Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Gliwice
Sosnowiec
Pszczyna
Czechowice-Dziedzice
Bielsko-Biała
Katowice
Tychy

Opis ogłoszenia

Bonjour !
Oferuję korepetycje z języka francuskiego od poziomu A1 do poziomu B2 (również pomoc w przygotowaniu do matury, czy egzaminu DELF). Jestem dyplomowaną nauczycielką języka francuskiego z odbytymi praktykami w szkole podstawowej oraz gimnazjum. Potrafię również pracować z dziećmi w wieku przedszkolnym, a podczas nauki stosuję formę zabawy. Uczestniczyłam w stypendium naukowym, wymianie oraz licznych pobytach we Francji. Zapraszam osoby, które chcą rozpocząć swoją przygodę z językiem francuskim, oczekują pomocy przy nauce, odrabianiu zadań, czy też w pogłębieniu swojej wiedzy. Lekcje mogą odbywać się u mnie (Czechowice-Dziedzice), u ucznia, bądź online, a materiały potrzebne do zajęć są zawarte w cenie. 

À bientôt!

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.