Ostatnia aktywność:
12 dni temu
 
Wrocław

Klaudia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii
Dla użytkownika Klaudia

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 06.2017
Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu
Magister
Instrumentalistyka
10.2013 - 06.2016
Uniwerytet Wrocławski
Licencjat
Kulturoznawstwo
10.2015 - 07.2016
Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu
Studium Pedagogiczne
Kursy i szkolenia
11.2015
Studium Pedagogiczne Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Wojtas
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2020

Od dwoch miesięcy Klaudia uczy mnie grania na keyboardzie online. Zaczynałem od zera. Nie sadzilem ze uda sie mnie tak bardzo zainteresowac instrumentem i nauczyc kilku piosenek przez wideoczat. Teraz kiedy 90% wolnego czasu jestem w domu nie mam wiekszej przyjemnosci niz cwiczenia. Szczerze polecam! #zostańmywdomu

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2020

Polecam zajęcia z Klaudią. W prosty i przejrzysty sposób przekazuje wiedzę, dobre ceny oraz super kontakt. Już po pierwszych dniach nauki widziałem oczekiwany postęp.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2020

Uczę się u Pani Klaudii od ok. roku i z czystym sumieniem mogę polecić lekcje u niej. Jest ona bardzo miłą i doświadczoną nauczycielką, która potrafi zmotywować do nauki gry i ćwiczeń w domu, co jest szczególnie ważne na początku przygody z pianinem, kiedy chwile słabości pojawiają się bardzo często. Wytrwałość jednak popłaca, po przebrnięciu przez podstawy i pierwsze "szkolne" kawałki, Pani Klaudia bardzo chętnie opracowuje z uczniem zaproponowane przez niego utwory, na co czeka chyba każdy, kto myśli o nauce gry. Polecam!

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 grudnia 2018

Uczęszczam do Pani Klaudii systematycznie od roku. Zrobiłam bardzo duży postęp i w końcu udało mi się zagrać kolędy przy wigilijnym stole. Moje małe marzenie zostało spełnione za co jestem bardzo wdzięczna. Klaudia to bardzo miła, towarzyska, a zarazem wymagająca osoba. Polecam i jeszcze raz dziękuję!

avatar
Jola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 grudnia 2018

Zdecydowanie polecam naukę gry na pianinie z Panią Klaudią. Moja córka z wielką przyjemnością uczęszcza na lekcje. Cieszę się, że udało się "zarazić" pasją! Super podejście, oby tak dalej ;)

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2018

Pani Klaudia daje lekcje gry na pianinie mojej córce już od ponad roku. Od kiedy córka zaczęła naukę u Pani Klaudii nie musimy jej dodatkowo motywować, każda lekcja jest długo oczekiwanym wydarzeniem. Polecam.

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2018

Serdecznie polecam naukę z Panią Klaudią! Od kilku miesięcy uczęszczam na zajęcia i jestem bardzo zadowolony. Klaudia to miła, kontaktowa oraz kompetentna osoba.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.