Klaudia Sidorska

Ostatnia aktywność:
18 dni temu
 
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Sympatyczna studentka trzeciego roku filologii germańskiej o specjalizacji nauczycielskiej, oraz czwartego roku Politechniki Wrocławskiej chętnie udzieli korepetycji z języka niemieckiego dzieciom i młodzieży na poziomie A1-B1 ;)

Oferuję pomoc w zadaniach domowych, nadrobienie zaległości/braków, realizację dodatkowego materiału, nauczanie języka niemieckiego według własnego opracowanego programu, oraz przygotowanie do matury.
Zapewniam pomoce dydaktyczne, oraz naukę w miłej atmosferze ;)

Posiadam trzyletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć.

Jestem absolwentką dwujęzycznego gimnazjum i liceum z językiem niemieckim we Wrocławiu. Posiadam Certyfikat DSD II na poziomie C1.
Serdecznie zapraszam

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.