Klaudia Dudek

Ostatnia aktywność:
18 dni temu
 
Online
Białystok
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Udzielę korepetycji z języka niemieckiego na każdym poziomie zaawansowania (uczniom szkoły podstawowej, gimnazjum,liceum, studentom). Z przyjemnością pomogę również osobom, które chcą pokonać trudności w mówieniu po niemiecku. Ukończyłam studia magisterkie (dzienne) na Uniwersytecie Warszawskim (na kierunku germanistyka z oceną celującą 5!). Ponadto posiadam certyfikat potwierdzający moją znajomość języka niemieckiego- na poziomie C1 (DSD II-Deutsches Sprachdiplom) oraz 5-letnie doświadczenie w nauczaniu języka niemieckiego dzieci, młodzieży i dorosłych. Gwarantuję lekcje w miłej atmosferze!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2016

Polecam lekcje z Klaudią. Jest to niezwykle solidna, kulturalna dziewczyna, bardzo inteligentna, spokojna, cierpliwa i zawsze przygotowana do lekcji. Mój 14-letni syn bardzo lubił zajęcia prowadzone przez nią, a to właśnie jest najlepszym sprawdzianem dla nauczyciela.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.