Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Piaseczno (Józefosław)
Warszawa (Wawer +3)
Rembertów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka50 / 45 min

Michał

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Lekcje gry na gitarze elektrycznej ONLINE , akustycznej, klasycznej, ukulele i banjo w Piasecznie i Warszawie.
Uczę w prywatnej szkole muzycznej Laboratorium Muzyki, gram od 18 lat. We wczesnych latach nauki udzielałem się w organizacjach harcerskich/kościelnych, zespołach rozrywkowych. Od czasu, gdy zamieszkałem w Warszawie moje życie muzyczne nabrało bardzo szybkiego tempa. Przez ten czas brałem udział w wielu projektach, współpracując z muzykami takimi jak: Wojtek Mrówiec (KAT), Krzysztof Domański (Ania Dąbrowska), Zu Pytlińska (Sen Zu, Yoga Terror), Katarzyna Pawlukiewicz (Monika Urlik), The Rooads. Realizuję także nagrania uczniów (audio i video).
Lekcje gitary prowadzę w specjalnie zaaranżowanym i wyposażonym pomieszczeniu. Posiadam duże doświadczenie w nauczaniu. Nauka od poziomu podst. i zaawans. Możliwa nauka gry z nut. Mila atmosfera.
Naukę gry na gitarze prowadzę w Piasecznie i w Warszawie
ul. Julianowska 35 Piaseczno Józefosław / Julianów koło Konstancin
ul. Korkowa 23, Warszawa Wawer / Praga Południe
Obecnie zajęcia odbywają się w trybie online

Pierwsza demonstracyjna i niezobowiązująca lekcja gratis.
Koszt lekcji 45 min to 50zł** podana cena dotyczy lekcji 45 minutowej w pakiecie L (3 lekcje tygodniowo), w przypadku, gdy w miesiącu przypada 15 lekcji (pracujemy w oparciu o regularny terminarz tygodniowy). Wszystkie szczegóły na http://laboratorium24. com. pl/ lub pod numerem telefonu 538011696

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.