Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Częstochowa
Kłobuck
Radomsko
Konopiska
Poczesna
Kłomnice
Kruszyna
Kościelec
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka50 - 60 / 60 min

Damian

Opis ogłoszenia

Nauka z Dojazdem u Ucznia : GITARA, KEYBOARD, PIANINO, AKORDEON. Zajęcia nauki gry na Keyboardzie, Gitarze lub Pianinie dla dzieci, młodzieży i dorosłych od podstaw po poziom wysoko - zaawansowany.

Dojazd do ucznia. Świeże i nowoczesne podejście do ucznia. Bazowanie na współczesnych utworach muzycznych dostosowane do ucznia.

Mam 28 lat, jestem absolwentem szkoły muzycznej pierwszego i drugiego stopnia a także ukończyłem pedagogikę w zakresie sztuki muzycznej. Pracuje również jako muzykoterapeuta ( z certyfikatem) oraz muzyk sesyjny (gram z aktorami i artystami koncerty) Jako instruktor pracuje ponad 7 lat, w przedszkolach czynnie już 3 lata.

Do kazdego ucznia podchodze indywidualnie - nauka gry ma być dla dziecka przyjemnoscią a nie karą. Nigdy nie działam na siłę, zawsze mówie otwarcie o braku predyspozycji słuchowych. Pomagam rówież w zakupie instrumentu, mogę go również na początek pożyczyć - by sprawdzić czy nasz uczeń będzie wytrwały jednocześnie nie obciązając zbędnie budżetu na instrument który później będzie się kurzyć.

Na pierwszych zajęciach nie wymagam własnego instrumentu, przywiozę go, sprawdzę słuch, predyspozycje - określę możliwości ucznia. Na zajęcia nauczyciel zawsze przyjeżdża punktualnie, wszystko w miłej atmosferze i w zachowaniu wysokiej kultury osobistej.

Więcej informacji telefonicznie - zapraszam do kontaktu

Telefon:

886 120 553

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.