Klaudia Archacka

Ostatnia aktywność:
16 dni temu
 
Online
Bydgoszcz
Warszawa
Toruń
Włocławek
Grudziądz
Inowrocław
Radom
Płock
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam,

W zeszłym roku skończyłam szkołę w klasie z maturą międzynarodową z bardzo wysokimi ocenami. Moją ogromną pasją od zawsze były języki obce. W gimnazjum byłam uczennicą klasy hiszpańskojęzycznej i skończyłam naukę z najwyższą oceną. Od tamtego czasu, czyli już 6 lat pogłębiam moją wiedzę w zakresie tego języka i kultury krajów Ameryki Południowej i Hiszpanii, a mój język hiszpański jest na poziomie zaawansowanym.

Doskonaliłam swój język hiszpański między innymi na kursie języka w Salamance oraz podczas lekcji z nauczycielką pochodzącą z Kuby.

Jestem także nauczycielką dwóch języków w szkole językowej w Bydgoszczy, gdzie wciąż się dokształcam i biorę udział w różnych szkoleniach.

Z chęcią pomogę w nauce języka hiszpańskiego, przy odrabianiu lekcji, czy przygotowaniu do sprawdzianów. Oferuję także tłumaczenia.

Zajęcia stacjonarne udzielane tylko na terenie Bydgoszczy.

Zapraszam do kontaktu:)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2017 - 04.2020
IB World School 2988
Kursy i szkolenia
04.2016
Kurs języka hiszpańskiego w Salamance (Hiszpania)
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.