Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Warszawa (Wawer +3)
Rembertów
Muzyka50 / 45 min

Labo

Opis ogłoszenia

Zajęcia nauki śpiewu po okiem doświadczonego instruktora. Lekcje prowadzone są przez Patrycję Brzezińską - młodą, czynnie śpiewającą, nagrywającą i występującą wokalistkę, absolwentkę Akademii Muzycznej w Gdańsku o specjalności Musical . Swobodnie porusza się w muzyce rockowej, popowej, jazzowej, clubowej, aktorskiej, ale przede wszystkim jest osobą bardzo zaangażowaną, energiczną i wrażliwą na indywidualne potrzeby każdego swego podopiecznego.
Zajęcia odbywają się w pomieszczeniu nagraniowym. Na zajęciach pracujemy nad emisją, bazujemy na utworach wybranych przez ucznia, tworzymy nagrania audio, video. Nauczyciele innych instrumentów współpracują razem, co daje możliwości ćwiczenia z innymi muzykami w zespołach, organizowania koncertów, wspólnych wyjazdów wakacyjnych. Jest to niepowtarzalna szansa na kompletny rozwój muzyczny.
Zajęcia śpiewu skierowane są do osób w dowolnym wieku, które w podstawowym stopniu słyszą, posiadają poczucie rytmu oraz motywację do rozwijania się.
Zapraszamy na zajęcia.
Jesteśmy przekonani, że po zajęciach próbnych zechcecie stawiać kolejne kroki razem z Patrycją.
Zajęcia 45-minutowe.
Pierwsze zapoznawcze spotkanie gratis .
Lekcje śpiewu prowadzone się na terenie Warszawy

ul. Korkowa 23 Warszawa Wawer / Praga Południe
tel. 538011696

Koszt lekcji 45 minutowej to 50zł**podana cena dotyczy lekcji 45 minutowej w pakiecie L (3 lekcje tygodniowo), w przypadku, gdy w miesiącu przypada 15 lekcji (pracujemy w oparciu o regularny terminarz tygodniowy). Wszystkie szczegóły na http:// laboratorium24. com. pl/ lub pod numerem telefonu 538011696

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.