Chemia z pasją Kinga Cordier

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Bytom
Gliwice
Zabrze
Chorzów
Piekary Śląskie
Tarnowskie Góry
Warszawa
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

CHEMIA STACJONARNIE I ONLINE

Kim jestem? Magistrem inżynierem chemii. Współautorką zbiorów zadań Wydawnictwa Biomedica. 

PROMOCJA NA KOREPETYCJE DLA 2 OSÓB - 150 ZŁ CZYLI 75 ZŁ ZA OSOBĘ - POZIOM LICEUM

Potrzebujesz pomocy? Sprawdzian? Kartkówka? Konkurs kuratoryjny ? Olimpiada? Problem z zadaniem domowym?
Chętnie Ci pomogę.
Udzielę korepetycji z chemii na wszystkich poziomach zaawansowania w sposób zrozumiały. Pomagam w przygotowaniu się do sprawdzianów, kartkówek, testów i EGZAMINÓW (MATURALNEGO I ósmoklasisty) . Wyjaśnię trudne zagadnienia, pomogę w rozwiązaniu zadania domowego.
Na każdych zajęciach uczeń otrzymuje dodatkowe materiały do domu - zadania sprawdzam poza godzinami korepetycji. Raz w tygodniu każdy uczeń dostaje maila z materiałami teoretycznymi/arkuszami egzaminacyjnymi/dodatkowymi zadaniami.
Korepetycji udzielam w Bytomiu oraz online. Ostatnio forma online jest bardzo preferowana przez moich uczniów. 

Poziom szkoły podstawowej 100 zł
Poziom liceum od 110 zł

kom. 500214901

NIP 7481569957

Dostępność

Poniedziałek06:00 - 22:00
Wtorek06:00 - 22:00
Środa06:00 - 22:00
Czwartek06:00 - 22:00
Piątek06:00 - 22:00
Sobota06:00 - 22:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Chemia z pasją Kinga Cordier
Strzelców Bytomskich
41-902 Bytom
NIP: 748-15-69-957

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2007 - 12.2012
Politechnika Śląska
Magister inżynier
Chemia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
03.2021 - aktualnie
Chemia z pasją Kinga Cordier
Kursy maturalne. Korepetycje na wszystkich poziomach-od szkoły podstawowej do studiów.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 29
avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2023

Pani Kinga jest świetną nauczycielką. Stawia na zrozumienie zagadnienia, nie na wykucie. Dzięki temu znacznie łatwiej jest polubić chemię, bo wszystko zaczyna się układać w całość. Prace domowe sprawdza dokładnie, niejasności zawsze tłumaczy do skutku. Poza tym koniecznie trzeba wspomnieć o świetnych metodach powtórek które Pani praktykuje - wysyłanie smsów z krótkimi pytaniami chemicznymi, arkusze oraz powtórkowe zadania. Z całego serca mogę polecić wszystkim zdającym chemię :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2023

Zajęcia z Panią Kingą prowadzone były bardzo profesjonalnie, z mnóstwem materiałów dostosowanych do indywidualnych potrzeb ucznia. Panowała swobodna atmosfera, a na każde pytanie uzyskiwałam wyczerpujące odpowiedzi. Skupialiśmy się na tematach, z którymi miałam problem, co pozwoliło mi na napisanie matury z chemii aż na 88%. Mogę polecić z całego serca :)))

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2023

Pani Kinga jest najlepszym nauczycielem na jakiego mogłam trafić. Zajęcia są prowadzone w bardzo miłej atmosferze, nigdy nie są odwoływane czy przekładane, zawsze odbywają się w wyznaczonym terminie. Każdy najmniejszy problem jaki miałam z zadaniem był bardzo wnikliwie tłumaczony i omówiony do skutku. Nie bałam się zadawać pytań na zajęciach bo wiedziałam że zawsze dostanę odpowiedź. Jeśli chciałam omówić jakieś zadanie przed umówionymi zajęciami wysyłałam SMS z zapytaniem i błyskawicznie dostawałam odpowiedź z wnikliwym wytłumaczeniem. Korepetycje w trybie online są prowadzone na najwyższym poziomie. Indywidualne podejście do ucznia, pełne zaangażowanie. Kiedyś bardzo nie lubiłam się z chemią a teraz wręcz przeciwnie. Co tu dużo mówić Pani Kinga to nauczyciel idealny i w dodatku pomaga spełniać marzenia o lekarskim!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2023

Bardzo dobre korepetycje z pierwszej Matury próbnej miałem 12% a skończyłem z wynikiem 63%. Pani Profesor udzielająca korepetycji bardzo miła, profesjonalna oraz pracowita( zawsze miałem wszystko sprawdzone na czas oraz wyjaśnione jeżeli czegoś nie rozumialem). Serdecznie polecam uważam że korepetycje te były strzałem w 10.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2023

Wszystkim serdecznie polecam!!
Potrzebowałam korepetycji dla syna (ucznia 1 kl. LO ) w trybie pilnym. Nie mogliśmy lepiej trafić.
Wcześniej, syn był wiecznie zniechęcony do chemii, natomiast już po pierwszych zajęciach w trybie zdalnym z Panią Kingą syn przełamał niechęć, a chemia stała się prosta. Nie umiał doczekać się kolejnych zajęć.
Rewelacyjna nauczycielka/ korepetytorka! Tłumaczy w niesamowicie przejrzysty sposób.
Świetna atmosfera oraz zajęcia naprawdę pomagające zrozumieć chemię.
Pani Kingo, wielkie brawa dla Pani !

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2022

Zajęcia z Panią Kingą prowadzone są na najwyższym poziomie, Pani jest zawsze dostępna i chętna do pomocy, dodatkowo bardzo cierpliwa i życzliwa. Zdecydowanie polecam!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2022

Pani Kinga posiada ogromną wiedzę i bardzo dużą umiejętność przekazywania jej w sposób przystępny i zrozumiały. Potrafi ona dostosować program nauczania do indywidualnych potrzeb ucznia. Jest profesjonalistką w każdym tego słowa znaczeniu. Do zajęć podchodzi bardzo entuzjastycznie, dokłada wszelkich starań, aby przybliżyć trudne kwestie i wyjaśnić wszystkie wątpliwości. Przygotowuje dodatkowe materiały i jest otwarta na kontakt w każdym momencie. Zajęcia przebiegają w miłej i przyjaznej atmosferze. Pani Kinga angażuje się w naukę mojej córki i zależy jej, aby wyniki ich wspólnych starań były jak najlepsze. Serdecznie polecam lekcje z Panią Kingą. Trafiłyśmy do niej w naprawdę trudnym momencie. Zajęcia z Panią Kingą sprawiły, że chemia stała się o wiele bardziej zrozumiała i przyjemna dla mojej córki. Bardzo za to dziękuję i jeszcze raz szczerze polecam.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2022

Szukając korepetytora dla córki trafiłam na profil pani Kingi, bardzo dobre opinie sprawiły, że wybór był oczywisty. Po roku zajęć, potwierdzam -WSZYSTKIE OPINIE są w 100% zasłużone. Profesjonalne podejście do zajęć, cierpliwość, ogromna wiedza, którą pani Kinga potrafi przekazać w sposób przystępny i zrozumiały przekładają się na efekty końcowe. Oprócz omawiania konkretnych zagadnień pani Kinga motywuje do poszerzania wiadomości i logicznego myślenia. Materiały dodatkowe, ciekawostki i wsparcie poza zajęciami to ogromny plus. Pani Kinga potrafi wzbudzić zainteresowanie chemią i robi to naprawdę z PASJĄ!

Szczerze polecam ♥️

avatar
Bożena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2022

Serdecznie polecam! Pani Kinga, świetnie tłumaczy. Ma bardzo indywidualne podejście do ucznia. Dzięki Pani Kindze, córka chce iść do liceum o rozszerzonej chemii.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2022

Serdecznie polecam ! Pani Kinga świetnie tłumaczy, jest stały kontakt w trakcie i po zajęciach. Pomaga rozwiać wszystkie wątpliwości związane z opracowywanym materiałem.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2021

Bardzo polecam!! Pani która prowadzi lekcje z pasja oraz motywuje do pracy i robienia dodatkowych zadań :))

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2021

Pani Kinga pomaga spełniać marzenia! 4 lata temu wystawiłam opinie, w której pisałam, że dzięki pani Kindze mogę pochwalić się tytułem laureata konkursu kuratoryjnego z chemii. Umożliwiło mi to dostanie się do jednej z najlepszych szkół na Śląsku i w kraju. W tym roku dzięki pani Kindze osiągnęłam bardzo wysoki wynik na maturze z chemii, dzięki czemu dostałam się na uczelnie medyczną na kierunek lekarski. Pani Kinga potrafi sprawić że nauka staje się przyjemnością a nie nudnym obowiązkiem. Ma bardzo indywidualne podejście do ucznia. Zawsze wie z czym uczeń miał problem i na jaki typ zadań warto zwrócić uwagę. Potrafi zmobilizować do nauki i podsyła dużo przydatnych, dodatkowych materiałów. Jest bardzo zaangażowana. Zadania domowe są sprawdzane poza lekcjami a w razie wszelkich pytań pani Kinga jest zawsze dostępna. Na lekcjach panuje bardzo miła i przyjazna atmosfera, nie ma strachu przed zadawaniem pytań czy robieniem błędów. Wszystko jest bardzo dokładnie i spokojnie tłumaczone. Znam panią Kingę już ponad 4 lata i bardzo żałuję że to koniec naszych wspólnych lekcji! Polecałam ją wszystkim moim znajomym i będę polecać dalej.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2021

Pani Kinga jest niesamowitym korepetytorem. Ma indywidualne podejście do każdego ucznia, zawsze jest miła i wyrozumiała. Stara się wytłumaczyć problematyczne kwestie w najprostszy możliwy sposób, podsuwa pomocne skojarzenia. W niecały rok przygotowała mnie do matury z chemii, tak ze uzyskałam wysoki wynik. Przerobiła ze mną cały materiał licealny, dawała ogromną ilość zadań dodatkowych. Co najważniejsze zadania są sprawdzane poza zajęciami a między nimi jest stały kontakt z panią Kinga, w każdej chwili można poprosić o pomoc w rozwiązaniu zadania. Serdecznie polecam!

Chemia z pasją Kinga Cordier

Julka dziękuję za opinię!
Tobie życzę powodzenia na wymarzonych studiach!!!

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2020

Pani Kinga jest niesamowita, mogłabym tu wypisać szereg komplementów, a gdyby była możliwość przyznania oceny celującej to na pewno bym to zrobiła. Nigdy nie byłam najlepsza z chemii, jednak pani Kinga przygotowując mnie do egzaminu maturalnego wykazała się ogromnymi pokładami cierpliwości i wyrozumiałości - zagadnienia, które kiedyś były dla mnie czarną magią są dzisiaj tymi, na które czekam na maturze, bo wiem, że z jej pomocą (w końcu!) je zrozumiałam. Pani Kinga tłumaczy prosto, często podrzuca skojarzenia, by łatwiej było przyswoić i zapamiętać dane partie materiału, a gdy ma się z czymś problem - można się do niej zgłosić poza zajęciami. Oprócz tego, zapewnia swoim uczniom ogrom materiałów pomocnych w nauce od zadań z przeróżnych źródeł, arkuszy do tekstów rozjaśniających lub przypominających różne zagadnienia. Z wiadomych przyczyn część korepetycji odbywało się online - ten format okazał się trudny dla wielu nauczycieli, jednak pani Kinga poradziła sobie z nim wspaniale, dzięki czemu czas lekcji był w pełni wykorzystywany. Polecałam już znajomym i polecam również tutaj - dla osób mających problem z materiałem przerabianym na lekcji, maturzystów, olimpijczyków czy pasjonatów chemii, pani Kinga jest naprawdę wspaniałą nauczycielką i jeśli zgłosicie się do niej to zapewniam, że traficie w dobre ręce.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2020

Pani Kinga przygotowała mnie do egzaminu maturalnego, na tyle, że czuje się pewnie w zadaniach egzaminacyjnych. Wcześniej chemia była zdecydowanie moim słabym punktem. :) Poza zajęciami zawsze moglam liczyć na odpowiedź na trudne zadania, z ktorymi nie radziłam sobie sama, a także otrzymywałam dodatkowe, pomocne w nauce materiały. Polecam każdemu maturzyście i nie tylko!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2020

Pani Kinga jest naprawdę świetnym nauczycielem, bardzo podoba mi się, że nie jest zwolennikiem kucia na pamięć, tylko pomaga w świetny sposób zapamiętać materiał poprzez różne triki, skojarzenia itp. W każdym momencie można zgłosić sie do niej z problemem chemicznym, nawet jeżeli do lekcji pozostało dużo czasu. Ciekawa jest także możliwość korepetycji online, szczególnie przydatna w ostatnim czasie. Bardzo się cieszę ze trafiłam na Panią Kingę

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2018

Pani Kinga jest świetnym korepetytorem! Bardzo miła, wyrozumiała i świetnie tłumaczy. Atmosfera na zajęciach jest bardzo przyjazna, więc na każdą lekcję chodzę z uśmiechem. Czas zajęć w pełni wykorzystany. Zadania domowe są sprawdzane poza zajęciami, czasem nawet przed nimi - drogą elektroniczną. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu pani Kingi mogę się pochwalić tytułem laureata wojewódzkiego konkursu kuratoryjnego.

avatar
Wiola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2016

Dzięki pani Kindze zrozumiałam wiele rzeczy, które do tamtej pory były dla mnie magią. Teraz wiele zagadnień, które wydawały się nie do zrozumienia sama potrafię dobrze wytłumaczyć :) Zdecydowanie polecam korepetycje, szczególnie jeśli przed Wami matura z chemii. Zawsze pomocna, uśmiechnięta, cierpliwa, ale wymagająca :)

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2016

Każde zajęcia były dla mnie wielką przyjemnością , masa zadań które wykonałyśmy razem prawie od początku roku jestem pewna że pomogą mi w zdaniu matury na jak najlepszym poziomie , dzięki czemu dostanę się na wymarzone studia ;) Naprawdę polecam ,na każdych zajeciach nowe zadania, zadania również do domu , a pomoc zawsze gwarantowana ;)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2016

Na korepetycje u Pani Kingi namówiła mnie przyjaciółka, kiedy widziała że staram się zrozumieć chemię ale ogólnie ciężko mi to idzie. Na początku sama nie chciałam jej wierzyć że jej korepetytorka z chemii jest taka świetna, no ale oceny ze sprawdzianów jednak to potwierdzały. Już po pierwszej godzinie zajęć powoli zaczęłam rozumieć dlaczego pewne rzeczy liczymy tak a nie inaczej. Dzięki tym korepetycją rozumiem chemię . Dziękuję !!

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2016

W liceum miałem bardzo kiepską nauczycielkę z chemii, mimo wielu godzin samotnie przesiedzianych nad zadaniami i książką brakowało kogoś kto faktycznie potrafiłby wytłumaczyć materiał przejrzyście i tak aby po prostu to zrozumieć , bo nie jest sztuką nauczyć sie tego na pamięć.
Dzięki korepetycją u Pani Kingi miałem jeden z najwyższych wyników z tegorocznej próbnej rozszerzonej matury z chemii.
Podsumowując taki powinien być każdy nauczyciel chemii w liceum.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2016

Polecam Panią Kingę głównie za profesjonalizm, wiedzę, pasję i pracę jaką wkłada w każdego swego ucznia.Miła atmosfera, materiał wytłumaczony jasno i zrozumiale. Pani Kinga uczy nie tylko teorii ale przede wszystkim logicznego myślenia. Serdecznie dziękuje za współpracę z moją córką.
Gorąco polecam!

avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2016

Wszystko musi być na tip top. Cierpliwa, wyrozumiała, wymagająca i konkretna. Polecam! :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2016

Pani Kinga jest świetnym korepetytorem. Przygotowała mnie bardzo dobrze z chemii, zajęcia odbywały się w przyjaznej i sympatycznej atmosferze. Wszystkie niejasności były cierpliwie wyjaśniane, a niektóre anegdotki z chemii zapamiętam na długo.Wszechstronna wiedza połączona z wysoką kulturą osobistą. Pan Kinga potrafi wzbudzić zainteresowanie chemią i w sposób przejrzysty wytłumaczyć bardziej złożone zagadnienia. Korepetytor godny polecenia!

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2016

W bardzo miły i łatwy sposób wytłumaczona chemia. Coś co było dla mnie zupełnie nie zrozumiałe, stało się miłe a przede wszystkim zrozumiałe. Bardzo polecam chemie u p.Kingi !!!!

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2016

Pani Kinga jest świetną nauczycielką. Bardzo cierpliwa, przyjemnością jest przychodzenie na zajęcia. Potrafi wytłumaczyć prosto i łatwo trudne i na początku awykonalne zadania.

avatar
Monia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2016

W końcu kumam ta chemię. Otrzymywałam masę zadań do domu, Pani Kinga nawet po godzinach je sprawdzała, odpowiadała na wszystkie moje pytania! Sympatyczna, domowa atmosfera i zawsze coś słodkiego

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2013

Bardzo kompetentna osoba i pomocna,polecam dziękuję i pozdrawiam.
Ania

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2013

Bardzo kompetentna osoba,punktualna,konkretna,polecam dziękuje i pozdrawiam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.