictwa, które chciałabym poznać. Na lekcjach robimy bardzo dużo przeróżnych ćwiczeń tak, aby utrwalić materiał nad którym pracujemy. Polecam!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2021

Z Kasią uczę się włoskiego od prawie 4 lat. Jest zawsze przygotowana do naszych lekcji, szykuje dodatkowe materiały, dokładnie tłumaczy zagadnienia i upewnia się, czy potrzebne są dalsze ćwiczenia. W czasie lekcji udziela mi informacji zwrotnej na temat błędów, które robię mówiąc, co pomaga mi nad nimi pracować. Jest miłą i kulturalną osobą, z którą rozmowy sprawiają mi dużą przyjemność. Bardzo polecam lekcje z Kasią!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2021

Polecam lekcje z Kasią! Zajęcia zawsze odbywają się w przyjemnej atmosferze. Ma dobre podejście do ucznia i potrafi przełożyć mu swoją wiedzę oraz zmotywować do nauki.

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2021

Kasia jest osobą, która niewątpliwie potrafi przekazywać wiedzę zarówno o języku jak i o kulturze Włoch. Jest wyrozumiała i dopasowuje program nauczania indywidualnie pod osobę. Jestem bardzo zadowolona z naszych lekcji, na które zawsze czekam z niecierpliwością. Uczę się włoskiego dla siebie od podstaw, Kasia motywuje mnie i zachęca do nauki. :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.