Ostatnia aktywność:
16 dni temu
 
 
Online
Siewierz
Katowice
Dąbrowa Górnicza
Myszków
Zawiercie
Poręba
Łazy
Żarki

Klaudia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Klaudia

O mnie

Dzień dobry! :)

Jestem studentką Automatyki i Robotyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Ukończyłam również technikum o profilu informatycznym (posiadam kwalifikacje w zawodzie technika informatyka).Co mogę napisać o sobie?

Jestem pogodną, cierpliwą osobą, która wszystkie rzeczy tłumaczy powoli i spokojnie-podczas nauki nie chodzi o to, by niepotrzebnie się denerwować, tylko zrozumieć daną partię materiału, a stres w tym nie pomaga-pamiętajmy o tym! :)

Czasem trzeba wytłumaczyć daną frazę kilka razy bądź innymi słowami-nie mam z tym problemu! Zawsze wspólnie znajdziemy złoty środek. Najważniejsze jest to, żeby nauka była czymś fascynującym. Istotne jest to, abyśmy nie bali się nowych zagadnień, a odkrywanie tajemnic, które niekiedy skrywa przed nami nauka było pełne radości i zaciekawienia.Więc… w czym mogę pomóc? :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2016 - 06.2020
Zespół Szkół im. S. Staszica w Zawierciu
informatyka
10.2020 - aktualnie
Politechnika Śląska W Gliwicach
Automatyka i Robotyka
Kursy i szkolenia
06.2020
Dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe w zawodzie technika informatyka
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2021

Bardzo polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.