Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Piaseczno (Józefosław)
Warszawa (Wawer +3)
Rembertów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka50 / 45 min

Labo

Opis ogłoszenia

Nauka gry na perkusji, Lekcje gry na perkusji Piaseczno Józefosław
Zajęcia nauki gry na perkusji prowadzone przez Pawła Pikula - czynnie grającego, nagrywającego perkusistę z wieloletnim doświadczeniem. Swoją grę opiera o przekonanie, że perkusista powinien służyć muzyce rytmem, groovem, budować i utrzymywać klimat. _ "Krok po kroku przeprowadzę ucznia od kompletnych podstaw do poziomu perkusisty sesyjnego i koncertowego łącząc przyjemność z grania z rzetelną pracą._  "
Zajęcia prowadzone są na świetnie brzmiącym akustycznym zestawie perkusyjnym, w pomieszczeniu z adaptacją akustyczną . Na zajęciach z uczniami tworzone są nagrania audio, video. Nauczyciele różnych instrumentów współpracują ze sobą, tworząc zespoły z uczniów, które grają ze sobą próby, następnie koncerty. Jest to niezbędny element kompletnego rozwoju muzycznego i szansa na praktyczne wykorzystanie umiejętności muzycznych, dająca wiele satysfakcji, motywująca do ćwiczeń.
Zajęcia kierowane są do osób w dowolnym wieku, które posiadają poczucie rytmu oraz motywację do gry.
Zapraszamy na zajęcia. Jesteśmy przekonani, że nie będziecie zawiedzeni.
Pierwsze próbne spotkanie GRATIS.
Lekcje gry na perkusji prowadzone są w Piasecznie
ul. Julianowska 35, Piaseczno Julianów / Józefosław
tel. 538011696

Koszt lekcji 45 min to 50zł**
podana cena dotyczy lekcji 45 minutowej w pakiecie L (3 lekcje tygodniowo), w przypadku, gdy w miesiącu przypada 15 lekcji (pracujemy w oparciu o regularny terminarz tygodniowy). Wszystkie szczegóły na http:// laboratorium24. com. pl/ lub pod numerem telefonu 538011696

Dostępność

Poniedziałek
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
Piątek
Sobota
Niedziela

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.