Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Opole
Język rosyjski30 / 60 min

Kira

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Witam, jestem lektorką języka rosyjskiego. Jestem dwujęzycznym native speakerem zarówno języka rosyjskiego jak i ukraińskiego. Pracuję ciągle przy nauczaniu języka w szkołach oraz prywatnie. Prowadzę zajęcia dla początkujących aż do zaawansowanych. Pracuję indywidualnie oraz w grupach, posiadam dużę zaplecze materialów dydaktycznych. Prowadzę swoich uczniów od prostego porozumiewania się do wyżyn biegłości.
Jeżeli nie masz pewności, wiedz, że zapytać nie boli. Nauka języka z pomocą jest dużo bardziej efektywna.

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2019

Serdecznie polecam, tą Panią: bardzo kontaktowa, miła, krótki okres oczekiwania, pełny profesjonalizm przy tłumaczeniu tekstu. Indywidualne podejście, cierpliwość i wyrozumiałość przy nauce osób które chcą się nauczyć języka jak i osób które już kiedyś się go uczyły i chciałby wrócić do umiejętności posługiwania się nim. Atrakcyjny cennik.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2017

Polecam lekcje z tą lektorką. Zajecia dostosowane są do indywidualnych potrzeb ucznia. Dysponuje dużą ilością własnych materiałów. Jest bardzo pomocna w poszukiwaniu i tłumaczeniu fachowej literatury naukowej a także w przygotowaniu do specjalistycznego egzaminu jezykowego.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.