Ostatnia aktywność:
12 dni temu
 
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka60 / 60 min

Krystyna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Dzień dobry! 
Jestem nauczycielką matematyki, udzielę korepetycji z tego przedmiotu na poziomie szkoły podstawowej oraz średniej. Udzielam korepetycji od 4 lat. Przygotowuję do egzaminu ósmoklasisty oraz matury, bądź zaliczeniu bieżącego materiału w szkole. 
Moje lekcje cieszą się dużym powodzeniem zarówno wśród rodziców, dzieci jak i nauczycieli, którzy widzą znaczną poprawę. Moi dotychczasowi uczniowie podnieśli swoje oceny przynajmniej o jeden stopień!
Lekcję prowadzę u siebie albo u ucznia. Cena 60 zł - 60 minut. 
Zapraszam do kontaktu 724978390

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2020

Najlepsza korepetor z matematyki jaką mogłam sobie wymarzyć! Zawsze miałam ogromne problemy z matematyką ale dzięki Pani Krysi udało mi się poprawić oceny i przygotować się do matury z matematyki, której bałam się najbardziej. Nie byłam pewna czy w ogóle zdam a udało mi się napisać na 60% co jest dla mnie wręcz nie do uwierzenia. Dzięki zaangażowaniu, wytrwałości i odpowiednim przedstawieniu materiału przez P. Krysię przekonałam się że matematyka wcale nie jest taką straszna na jaką wygląda!
Serdecznie polecam wszystkim!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2020

Gorąco polecam! Kilka przedmaturalnych lekcji niesamowicie pomogły bardziej opanować zagadnienia, z którymi miałam problem. Jedyne, czego żałuje to fakt, że nie trafiłam na te zajęcia wczesniej. :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.