Łukasz Szymański

Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
 
Online
Warszawa
Marki
Ząbki
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem studentem Politechniki Warszawskiej wydziału MEiL oraz absolwentem VIII LO im. Władysława IV (mat-fiz-inf) które od lat plasuje się w czołówce najlepszych liceów w Polsce.

Serdecznie zapraszam na korepetycje z matematyki i fizyki. Udzielam korepetycji od 5 lat na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum. Podchodzę do każdego ucznia indywidualnie, jestem ceniony za cierpliwość oraz zdolność w łatwym tłumaczeniu i przekazywaniu wiedzy. Zajęcia prowadzę w miłej i bezstresowej atmosferze. Gwarantuję rzetelne przygotowanie do sprawdzianów, egzaminów zarówno gimnazjalnego jak i maturalnego. Oferuję pomoc w rozwiązywaniu prac domowych i nadrabianiu zaległości oraz zrozumieniu bieżącego materiału.
Oferuje dojazd do ucznia lub lekcje u mnie ul. Zagłoby 54B Marki(granica z Białołęką) lub online.
Kontakt:
- telefoniczny 696003992

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 grudnia 2017

Polecam lekcję z Łukaszem. Prowadzi zajęcia w sposób ciekawy, stara sie przekazać swoją wiedzę najlepiej jak potrafi. Nawet najtrudniejsze zagadnienia, po tłumaczuniu Łukasza, wydają sie być prostsze.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2016

Bardzo polecam! Zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze, Łukasz przekazuje wiedzę rzetelnie i w zrozumiały sposób. Dzięki kortepetycjom matematyka juz nie jest problemem!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.