Klaudia Hodur

Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia70 / 60 min

Klaudia Hodur

Opis ogłoszenia

70zł/h
Jestem studentką kierunku lekarskiego na WUMie. Udzielę korepetycji z chemii/ biologii - poziom wedle potrzeby: podstawówka, pomoc z bieżącym materiałem, bądź liceum z przygotowaniem do matury. Lekcje przeprowadzam w formie zdalnej z wykorzystaniem platformy zoom (przyjmuję Wasze sugestie odnośnie komunikatora :)
Terminy jakimi dysponuje na chwilę obecną: weekendy, w tygodniu do ustalenia (w grę wchodzą nawet późne godziny, tak do północy)
Mam doświadczenie i indywidualne podejście do ucznia. Dysponuję własnymi materiałami, ale też chętnie zapoznam się z tym co przerabiacie na bieżąco. Skupiam się na zagadnieniach które sprawiają problem i tłumaczę dopóki jakaś niezrozumiała partia materiału się nie rozjaśni. Można do mnie pisać z pytaniami o zadania 24/7

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.