Klaudia Płóciennik

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Lublin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Udzielę korepetycji z języka niemieckiego na poziomie A0-B1+. Oferuję naukę słownictwa, słuchanie, czytanie, pisanie krótszych i dłuższych wypowiedzi, mówienie oraz naukę gramatyki. Wszystkie materiały są przygotowywane przeze mnie! Języka niemieckiego uczę się od 8 lat, mam zdaną z niego maturę podstawową i rozszerzoną. Ponadto rok studiowałam germanistykę na UMCS w Lublinie. Aktualnie studiuje turystke i rekreację na UP również w Lublinie, co oznacza, że język nie może być mi obcy. Mam doświadczenie w pracy w dziećmi, jednakże pomogę osobie w każdym wieku. Prosiłabym w pierwszej kolejności o sms, ponieważ studiuję w trybie dziennym i nie zawsze mogę odebrać. Skontaktuję się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe!

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 15:00
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek17:00 - 21:00
Sobota10:00 - 15:30
Niedziela10:00 - 13:30

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2021 - aktualnie
Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
Turystyka i rekreacja
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.