Ostatnia aktywność:
27 dni temu
 
Częstochowa
Dąbrowa Górnicza

Klaudia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Klaudia

O mnie

Cześć. Nazywam się Klaudia Szczepanik :) Studiuje na I roku studiów magisterskich na kierunku edukacji artystycznej oraz na I roku studiów na kierunku wokalistyka estradowa.

Prowadzę lekcje nauki śpiewu klasycznego/rozrywkowego jak i lekcje ksztalcenia słuchu i gry na pianinie dla początkujących. Jestem ansolwentką studiów I stopnia na kierunku Edukacja Artystyczna. Skończyłam I stopień Szkoły Muzycznej na wiolonczeli oraz II stopień Szkoły Muzycznej na śpiewie solowym. Oprócz śpiewu klasycznego od dziecka śpiewam muzykę rozrywkową oraz pobieram lekcje od różnych nauczycieli śpiewu. Jestem miłą i serdeczną osobą. Przy mnie na lekcjach można odstawić stres na bok i zacząć bawić się muzyką. W Dąbrowie lekcji udzielam u siebie w Częstochowie zaś dojeżdżam do ucznia.Cena zajęć:

U nauczyciela-40zł

U ucznia-45zł

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2007 - 06.2011
Szkoła Muzyczna I st. w Dąbrowie Górniczej
Wiolonczela
09.2011 - 06.2015
Szkoła Muzyczna II st. w Sosnowcu
Śpiew solowy
10.2016 - 07.2019
Uniwersytet im. Jana Długosza w Częstochowie
Licencjat
Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzyki
10.2019 - aktualnie
Uniwersytet im. Jana Długosza w Częstochowie
Wokalistyka estradowa
10.2019 - aktualnie
Uniwersytet im. Jana Długosza w Częstochowie
Magister
Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2017

Lekcje prowadzone na bardzo wysokim poziomie, podejście indywidualne do ucznia, podczas zajęć bardzo miła atmosfera, brak jakich kolwiek nieporozumień podczas pracy.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.