Karolina Szafrańska

Ostatnia aktywność:
15 dni temu
 
 
Poznań (Grunwald +4)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Prowadzę zajęcia mające na celu wyrównywanie szans dzieci w początkowych etapach edukacji. Zajmuje się nauką czytania, pisania i liczenia. W pracy wykorzystuję nowoczesne technologie, rozwijam logiczne myślenie dziecka ułatwiające rozumienie matematycznych zagadnień. Posiadam niezbędne kwalifikacje do prowadzenia zajęć dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej. Czynnie pracuję z dziećmi również jako nauczyciel języka angielskiego. Dzięki różnorodnym metodom pracy z uczniem, kreatywnym i nowoczesnym podejściem oraz systematycznej pracy góry przenosimy! Zapraszam ;-)

Karolina, absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Kierunek i specjalność: Pedagogika, edukacja elementarna i język angielski oraz edukacja elementarna i terapia pedagogiczna.

Nagrody i wyróżnienia:
Laureatka Stypendium Rektora dla najlepszych studentów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu w latach 2011-2014.

Doświadczenie:
Praca w Przedszkolu nr 171 w Poznaniu na stanowisku nauczyciela wychowawcy oraz nauczyciela języka angielskiego (prowadzenie zajęć w grupach 3,4,5 oraz 6-letnich)
Praca w Szkole Podstawowej nr 19 w Poznaniu na stanowisku nauczyciela wychowawcy oraz nauczyciela języka angielskiego

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.