Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Wołomin
Kobyłka
Zielonka
Zagościniec
Radzymin

KLAUDIA

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/536 opinii
Dla użytkownika KLAUDIA

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 36
avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2024

Jestem tegoroczną ósmoklasistką i znalazłam Panią Klaudię w listopadzie. Na szczęście wygospodarowała dla mnie czas. W tym momencie powtórzylyśmy już wszystkie działy, a nawet zaczelysmy rozwiązywać arkusze. Pani Klaudia od samego początku daje mi do domu arkusz do rozwiązania, który potem sprawdza i razem omawiamy. Wtedy widzę, czego jeszcze powinnam się pouczyć. Pierwszy egzamin próbny w szkole napisałam na 44%, a na kolejnym po feriach miałam aż 80%! Dzięki temu, że co tydzień od jesieni powtarzam te wszystkie rzeczy, nie będę musiała zakuwać i denerwować się przed samym egzaminem.
Pani Klaudia jest nauczycielem matematyki w szkole, więc się zna na rzeczy. Szkoda ze moja babka z matmy w szkole taka nie jest... Dlatego polecam wszystkim korepetycje u Pani Klaudii :)
Ale się rozpisałam, ale warto polecić ^^

avatar
Mama Tomka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2024

Od września do dziś mój syn korzysta z korepetycji u Pani Klaudii. Dzięki jej cierpliwości i pomysłowości na prowadzonych zajęciach, Tomek ogarnia szkolny materiał i nie ma już większych problemów z samodzielnym odrabianiem prac domowych.
Nie boi się chodzić na lekcje matematyki w szkole, a co najważniejsze, czego wcześniej nie było, jest aktywny na lekcjach. Polecam w 100%!

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
19 lutego 2024

Pani Klaudia niestety nie posiada cechy profesjonalizmu. Chodząc na korepetycje oprócz ciągłego stresu i traktowaniem ciszą po oznajmieniu że czegoś się nie wie/nie umie lub nie rozumie nie wyniosłam totalnie nic. Brak jakiegokolwiek kontaktu, lekcja zawsze trwała niecałą godzinę bo kolejny uczeń, który był umówiony na godzinę o której moje zajęcia miały się skończyć, przyszedł np. 10 min wcześniej. Na koniec naszej "współpracy", na koniec roku szkolnego (kończyłam wtedy 2 klasę) uzyskałam twierdzącą odpowiedź po zapytaniu się czy po wakacjach mogę nadal liczyć na współpracę. Pisząc wiadomość pod koniec wakacji, nie uzyskałam żadnej informacji i zostałam totalnie zignorowana. Na początku nowego roku szkolnego zostałam na lodzie, a jak wiadomo wtedy już trudno o znalezienie dobrego korepetytora. Nie polecam

KLAUDIA

Być może zostali pomyleni korepetytorzy, ponieważ ja nigdy nie miałam na zajęciach uczennicy z drugiej klasy o imieniu Zuzia.

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
4 sierpnia 2023

Umówienie się na korepetycje graniczy z cudem 0 odbierania telefonu 0 odpisywania na smsy nie polecam

KLAUDIA

Jeżeli nie mam możliwości odebrania telefonu, zawsze wysyłam od razu smsa. Także niemożliwy jest brak kontaktu.

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2023

Idąc na pierwsze korepetycje nie lubiłam matematyki i wiedziałam, że będę chodziła na nie z przymusu, jednak pani Klaudia jest tak cudowną osobą, że z zajęć na zajęcia przychodziłam coraz chętniej! przemiła atmosfera, pani Klaudia jako nauczyciel jest wymagająca i przede wszystkim bardzo cierpliwa, wszystko dobrze wytłumaczy i zawsze służy pomocą. I jeszcze jedno - zadaje dużo zadań do domu by ćwiczyć.

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2023

p. Klaudia bardzo dobrze tłumaczy i jest cierpliwa, z matur próbnych miałem ledwo 30%, a zdałem na ponad 80%
w tak krótkim czasie nadrobiłem wiele zaległości, sam bym nie dał rady, a gdybym zaczął wcześniej się uczyć z p. Klaudią nie miałbym tylu problemów
szczerze polecam w 100%

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2022

Super nauczycielka i dobre podejście do ucznia i tok nauczania. Wyrozumiała, ale też wymagająca pracy i zaangażowania, aby uczeń dobrze zdał egzaminy i dogłębnie zrozumiał temat. Osobiście jestem bardzo zadowolony z przygotowania mnie do matury przez Panią Klaudię. Na efekty korepetycji nie mogę narzekać (:

avatar
Julka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2021

Bardzo polecam korepetycje z Panią Klaudią! Lekcje są prowadzone w przyjaznej dla ucznia atmosferze, a przyrost wiedzy jest widoczny z każdą kolejną lekcją. Jeśli szukasz kogoś kto pomoże ci nadrobić zaległości lub wytłumaczyć dany materiał od zera to trafiłeś idealnie ;)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2021

Bardzo polecam zajęcia z chemii u Pani Klaudii. Pani Klaudia posiada obszerną wiedzę, którą przekazuje z pasją. Każde zagadnienie tłumaczy w sposób bardzo obrazowy, zrozumiały dla ucznia, a dzięki pokazywaniu licznych przykładów łatwiejsze staję się zapamiętanie danego tematu. W razie jakichkolwiek wątpliwości Pani Klaudia wyjaśnia je do momentu zrozumienia przez ucznia. Zadaje również prace domowe zawierające typowe zadania, które mogą pojawić się na sprawdzianach czy egzaminach. Stawia adekwatne do możliwości ucznia wymagania, dzięki czemu motywuje do dalszej nauki. Współpraca z Panią Klaudią była dla mnie niezwykle owocna, a nauka chemii stała się czystą przyjemnością.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2020

Serdecznie polecam zajęcia u Pani Klaudii. Przychodząc na swoje pierwsze zajęcia nie pomyślałabym, że chemia stanie się dla mnie czymś przyjemnym. Pani Klaudia ma dar do zarażania pasją do tego przedmiotu i wyjaśniania wszelkich wątpliwości. Potrafi wyjaśnić każde zagadnienie. Zajęcia prowadzi w sposób bardzo profesjonalny, termin zajęć oraz ich liczbę można bez problemu ustalić, gdyż Pani Klaudia jest niezwykle kontaktową i miłą nauczycielką. Potrafi pomóc nawet poza godzinami zajęć. Atmosfera pracy jest zarówno przyjazna jak i mobilizująca. Szeroki zakres materiałów jakimi dysponuje pani Klaudia jest niezwykle przydatny, ponieważ pozwala na poznanie wielu typów zadań. Pani Klaudia przykłada dużą wagę do odrabiania pracy domowej, co przekłada się na wysokie wyniki i dobre przygotowanie do sprawdzianów, czy matury. Dzięki tym zajęciam dostałam się na studia medyczne, a nauka chemii przez ostatnie dwa lata liceum była dla mnie czystą przyjemnością.

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2020

Pani Klaudia to najlepsza korepetytorka jaką kiedykolwiek poznałem. Zajęcia prowadzone są w sposób profesjonalny, oraz w miłej atmosferze dzięki czemu uczęszcza się na nie z przyjemnością. Zaczynając klasę maturalną miałem duże zaległości z chemii, dzięki Pani Klaudii nadrobiłem je w szybkim tempie mając jeszcze czas na powtórzenie całego materiału. Pomogły mi w tym duża ilość zapewnianych materiałów w postaci zadań oraz arkuszy maturalnych. Ponad to Pani Klaudia traktuje swoich uczniów poważnie, motywuje do pracy oraz zwraca dużą uwagę na to czego uczeń oczekuje od korepetycji. Dzięki pomocy Pani Klaudii napisałem maturę z chemii z bardzo dobrym wynikiem i dostałem się na wymarzone studia. Zdecydowanie polecam każdemu, niezależnie jak duży ma się problem Pani Klaudia to osoba która szybko pomoże się go pozbyć.

avatar
Julka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2019

Bardzo polecam zajęcia u Pani Klaudii! Przygotowywała mnie do matury, napisałam ją dużo lepiej niż myślałam! A to wszystko dzięki ogromnej ilości zadań, którą przerobiłam z Panią Klaudią. Moja wiedza zawsze była sprawdzana, jeżeli czegoś nie rozumiałam, Pani Klaudia tłumaczyła do momentu aż zrozumiem. Dzięki temu dostałam się na moją wymarzoną weterynarię!
Polecam w 100%

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2019

Pani Klaudia to prawdziwa profesjonalistka. Ma bardzo dobre podejście do ucznia. Jest cierpliwa i wyrozumiała a przy tym wymagająca i konsekwentna. Przywraca wiarę we własne umiejętności i potrafi wytłumaczyć nawet najbardziej zawiłe zadania. Na 100% polecam.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2019

Pani Klaudia jest najlepszą korepetytorką z jaką kiedykolwiek pracowałam. Nie dość, że jest przesympatyczna i nauka z nią to sama przyjemność, to w dodatku ma anielską cierpliwość (za co jej serdecznie dziękuję). Bardzo angażuje się w to co robi, nie zliczę ile materiałów i pomocy dydaktycznych od niej otrzymałam. Sprawdza na bieżąco postepy w nauce, super tłumaczy (tylko dzięki niej zrozumiałam zadania stechiometryczne z chemii). Widać, ze chemia to jej prawdziwa pasja, zawsze szczegółowo potrafi odpowiedzieć na każde pytanie, a w razie potrzeby nawet zrobić krótkie doświadczenie by lepiej zapamiętać pewne rzeczy :) polecam ją każdemu z całego serca, uważam, że jest absolutnie niezastąpiona :)

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2019

Pani Klaudia to bardzo dobry nauczyciel. Młoda osoba z dobrym podejściem do uczniów. Szybko znajduje mocne i słabe strony dziecka. Pomogła mojej córce w przygotowaniach do testu gimnazjalisty. Córka praktycznie w I i II klasie gimnazjum nie miała lekcji chemii z powodu nieobecności nauczycielki i ciągłych zastępstw. Pani Klaudia pomogła nadrobić zaległości i przygotować bardzo dobrze do egzaminu. Szczerze polecam.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2018

Moja córka we wrześniu złapała kilka jedynek... zdecydowaliśmy się na korepetycje u Pani Klaudii. I to była najlepsza decyzja pod słońcem! Córka bardzo szybko nadrobiła to, czego nie rozumiała, dzięki systematyczności Pani Klaudii. Ogromnym plusem jest to, że zawsze po lekcji, córka wraca z pracą domową do odrobienia, dzięki czemu może utrwalić sobie materiał. Oceny się poprawiły i już nie muszę się wstydzić chodzić na zebranie.
Polecam z całego serca! :)

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2018

Serdecznie polecam. Pani Klaudia wspaniale uczy. Indywidualne podejście do każdego ucznia. Różnorodność przygotowywanych na lekcję materiałów jak i do samodzielnego zapoznania i pracy w domu. Zajęcia prowadzone są w sposób ciekawy, Pani Klaudia często prowadzi (bezpieczne) doświadczenia chemiczne. Materiał jest powtarzany i utrwalany. Pani Klaudia nie widzi problemu w powtarzaniu i tłumaczeniu jednej rzeczy po 2,3,4 razy....byle by się nauczyć ;). Cierpliwość to wielki plus Pani Klaudii. Miła,lekka atmosfera na zajęciach, a zarazem Pani Klaudia bierze dużą odpowiedzialność za każdego ucznia i zależy jej, by były efekty wspólnej pracy. Cena to również ogromny plus, korepetycje z chemii zazwyczaj kosztują dużo dużo więcej. 5/5, osobiście uważam, że trudno jest o lepszego nauczyciela.

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2018

Polecam! Córka jest bardzo zadowolona. I ja również jestem zadowolony - dużo prac domowych, stały kontakt z Panią Klaudią, omawianie postępów w nauce. Najważniejsze, że przestała bać się matematyki! I nawet udało się skończyć rok szkolny z 4. W przyszłym roku szkolnym na pewno też skorzystamy!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2018

Bardzo, bardzo polecam :) do Pani Klaudii trafiły 2 moje córy, jedna z 7 klasy, druga z 5 klasy SP.
Starsza córka dzięki Pani Klaudii ma mocną 4, sprawdzian kończący 7 klasę 75%. Pomogła nadrobić również zaległości z chemii :)
Młodsza córa, było ciężko, ponieważ jest dzieckim zamkniętym i nieufnym, z początkową opinią o dysfunkcji, jedynki sypaly się jak z rękawa, ale Pani Klaudia wybrnęła mistrzowsko. Mnóstwo konsultacji oraz rozmów, zaangażowanie, szukanie sposobu sprawiły, że Pani Klaudia przełamała barierę psychiczną dziecka, które do tej pory myślało, że sie nie da, zrobiła coś czego nie potrafił pedagog . Nauczyła córkę rozumieć. Sprawiła,że przestała sie bać tego przedmiotu i uwierzyła, że może a to bardzo dużo, bo bez tego nie byloby szans ma poprawę. Polecam i proszę nie zapomnieć nas wpisać na przyszły rok szkolny :)

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2018

Pani Klaudia jest najbardziej odpowiedzialna osoba jaka znam wśród korepetytorow. Sumienia, konsekwentna, wymagająca zawsze przygotowana do prowadzonych lekcji. W sposób zrozumiały przekazuje posiadana wiedzę. Jest osoba bardzo odpowiedzialna i na pewno godna polecenia. Pani Klaudio, dziękuję za okazana pomóc.

avatar
Irmina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2018

Serdecznie polecam Panią Klaudię wszystkim zainteresowanym! Dzięki Niej znowu pokochałam chemię, zrozumiałam materiał, którego nie potrafili mi wyjaśnić nauczyciele w szkole oraz - co dla mnie bardzo istotne - zawsze dobrze się czułam w trakcie korepetycji :) Pani Klaudia poświęca uczniom całą swoją uwagę. Jest konsekwentna i nie ulega presji ucznia, zachęca do dalszej nauki. Co więcej, potrafi świetnie podnieść człowieka na duchu w trakcie "depresji chemicznej".
Polecam z całego serca!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2018

Najserdeczniej polecam :)! U Pani Klaudii nauczyłam się więcej niż przez 3 lata w szkole, jest niesamowicie cierpliwa, potrafi bardzo dokładnie wytłumaczyć i nauczyć logicznego myślenia. W dodatku jest bardzo dokładna, zadaje dużo pracy domowej i sprawdza na bieżąco rezultaty. Zajęcia z nią są bardzo przyjemne i przebiegają absolutnie bezstresowo,jest najsympatyczniejszą nauczycielką jaką kiedykolwiek miałam :) Potrafi zainteresować chemią, jestem bardzo zadowolona :)

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2018

Pani Klaudia to świetny nauczyciel :) Motywuje do nauki, daje dużo zadań domowych, omawia jasno i klarownie. Zaczęliśmy współpracę na krótko przed maturą, jednak daliśmy radę powtórzyć wszystko, co do tej pory sprawiało mi problemy. Szczerze polecam :)

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
2 maja 2018

Jestem zawiedziona Pani Klaudia nie odpisuje na SMS ani nie odbiera telefonu przez dłuższy czas próbowałam się skontaktować jednak bez skutku ..

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2017

Pani Klaudia szybko pomogła mi nadrobić materiał z matematyki na egzamin poprawkowy. Jest miła, cierpliwa, bardzo dobrze tłumaczy i jest naprawdę zaangażowana w swoją pracę. Polecam

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2017

Dzięki p.Klaudii wybrnęłam z dotychczasowych problemów z matematyki.
Jest osobą, która dobrze tłumaczy zakres materiału, zarazem miła, odpowiedzialna i CIERPLIWA.
Polecam :)

avatar
Ilona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2016

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji,
Pani Klaudia pomogła mi uporać się z matematyką, wystarczyło kilka lekcji żebym zdała maturę z matematyki,
Jest bardzo profesjonalna i świetnie tłumaczy
Serdecznie dziękuję i POLECAM!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2016

Pani Klaudia jest najlepsza ! Jest świetną młodą korepetytorką, która potrafi przekazać wiedzę w bardzo zrozumiały sposób. Jest osobą cierpliwą i spokojną. Jestem osobą, która zgłosiła się do niej 5 dni przed egzaminem poprawkowym, zakres materiału był bardzo rozbudowany. Pani Klaudia jest jedyną osobą która przekazała mi tą wiedzę w taki sposób ze zrozumiałam tak chemie twierdząc dopiero teraz ze na prawdę jest łatwa. Egzamin oczywiście zdany najlepiej z grupy a wszystko dzięki Pani Klaudii i jej wspaniałym przygotowaniu. BARDZO SERDECZNIE POLECAM !!!!!!!!!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2016

Korepetycje z Panią Klaudią to najlepszy sposób, aby nadrobić zaległości, poprawić poziom swojej wiedzy, lub po prostu ją poszerzyć. Pani Klaudia jest osobą kompetentną, spokojną, cierpliwą, oraz serdeczną. Prowadzi zajęcia w taki sposób, że matematyka staje się czymś przyjemnym i zrozumiałym. Serdecznie polecam :D

avatar
Jerzy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2016

Córka korzystała z korepetycji przez cały rok – dwa przedmioty: matematyka i chemia
Podsumowanie:
stan poprzedni: ocena z obydwu przedmiotów – dwója, prawie histeria przed pójściem do szkoły oraz komentarze bo nauczyciele się uwzięli na nią….
po kilku miesiącach – ocena na półrocze z jednego mocna trójka, z drugiego czwórka z minusem, oceny na koniec roku – z obydwu przedmiotów mocne czwórki, a ile się nasłuchałem na zebraniu pochwał odnośnie jej ocen, poza tym wychowawca stawiał ją na wzór innym, ze jednak można… wiem też ile pracy ją to kosztowało, ale przede wszystkim wiem, że poprawę zawdzięcza Pani Klaudii, która systematycznie z nią pracowała, zadawała jej mnóstwo prac domowych, sprawdzała je i była w stałym kontakcie ze mną, jeśli córka czegoś się nie nauczyła, nie zrobiła pracy domowej, itp.
A histeria córki minęła... 
Jerzy Zaręba

avatar
Zawiedziona brakiem profesjonalizmu
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
31 maja 2016

Po 5 pozytywnych opiniach postanowiłam skontaktować się z Panią Klaudią. Syn był dwa razy na korepetycjach. Nie mogę polecić osoby, która mało profesjonalnie podchodzi do udzielania korepetycji i ignoruje ludzi. Uważam, że nie jest ani konkretna, a tym bardziej profesjonalna. Nie odpowiada na smsy i nie odbiera telefonów. Odwołuje wcześniej umówione spotkania podając wymyślone preteksty, a potem nie kontaktuje się, w celu umówienia kolejnego spotkania.

KLAUDIA

W ciągu ostatniego czasu dwa razy zdarzyło mi się, że zostały odwołane zajęcia – raz, kiedy zachorowałam i drugi raz, kiedy nieopatrznie umówiłam się na niedzielę zapominając o uroczystości rodzinnej. Telefonów nie odbieram kiedy mam zajęcia – takie mam zasady. Na otrzymane smsy zawsze odpisuję. Przykro mi, że Pani zarzuca mi brak profesjonalizmu, nie znając mnie.

avatar
Ewa mama gimanzjalistki
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2016

Bardzo profesjonalnie przygotowana osoba z umiejętnościami pedagogicznymi, przygotowywała moją córkę do testów gimnazjalnych i efekty są świetne

avatar
Marzena - mama czwartoklasisty
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2015

Polecam. Konkretna i solidna. Pomogła mojemu synowi wyjść z zaległości z matematyki. Na początku roku "załapał" trzy jedynki a teraz ze sprawdzianów ma nawet czwórki i piątki. Dzięki Pani Klaudii matematyka dla mojego Bartka jest niestraszna.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3/5
4 grudnia 2015

Bardzo dobrze prowadzone zajęcia podczas, których nie uczyliśmy się zadań na pamięć tylko myślenia, co daje gwarancję sukcesu. Z moim wynikiem dostałem się na wymarzoną uczelnię. Polecam!

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2015

P Klaudia faktycznie czyni cuda! 7 godziny i półrocze w głowie młodego. Jestem mamą gimnazjalistki, która nie umiała z chemii NIC- tak twierdziła... po korepetycjach nadrobiła zaległości. Najważniejsze jest to, że ją zrozumiała. Bardzo Pani dziękuję. Będę kontynuować współpracę z P. Klaudią by lekcja chemii nie była dla córki koszmarem. Pani Klaudia przy tym wszystkim, jest osoba kulturalną, punktualną. Potrafi nawiązać relację z młodym, przekazać trudną wiedzę i zmotywować do pracy, co przekłada się na poprawę ocen. Polecam gorąco.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2015

Pani Klaudia jest świetna w tym co robi, ma profesjonalne podejście a zarazem umie zainteresować chemią i cirpliwie wytłumaczyć wszystko od A do Z. Nauczyła mojego syna w 2 dni tego co nauczyciel nie potrafił zrobić w rok.

Anna mama trzecioklasisty z gimnazjum

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.