Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Kielce
Zagnańsk
Łączna
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka80 - 110 / 60 min

Klaudia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/515 opinii

Opis ogłoszenia

Skuteczne korepetycje z matematyki na każdym poziomie!
Jestem absolwentką Biotechnologii Politechniki Gdańskiej. Posiadam ponad  10-letnie doświadczenie w prowadzeniu korepetycji z przedmiotów ścisłych (chemia, matematyka, fizyka) na każdym poziomie nauczania, począwszy od szkoły podstawowej po studia.

Oferuję pomoc w zakresie:
- nadrabiania zaległości, odrabiania prac domowych,
- systematycznej nauki, a także utrwalania i uzupełniania wiedzy,
- przygotowania do kartkówek, sprawdzianów, egzaminu ósmoklasisty i matury (poziom podstawowy i rozszerzony) ,
- pisania różnego typu prac zaliczeniowych.

Gwarantuję:
- miłą i przyjazną atmosferę,
- wyrozumiałość, profesjonalizm, entuzjazm i wielkie zaangażowanie,
- rzetelność i skuteczność,
- niezliczoną ilość materiałów ćwiczeniowych, w tym zadania i arkusze maturalne.

Zajęcia mogą być prowadzone zarówno indywidualnie, jak i w małych grupach, wówczas cena jest zależna od ilości uczestników – w grupie taniej! ;-)

Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny (również poprzez sms) i/lub mailowy.

Serdecznie zapraszam!!!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 06.2014
Politechnika Gdańska
Magister inżynier
Biotechnologia
Kursy i szkolenia
06.2020
Przygotowanie pedagogiczne
Doświadczenie
10.2009 - aktualnie
Prywatna praktyka korepetytorska
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 15
avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2023

Pani Klaudia ekspresowo przygotowała mnie do matury poprawkowej z matematyki. Niecały miesiąc nauki, a efekt bardzo zadowalający, matura zdana. Zajęcia prowadzone w bardzo przyjaznej atmosferze, bezstresowo, a panią Klaudię podziwiam za cierpliwość i szczerze polecam każdemu.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
22 grudnia 2020

Pani obiecała, ze oddzwoni po czym albo zapomniała albo olała, co nie zmienia faktu ze zmarnowała mój czas

Klaudia

Bardzo mi przykro, ale nie kojarzę ani osoby ani takiej sytuacji. Gdyby jednak takie zdarzenie miało miejsce, to czy nie wystarczyłoby napisać wiadomości przypominającej? Rozumiem, że w trosce o swój czas, wolała Pani napisać opinię, zapewne szybsza forma porozumiewania się od przesłania wiadomości sms :)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2018

Brak słów, rewelacja :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2016

Uczęszczałam do Pani Klaudii na zajęcia przygotowujące do matury z chemii (rozszerzenie) i z matematyki (podstawa). Do tej pory nie mogę uwierzyć, że na tak wysokim poziomie udało mi się napisać maturę (chemia 92%, matematyka 86%). Matematyka nigdy nie była moją mocną stroną, ale Pani Klaudia przedstawiła mi ten przedmiot z całkiem innej strony. Poznałam wiele nowych metod (sztuczek) na rozwiązywanie dotąd kłopotliwych dla mnie zadań. Podobnie było z nauką chemii. Pani Klaudia posiada ogromną wiedzę, którą umie bardzo przejrzyście, często obrazowo, przekazać. Mogę z całą pewnością polecić zajęcia z Panią Klaudią wszystkim poszukującym solidnego, efektywnego, a do tego sympatycznego korepetytora :)

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2016

Dzięki Pani Klaudii udało mi się dostać na wymarzone studia medyczne. Cały rok przygotowań do matury rozszerzonej z chemii uważam, że był czasem bardzo efektywnie wykorzystanym, w bardzo przyjaznej atmosferze. Pani Klaudia jest bardzo sympatyczną osobą, ale również bardzo wymagającą oraz odpowiednio motywującą do nauki, co na pewno przełożyło się na mój super wynik z matury. Na zajęciach otrzymywałam bardzo dużo rozmaitych materiałów do nauki. Każde zagadnienie zostało bardzo jasno wytłumaczone oraz poparte wieloma przykładami. Myślę, że dzięki tym korepetycjom nie tylko udało mi się pozytywnie napisać maturę, ale również będzie mi łatwiej na zajęciach z chemii na studiach. Jeszcze raz - bardzo dziękuję!

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2015

Cieszę się, że udało mi się trafić na tak genialnego korepetytora dla mojej córki. Zakres nauczania: matematyka i chemia - rewelacja. Cierpliwość i dar przekazywania wiedzy ponad przeciętny. Jeśli szukacie dobrego, wymagającego a przez to skutecznego nauczyciela to tylko Pani Klaudia, sukces gwarantowany. Widzę po mojej córce, że jest skuteczna. Do zobaczenia na kolejnych lekcjach.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2015

Gorąco polecam korepetycje z Panią Klaudią. Potrafi dotrzeć do każdego. Bez trudu wytłumaczy każde, nawet problematyczne, zadanie. Dzięki lekcjom z Panią Klaudią uzyskałam bardzo wysoki wynik z egzaminu maturalnego, a mojemu bratu udało się wyjść z krytycznej sytuacji. Jest ona osobą dyspozycyjną, kontaktową i zawsze solidnie przygotowaną do lekcji. Jeszcze raz dziękuję za trud włożony w przygotowania.

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2015

Bardzo dobra korepetytorka, potrafi wytłumaczyć każde zadanie i odpowiedzieć na każde nurtujące pytanie. Zawsze jest świetnie przygotowana i zorganizowana. Podziwiam również za mega cierpliwośc i wyrozumiałość. Nie raz uzyskałem pomoc poza godzinami, gdy miałem jakiś problem. Bardzo polecam!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2014

Pani Klaudia okazała się niezastąpiona. Ma fantastyczne podejście nawet do takich głąbów jak ja. Potrafiła skupić moją uwagę i zmusić mnie do myślenia. Efekty pojawiły się bardzo szybko :) Zajęcia z Panią Klaudią to gwarancja sukcesu na egzaminach. Polecam!

avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2014

Od naszego pierwszego spotkania Pani Klaudia wykazała się bardzo szeroką wiedzą oraz umiejętnością prowadzenia korepeytycji. W jej trybie pracy widać ogromne doświadczenie, każde zagadnienie potrafi dokładnie i do skutku wytłumaczyć. Jest dostępna nawet w ekstremalnych przypadkach, gdy kogoś gonią terminy. Współpraca z Panią Klaudią to czysta przyjemność, POLECAM!!!

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
23 lutego 2014

Pani Klaudia na korepetycjach pojawila się tylko jeden raz. Na następnej, umówionej lekcji już się nie pojawiła. Przez kilka następnych dni nie raczyła odebrać telefonu i odpowiedzieć na smsy. Suuuuuper solidna korepetytorka!!! Zdecydowanie nie polecam!

Klaudia

O odwołaniu korepetycji został Pan poinformowany. Na następne już się z Panem nie umawiałam. Niemożność odebrania telefonu nie wynika z braku solidności, a zaistniała sytuacja, to nieporozumienie i nie sądzę, że świadczy o jakości prowadzonych przeze mnie korepetycji.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2014

Bardzo polecam korepetycje z Panią Klaudią. Zajęcia prowadzone są w bardzo miłej atmosferze, co powoduje że nauka staje się przyjemnością. P. Klaudia bardzo jasno i logicznie tłumaczy każde nawet najbardziej problematyczne zadanie, a do tego jest niesamowicie cierpliwa i wyrozumiała. Jednocześnie jest bardzo wymagającą osobą, skłaniającą również do samodzielnej pracy. Efekty było widać już po pierwszym spotkaniu. Szczerze polecam!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2013

Korepetycje z p. Klaudią, to czysta przyjemność!!! Profesjonalne, a co najważniejsze bezstresowe podejście, szeroki zakres wiedzy i wielkie zaangażowanie w prowadzone lekcje, to jedne z wielu powodów, dla których warto polecić korepetycje z p. Klaudią

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2013

Bardzo cierpliwa i wyrozumiała osoba, która ma świetne podejście do ucznia. Skoro dała radę sprostać problemom moich bliźniaków i spowodować, że zdali testy gimnazjalne, znaczy to, iż jest profesjonalistką. Naprawdę polecam tą osobę !

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2013

Fajna i bezstresowa współpraca. Cierpliwa, rzeczowa osoba, umiejąca dokładnie i skutecznie wytłumaczyć. Jeśli ktoś ma problemy z chemią lub matmą, to polecam!!! Ja już nie mam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.