Klaudia Dybalska

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Łódź
Biologiacena do ustalenia

Klaudia Dybalska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Serdecznie zapraszam na kursy wakacyjne przygotowujące do matury rozszerzonej z biologii!

Jestem studentką kierunku lekarskiego, po rozszerzonej maturze z biologii i chemii. Chętnie pomogę w przyswojeniu materiału z biologii i przygotuję do rozwiązywania zadań maturalnych. Podzielę się sposobami na szybką i efektywną naukę.

Zajęcia opierają się na wytłumaczeniu zagadnień teoretycznych i rozwiązywaniu zadań maturalnych, skupieniu się na istotnych szczegółach umożliwiających zdanie matury ze świetnym wynikiem. 

Posiadam podręczniki i materiały na poziomie rozszerzonej biologii. Podczas lekcji zapewniam komfortową atmosferę przy kubku ciepłej herbaty :). 

Zapraszam na indywidualne zajęcia stacjonarne w Łodzi, gdyż taka forma zajęć umożliwia najlepsze wyniki naszej wspólnej pracy. Ewentualnie w grupach 2-osobowych.

Zajęcia trwają dwie godziny.

Bardzo serdecznie zapraszam do kontaktu. :)

Telefon: 694-927-649 (proszę najpierw o sms)

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2022

Własne materiały, sprawdzony plan działania i zwracanie szczególnej uwagi na kluczowe zagadnienia, tak można podsumować współpracę z Panią Klaudią. Wszystkie zajęcia odbywają się w spokojnej i przyjaznej atmosferze, a definicje omawiane na zajęciach zostają w głowie na długo. Osobiście jestem bardzo usatysfakcjonowany z siedmiu miesięcy ciężkiej i owocnej współpracy podczas korepetycji. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy w przygotowaniu do matury i jest gotowy na naukę, to na pewno się nie zawiedzie.
Polecam każdemu :D

Klaudia Dybalska

Bardzo mi miło, dziękuję :)

avatar
Urszula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2021

Pani Klaudia to wspaniała korepetytorka. Jest osobą bardzo zaangażowaną w to co robi i świetnie zorganizowaną. W ciągu dwóch miesięcy przygotowała córkę do rocznego egzaminu na ED z rozszerzonej biologii z całości materiału dla drugiej klasy liceum. Córka była bardzo zadowolona z zajęć z Panią Klaudią.

Klaudia Dybalska

Bardzo serdecznie dziękuję. Pozdrawiam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.