Wrocławskie Centrum Korepetycji

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
 
Online
Wrocław
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Witamy,

WROCŁAWSKIE CENTRUM KOREPETYCJI - jest PIERWSZĄ I JEDYNĄ szkołą korepetycji we Wrocławiu przygotowującą uczniów na:

• MEDYCYNĘ

• STOMATOLOGIĘ

• FARMACJĘ

• WETERYNARIĘ

• oraz kierunki pokrewne

• Oferujemy RZETELNE i CAŁOŚCIOWE przygotowanie do MATURY oraz innych egzaminów

• PROFESJONALNE podejście do każdego ucznia, uzależnione od stopnia zaawansowania jego wiedzy, jak również wyników osiąganych w szkole

•Zajęcia odbywają się indywidualnie lub w małych grupach (max 2 – 3 osobowych)

•Korzystamy z arkuszy maturalnych oraz autorskich testów i zestawów ćwiczeń

•Standardowy czas trwania zajęć to 1,5 h – jest to optymalny czas w który omawiane jest dane zagadnienie

•Posiadamy przestronne sale dydaktyczne wyposażone w tablice, projektor multimedialny, fantomy, mikroskop oraz plansze dydaktyczne

• Zajęcia prowadzone zgodnie z wymogami CKE

• Przeprowadzamy sprawdziany, kartkówki, testy oraz powtórzenia wiadomości

• Gwarantujemy telefoniczny bądź mailowy monitoring postępów ucznia dla każdego rodzica.

MATEMATYKA :
Królowa Nauk – tak mawiano kiedyś, tak mówi się również dzisiaj. Matematyka nie jest straszna, ba… jest łatwa i prosta. Zadania które są zawarte w arkuszu podstawowym rozwiązuje się według pewnych schematów. Jesteśmy w stanie przygotować od zera (!) dosłownie KAŻDEGO do zdania matury z matematyki w kilka tygodni. Jeżeli jednak zależy Ci na dobrym wyniku lub maturze rozszerzonej – dobrze trafiłeś. Przygotowujemy również studentów do kolokwiów i egzaminów.

CENY (cena podana za zajęcia modułowe trwające 1,5 godziny zegarowej):
Zajęcia indywidualne – 120 zł
Grupa 2 osoby – każda osoba 90 zł
Grupa 3 osoby – każda osoba 70 zł

Kontakt: tel. 501 396 469

Zapraszamy również na naszą stronę internetową lub Facebooka
Wrocławskie Centrum Korepetycji

Dostępność

Poniedziałek07:30 - 21:00
Wtorek07:30 - 21:00
Środa07:30 - 21:00
Czwartek07:30 - 21:00
Piątek07:30 - 21:00
Sobota07:30 - 21:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Wrocławskie Centrum Korepetycji
Kniaziewicza 25/3
50-455 Wrocław
NIP: 9661903376

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 51
avatar
Lena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2021

Naprawdę super atmosfera, elastyczne godziny zawsze można się dogadać w każdej sprawie i indywidualne podejście do każdej osoby.
Serdecznie polecam ;)))

avatar
Amelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2021

Uczęszczałam tutaj zarówno na chemię, jak i na biologię, z obu przedmiotów jestem bardzo zadowolona. Na biologii nauczyłam się pisać pod klucz, a na chemii zrozumiałam wiele zagadnień, które wcześniej sprawiały mi problem. Szczególnie podobało mi się indywidualne podejście oraz elastyczność w terminach, tak aby wszystkim pasowało. Uważam, że korepetycje w WCK to była jedna z najlepszych w kwestii przygotowania do matur. :)

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2021

Bardzo dobra atmosfera, a oprócz tego ze bardzo dobrzy nauczyciele, którzy potrafią wszystko wytłumaczyć i są cierpliwi i wyrozumiali jeśli ktoś czegoś nie rozumie, gdybym miał jeszcze raz wybierać wybrał bym właśnie ta szkole wck, uczyłem się przez 2 lata i gorąco polecam.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2021

Przez ostatnie parę miesięcy uczęszczałam z moją przyjaciółką na korepetycje z biologii. Bardzo się cieszę, że wybrałyśmy właśnie to miejsce. Zajęcia z Kasią były prowadzone w niesamowicie miłej atmosferze. Na każdą lekcję otrzymywałyśmy duży plik zadań zarówno maturalnych, jak i autorskich. Po każdej lekcji wynosiłam potrzebne informacje, aby pisać odpowiedzi poprawnie pod klucz. Serdecznie polecam każdej osobie, która chce uzyskać satysfakcjonujący wynik na maturze z biologii.

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2021

Skuteczne metody, super nauczyciele z ogromną wiedzą i luźna, miła atmosfera:)To wszystko sprawia, że nauka jest efektywna i staje się o wiele przyjemniejsza. Jestem bardzo zadowolona, polecam każdemu przyszłemu maturzyście

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2021

Bardzo przyjazna atmosfera i ogromne zaangażowanie ze strony korepetytorów. Wszystkie potrzebne materiały dawane są na miejscu, zawsze można poprosić o dodatkowe zadania i notatki. Na lekcjach każde zagadnienie jest starannie tłumaczone dopóki się go nie zrozumie, bez wywierania presji na uczniu. Na zajęcia przychodziłam z uśmiechem, a po ich zakończeniu nie mogłam doczekać się kolejnych. Polecam z całego serca!!!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2021

Świetni ludzie, atmosfera i bardzo dobrze prowadzone zajęcia. Każdy temat był dobrze przerobiony i dostawałam odpowiedź na każde moje pytanie. Wszyscy korepetytorzy są bardzo mili i nie ma problemu z umawianiem się na inny termin czy na dodatkowe zajęcia z konkretnego działu. Gorąco polecam :)

avatar
Sara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2021

Bardzo przyjemna atmosfera, korepetytorzy mili, cierpliwi i wyrozumiali, naprawde dużo z zajęć się nauczyłam i nauka była przyjemnością :)

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2021

Najlepsze korepetycje na jakie chodziłam! Wszyscy korepetytorzy mają super podejście do ucznia, tłumaczą wszystko bezbłędnie, w zrozumiały sposób. Na początku tego roku szkolnego bardzo obawiałam się matury z biologii i chemii przez braki w wiedzy, lecz teraz będę iść na egzamin maturalny z pewnością, że jestem idealnie przygotowana. Dziękuję serdecznie!

avatar
Kornelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3/5
8 maja 2021

Jestem przeszczęśliwa, że mogłam uczestniczyć w tych lekcjach. WCK to bardzo przyjazne miejsce, do tego stopnia, że często mawiałam, że to mój drugi dom. Indywidualne podejście do ucznia daje możliwość lepszego, głębszego zrozumienia chemii, co niestety w zwykłej szkole jest trudne do osiągnięcia. WCK to perfekcyjnie zorganizowane miejsce, materiały zawsze są starannie przygotowane, obszerne w wiedzę, ale bez zbędnych treści. Piszę to kilka dni przed maturą i jestem spokojna, czuję się przygotowana. W razie ewentualnych pytań i wątpliwości zawsze można zwrócić się do nauczyciela prowadzącego. Serdecznie polecam to miejsce każdemu, który chce rozwinąć swoją wiedzę w kierunku chemii, biologii bądź matematyki(aczkolwiek ja uczestniczyłam jedynie w lekcjach chemii). Wiadomo, same lekcje korepetycji nie gwarantują dobrze zdanej matury, najważniejsza jest własna praca lecz uczęszczając do WCK miałam o wiele większą motywację do robienia zadań i zgłębiania swojej wiedzy.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2021

Świetna atmosfera i profesjonalne podejście do każdego! Serdecznie polecam z całego serca

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2021

Zajęcia prowadzone w bardzo przyjaznej atmosferze, zawsze profesjonalnie przygotowane, świetnii korepetytorzy. Serdecznie polecam, lepiej nie mogłam trafić:)

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2021

Bardzo mili i rzetelni, super podejscie do ucznia. Udalo mi sie nadrobic wszystkie zaleglosci i bardzo dobrze zdac mature

avatar
Kaja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2021

Super podejście do ucznia i miła atmosfera. Szczególnie polecam Ewelinę od matematyki, z która zajęcia to, naprawdę, czysta przyjemność.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2021

Korepetycje w miłej atmosferze, bez stresu. Korepetytorka Ewelina od matematyki jest super, zawsze znajdzie sposób, żeby wytłumaczyć coś, co nie trafia. Dużo fajnych materiałów do nauki, list zadań z matur. Polecam

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2020

Bardzo polecam. Pełna profeska. Świetnie przygotowują :) Panie korepetytorki są przemiłe, cierpliwe i fajnie tłumaczą. Dla mnie super było też to, że wszystko jest przemyślane, strategicznie zorganizowane. Od początku jest jakby spis tematów, które trzeba przed maturą przerobić i dzięki temu uczeń może nie martwić się o to, co i kiedy robić, można zarządzać czasem i nie popadać w panikę, że czegoś się nie zdąży. W odpowiednim czasie dostajemy partiami matury do robienia,które potem się omawia. Na daną lekcję i pracę domową są wydrukowane odpowiednie zadania, z różnych źródeł, już posortowane tematycznie, wyselekcjonowane i podzielone na listy zadań.(a to ważne- przy próbie samodzielnego przygotowywania się bardzo trudno to wszytko ogarnąć logistycznie-za który zbiór się łapać, ile czasu poświęcić np. na zadania z tkanek roślinych, których jest kilkadziesiąt stron, a tu jeszcze fizjologia czeka i reguła przekory krzywo się na mnie gapi.. ). Rzeczywiście kładziony jest nacisk na wstrzelanie się w klucz maturalny, co na maturze z biologii jest potwornie istotne
Zawsze można poprosić o wydruk notatki (lubiłam je :D) czy dodatkowe zadania .Jest też indywidualne podejście do ucznia- czuje się, że im na nas zależy. No i niebagatelną rzeczą jest panującą tu cudowna atmosfera. Pan Adrian, który tym wszystkim zarządza jest naprawdę kochany :). Koniec końców dostałam się na lekarski, a bez WCK z pewnością nie dałabym rady!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2020

Bardzo profesjonalne podejście do nauki i zajęcia w cudownej atmosferze pozwoliły mi na przygotowanie się do matury z biologii i chemii oraz uzyskanie wysokich wyników. Ola i Paulina były zawsze pozytywnie nastawione, potrafiły wytłumaczyć mi każdy temat i odpowiedzieć na moje pytania. Dzięki nim weszłam na maturę ze spokojem. Serdecznie polecam skorzystać z pomocy w nauce do matury i wybrać WCK :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2020

Pomimo, że dopiero w połowie drugiej klasy zdecydowałem się, że zmienię profil klasy na biologiczno-chemiczny z pomocą nauczycieli z Centrum udało mi się nadrobić zaległości i osiągnąć bardzo dobre wyniki z matury z biologii i chemii ! bardzo pomocni okazały się również lekcje on-line "w czasie covidowym"

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2020

Bardzo profesjonalne podejście i jednocześnie przemiła atmosfera. Zajęcia pozwoliły mi przede wszystkim zrozumieć biologię i chemię, cały materiał został przerobiony i powtórzony. Pracy było dużo, ale Dziewczyny są wyrozumiałe, cierpliwe, dokładne i pomocne. Dzięki WCK na maturę poszłam spokojna i znacznie poprawiłam wynik z ubiegłego roku. Z całego serca polecam - miałam zdjęcia z różnymi korepetytorami ale dopiero z WCK naprawdę osciagnęłam swój cel :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Korepetycje z biologii z Kasią były najlepszą dycyzją w roku maturalnym. W przemiłej atmosferze pomogła zrozumieć na czym polega pisanie „pod klucz” i osiągnąć 93% z matury z biologii. Naprawdę polecam WCK, z każdych zajęć wychodziłam z uśmiechem na twarzy :)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Bardzo dobra i rzetelna pomoc w przygotowaniach do egzaminu maturalnego, nawet pomimo nauczania zdalnego spowodowanego pandemią. Miła atmosfera. Cały materiał z biologii i chemii udało mi się przerobić przez okres 3 klasy liceum, uzyskałem z tych przedmiotów odpowiednio 90% i 92%.
Serdecznie polecam

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Cudowna atmosfera, świetni ludzie i bardzo profesjonalne przygotowanie do matury z biologii! Zajęcia z Kasią mogę polecić wszystkim :) Nauczyły mnie sprawnie pisać „pod klucz”, ale były też dawkami mentalnego wsparcia w tym stresującym okresie ;) baaardzo zachęcam do skorzystania z pomocy w nauce do matury właśnie w tym miejscu!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2020

Przede wszystkim dobrze zaprojektowany system nauczania i systematyczność ludzi w Centrum. Poza tym wspaniali ludzie, którzy są profesjonalni, a jednocześnie ludzcy :)
Zajęcia pomogły mi znacząco podszkolić się w zadaniach z Biologii, myślę, że bez systematycznych powtórek na maturze miałbym znacząco niższy wynik...
Zdecydowanie polecam!

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2020

Zajęcia w tej szkole będę wspominał bardzo dobrze. Korepetycje są prowadzone w mega przystępny sposób: samemu dostosowuje się, na czym na lekcjach chcemy się skupić: sama teoria, sama praktyka, czy wykład + zadania. Ola to korepetytorka z pasją. Ma ogromną wiedzę i świetnie tłumaczy wszystkie zawiłe zagadnienia. Z całego serca polecam korki w WCK

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2020

Dzieki zajecią z WCK szybko udało mi sie nadrobic materiał i dobrze przygotować sie do matury . Zajecia prowadzone są na wysokim poziomie co pozwala szybko przyswoić materiał, atmosfera jest miła. Dzieki tym korepetycja zdobyłem wiele wartościowej wiedzy której nie byłem w stanie sam przyswoic :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2020

Dzięki zapisaniu się do WCK zdobyłam bardzo dużo wiedzy, dzięki nauczycielom nauka była przyjemna. Jestem pod wrażeniem trafności i sposobu nauczania, toku myślenia i idealnemu przygotowaniu, by zdać maturę na wysoki wynik. Idealnie ułożony plan nauki, który zapewnił sprawne przeprowadzenie zajęć aż do egzaminów. Pozdrawiam i bardzo polecam ;)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2019

Na lekcje do WCK uczęszczałam od września 2018 do maja 2019. Uczyłam się chemii z Klaudią, później z Amandą, a biologii z Olą. Wszystkie nauczycielki spełniały moje wymagania w całej rozciągłości. Każdy temat był wyjaśniony rzetelnie, tematom trudniejszym poświęcałyśmy więcej czasu. Do domu dostawałam mnóstwo zadań. Dzięki nauce w WCK dostałam się na medycynę, a szczerze wątpię, że samej by mi się to udało. Polecam z całego serca :)

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2019

Na korepetycje do WCK chodziłem całą trzecią klasę, a był to okres naprawdę chaotyczny i gdyby nie WCK to serio wątpię czy bym się w tym roku na lekarski dostał, zajęcia miałem z chemii z Amandą, z biologii z Olą, ale dużo moich znajomych jest bardzo zadowolona z całej ekipy WCK, zajęcia są prowadzone pod ucznia, styl pracy wymagający ode mnie dużo wraz z super atmosferą, materiały miałem wszystkie co chciałem I więcej, notatki odręczne Amandy są najlepsze na świecie, wyjątkowe są zajęcia w grupach, gdzie naoraede poznaje sie klucz maturalny jak nigdzie indziej. Naprawdę polecam całe WCK każdemu kto chce się dostać na wymarzone studia na które potrzeba biolki lub chemii i matematyki :D

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2019

Znalazłem WCK mniej więcej w listopadzie, to już dość późno jeżeli chodzi o kursy przygotowujące do matury ale ekipa podjęła się wyzwania i razem daliśmy radę. Jestem bardzo zadowolony z zajęć, zarówno pod względem merytorycznym jak i ogólnej atmosfery. Zawsze miło i przyjemnie a zarazem profesjonalnie i z zaangażowaniem. Bardzo dużo materiałów i wszelakich testów dzięki czemu możemy naprawdę solidnie przygotować się do matury. Pozdrowienia dla Adriana i Darii :))

avatar
Ala
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2019

Jeśli Waszym marzeniem jest studiowanie na Uniwersytecie Medycznym, a macie wątpliwości co do tego, czy jesteście właściwie przygotowani i poszukujecie profesjonalnej i rzetelnej pomocy to WCK jest idealnym miejscem. Mają plan nauki, a także dobranych świetnych nauczycieli (całusy dla Karoliny ❤️).
Gorąco wszystkim polecam, myślę, że bardziej profesjonalnych i przyjaznych korepetycji nie znajdziecie.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2019

W 5 lat po maturze, po profilu humanistycznym, postanowiłem przystąpić do niej ponownie. Dzięki lekcjom przerobiłem (ze zrozumieniem!) od zera materiał z liceum i napisałem matematykę rozszerzoną na 60%. Prowadząca zajęcia udzieliła mi wielu cennych wskazówek, przygotowywała obszerne listy z zadaniami oraz weryfikowała postępy, a wszystko w przyjemnej atmosferze. Cena również bardzo uczciwa, zdecydowanie warto!

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2019

Panią Klaudię, a właściwie WCK poprosiłam o wgląd do arkusza maturalnego i ewentualną pomoc w napisaniu odwołania. Mimo wolnego weekendu, arkusz został zweryfikowany przez Panią Olę, a mnie przekazano najważniejsze informacje dotyczące mankamentów rozwiązanego przez córkę arkusza. Dowiedziałam się, na czym one polegały i jak można by je wyeliminować. Rozmowa odbyła się w bardzo przyjemnej atmosferze, a wszystkie uwagi i wskazówki uważam za bardzo cenne. A ponieważ nie było zasadne pisanie odwołania, uznano, że za tę konsultację i poradę nie będę płaciła. Nie wiem, jak to ładnie napisać, ale chodzi mi o to, że dla Pani Klaudii, Pani Oli i Pana, z którym rozmawiałam, ważny jest człowiek i pomoc, a nie pieniądze. Szkoda, że mieszkam tak daleko, bo w innym wypadku wysłałabym córkę na zajęcia do Państwa. Bardzo dziękuję i pozdrawiam.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Dobrze przekazana wiedza w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze :) Dostaniecie wiele materiałów, które tak jak mi umożliwiły bardzo dobre zdanie matury! (93%)
Miałam zajęcia z Klaudią. Bardzo gorąco polecam :)
Ponadto widać w WCK bardzo dobre zorientowanie w tym co pojawiało się w poprzednich latach oraz w wymaganiach maturalnych :)
Super tez jest możliwość uczestniczenia w zajęciach grupowych z biologii w 3 klasie.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Przygotowywałem się do matury z biologii i nauczyłem się ładnie odpowiadać na pytania. Dzięki miłej atmosferze po prostu chce się uczyć dlatego serdecznie polecam.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2019

W WCK przygotowywałam się do matury z chemii. Miałam zajęcia z Klaudią, którą bardzo polubiłam :) Okazała się być świetną nauczycielką. Duże pokłony także w stronę Adriana, który czuwa nad sprawami organizacyjnymi. Wszystko zawsze było dopięte na ostatni guzik, nie było problemów z dodatkowymi terminami bądź ich zmianą, zadań i notatek też nigdy nie brakowało :) Klaudia, Adrian i cała załoga WCK to odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu, w którym na pewno przygotujecie się do matury perfekcyjnie :))))) Polecam każdemu!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2018

Przez dwa lata chodziłem na korepetycje z biologii oraz chemii do WCK, a dzisiaj jestem studentem medycyny na kierunku lekarskim. Z chemią, bardzo pomogły mi spotkania z Klaudią, na których przerobiliśmy razem miliony przeróżnych zadań maturalnych. Biologii natomiast uczyły mnie różne osoby, co pozwoliło mi lepiej zrozumieć klucz maturalny, który z biologii jest dość rygorystyczny. Polecam ich serdecznie :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2018

W tym roku chodziłam na zajęcia z chemii u Klaudii i z biologii u Oli. Obie były bardzo pomocne w trakcie zajęć, na których zawsze panowała świetna atmosfera, dzięki której nauka była jeszcze przyjemniejsza. Zawsze tłumaczyły problematyczne zagadnienia w przystępny sposób, przez co dotychczas trudne rzeczy stawały się łatwe i przyjemne. Dzięki przerobieniu ogromnej liczby zadań i pomocy Klaudii i Oli bez problemów dostałam się na upragnioną farmację, także serdecznie polecam zajęcia korepetycje u nich. Długo szukałam odpowiednich korepetycji i bardzo się cieszę, że trafiłam akurat do nich.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2018

Przez rok chodziłem na korepetycje z chemii u Amandy. Skutek? O ile pierwotnie chciałem iść na studia na matematykę, to po roku zajęć nawet nie rozpatrywałem studiów innych niż chemiczne. Bardzo przyjemna atmosfera, dużo zadań domowych, pełen profesjonalizm, wytłumaczenie wszelkich zagadnień i jeszcze więcej zadań domowych sprawiły, że pokochałem ten przedmiot. A Amanda pomagała i rozwiewała wszelkie moje watpliwości także po godzinach. Z całego serca polecam, nie zawiedziecie się

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2017

Gorąco polecam! Chodziłam cały rok szkolny na korepetycje z biologii i jestem bardzo zadowolona. Korepetytorka Ola ma ogromną wiedzę i z cierpliwością odpowiadała na wszystkie moje pytania. Nawet najtrudniejsze tematy łatwo było zrozumieć, ponieważ dostawałam po każdej lekcji wydrukowane notatki i zadania z danego działu. Skutek tej współpracy jest taki, że dostałam się na medycynę. Bez centrum korepetycji nie dałabym rady osiągnąć tego celu.

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2017

Zacznę od tego, że dostałem się na kierunek lekarski. Na korki z biologii uczęszczałem do Karoliny. Zajęcia odbywały się w miłej atmosferze. Karolina przekazywała nie tylko wiedzę, ale zwracała uwagę jak trafić w klucz odpowiedzi. Dostawałem dużo potrzebnych kserówek, zadań maturalnych. Oprócz tego centrum organizowało dodatkowe zajęcia. Serdecznie polecam.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Chodziłam na korepetycje z chemii dwa lata. Profesjonalne podejscie do ucznia, przystępne przekazywanie informacji, duuuużo zadań domowych i materiałów. Matura dobrze zdana. Moje marzenia o pracy prawdopodobnie sie spełnią a wszystko dzięki korepetycją z chemii. Wszystkim, którzy sie zastanawiają -> bierzcie telefon i dzwońcie. Osobiscie szukałam korepetytora z chemii około dwóch miesięcy i wybranie Wrocławskiego Centrum Korepetycji było najlepszą decyzją. Serdecznie polecam.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Polecam każdemu! Zajęcia prowadzone są ciekawie i w przyjemnej atmosferze. Szeroki zakres zadań i materiałów dydaktycznych obecnych w salach dodatkowo pomaga w nauce, za co ogromny plus. Wszystko doskonale zorganizowane, a korepetytorzy otwarci i bardzo mili. Jak na korepetycje to tylko tam! ;)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2017

Bardzo polecam. Profesjonalne podejście do ucznia, mnóstwo materiałów dydaktycznych, miła atmosfera. To chyba mówi samo za siebie. Trafiłam tam stosunkowo późno, bo dopiero w marcu, ale to nie przeszkadzało Amandzie nauczyć mnie chemii ;)

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2017

Wrocławskie Centrum Korepetycji polecam wszystkim tym, którzy szukają profesjonalnej pomocy i przyjemnej atmosfery :) Każde zajęcia są bardzo dokładnie zaplanowane, a do domu otrzymuje się wiele zadań i notatek umożliwiających utrwalenie omawianego tematu. Czas spędzony na korepetycjach będę wspominać bardzo miło :)

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2017

Przyjemna atmosfera, dobry kontakt z prowadzącymi, nie było problemu z przesunięciem zajęć. Z obu przedmiotów - biologii i chemii- dostawałam mnóstwo zadań, dodatkowo notatki i schematy, a wątpliwości omawialiśmy na zajęciach, dzięki czemu każde zagadnienie było dokładnie przerobione. Ostatecznie nic nie mogło mnie zaskoczyć na maturze, bardzo gorąco polecam!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2017

Zajęcia na najwyższym poziomie. Świetna atmosfera oraz pełne szafki zadań i arkuszy. Każdy możliwy temat pod maturę dokładnie omówiony i wytłumaczony. Polecam

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2017

Gorąco polecam. Chodzilam na zajęcia z chemii u Pani Klaudii. Mila atmosfera i duzy przekaz wiedzy.

avatar
Amanda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2017

Bardzo polecam zajęcia w Wrocławskim Centrum Korepetycji. Chodziłam na zajęcia z chemii i jestem mega zadowolona. Zaczynałam z oceną 3 a skończyłam z 5:) Zajęcia prowadzone bardzo profesjonalnie, w milej atmosferze. Nie ma problemu z dostosowaniem godzin i terminów zajęć. Dużo zadań ,pomocnych notatek. Zadania sprawdzane na czas . Dobry kontakt z korepetytorka, zawsze gdy nachodziły mnie wątpliwości mogłam napisać i dostać odpowiedź.:) Pani Klaudia to wlasciwa osoba na właściwym miejscu. Najlepszy nauczyciel jakiego miałam :) Polecam serdecznie , na pewno będziecie zadowoleni.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2017

Polecam :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2017

Serdecznie polecam Wrocławskie Centrum Korepetycji wszystkim maturzystom, którzy chcą się dostać na wymarzone studia. Otrzymacie bardzo pomocne notatki oraz zadania z każdego zagadnienia, które przerobicie. Wiedza na zajęciach przekazywana jest w sposób zrozumiały i łatwy do zapamiętania. We Wrocławskim Centrum Korepetycji panuje wspaniała atmosfera, która dodatkowo umila wspólną naukę. Polecam to miejsce wszystkim, którzy myślą o studiach medycznych, weterynaryjnych i im pokrewnych. Gwarantuję, że będziecie zadowoleni

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2017

Korepetycje prowadzone na najwyższym poziomie, zestaw notatek przygotowanych po każdej lekcji zawierał wszystkie informacje na dany temat i były bardzo przystępnie opracowane. Dodatkowo kartkówki na lekcjach z poprzednich tematów uczyły formowania poprawnie wypowiedzi i zwracania uwagi na różne szczegóły w zadaniach. Karolina (moja korepetytorka z biologii) znała odpowiedz na dosłownie każde pytanie, próbne matury sprawdzane były zawsze na czas i ogromną rzetelnością. Świetne miejsce dla kandytatów uczelni medycznych i nie tylko :D

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.