Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Olsztyn
Elbląg
Kalisz
Piła
Konin
Ostrów Wielkopolski
Gniezno
Leszno
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski60 - 120 / 50 min

Kinga

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/515 opinii

Opis ogłoszenia

Zapraszam osoby dorosłe do wspólnej nauki języka angielskiego. Moja oferta obejmuje poziomy od początkującego do zaawansowanego. Wystawiam faktury.

Zajęcia prowadzę w języku angielskim. Również na poziomie początkującym i podstawowym, gdy kursant jest na to gotowy :)

Zapewniam odpowiednie materiały dydaktyczne. Stawiam na intensywną naukę, dlatego proszę o kontakt tylko w przypadku pełnego zaangażowania. Gwarantuję przyjazną atmosferę na zajęciach, indywidualne podejście do każdego kursanta oraz dużo cierpliwości jeśli potrzeba :) 

W celu umówienia konsultacji trwających około 30 minut (sprawdzenie poziomu znajomości angielskiego i cała reszta organizacyjnych spraw) proszę się kontaktować telefonicznie, sms-owo lub poprzez przycisk "wyślij wiadomość" z lewej strony ogłoszenia pod zdjęciem profilowym :)

WOLNE GODZINY
Pn: 9:00, 10:00
Wt: 10:00, 11:00
Śr: 9:00, 10:00, 17:00
Czw: 9:00, 10:00, 11:00
Pt: 9:00, 10:00, 11:00

CENNIK
60zł - poziom A1, początkujący
70zł - poziom A2, podstawowy
80zł - poziom A2+
90zł - poziom B1, niższy średniozaawansowany
95zł - poziom B1+
100zł - poziom B2, wyższy średniozaawansowany
110zł - poziom B2+
120zł - poziom C1/C2, zaawansowany, biegły

Zapraszam do kontaktu! :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 15
avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2022

Bardzo polecam Pani Kinga przygotowywała mnie do matury i bardzo mi pomogła, podchodzi bardzo indywidualnie do ucznia i potrafi „doszlifować” to co trzeba, na duży plus atmosfera na lekcjach :) Pani Kinga to wspaniała osoba!

avatar
marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

bardzo polecam korepetycje z panią kingą:) matura zdana na 100% podstawa i 96% rozszerzenie :) zawsze przyjazna atmosfera, ciekawe lekcje i mobilizujący sposób nauczania :) pełen profesionalizm w podejściu do nauki i organizacji!

avatar
Amelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Bardzo polecam zajęcia z Panią Kingą, przygotowywała mnie do matury na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym i zdałam ją bardzo dobrze! Polecam z całego serca❤️

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Bardzo polecam zajęcia u Pani Kingi. Przez rok przygotowywała mnie do matury i jestem zadowolona z wyników jakie otrzymałam. Bez Kingi to nie byłoby to samo. Dzięki Niej uwieżyłam w swoje możliwości i pokazała mi że angielski nie jest taki straszny. Zawsze potrafiła wyjaśnić dane zagadnienie podchodząc do niego na różne sposoby, aby znaleźć ten konkretny, który sprawdzi się u ucznia. Przyjemna atmosfera i podejście korepetytorki motywowały do działania. Serdecznie polecam, tegoroczna maturzystka.

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Bardzo polecam lekcje z Panią Kinga. Na zajęciach panuje miła atmosfera, bez stresu oraz co najważniejsze i rzadkie świetna organizacja lekcji, dobry plan i sposób na przygotowanie do matury. Lekcje organizowane z pomysłem i bardzo przemyślane. Z takim przygotowaniem nie potrzebowałam wiele czasu aby wynik był bardzo zadowalający. Gorąco polecam!

avatar
Adrianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Serdecznie polecam zajęcia u Pani Kingi. Przez rok przygotowywałam się razem z nią do matury i wyciągnęłam z tych zajęć więcej niż z lekcji w szkole. Kinga kompleksowo przygotowuje z każdego zagadnienia egzaminacyjnego, czytania pisania jak i słuchania. Atmosfera podczas zajęć jest naprawdę przyjemna a nauka sprawia przyjemność. Zajęcia zawsze były doskonale zaplanowane i przemyślane i nigdy nie było problemu z organizacją. Serdecznie polecam, tegoroczna maturzystka.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Bardzo polecam korepetycje u Kingi, świetnie motywuje dodaje otuchy a przede wszystkim uczy, od zawsze byłam kiepska z angielskiego i już sądziłam że nie ma szans żeby zdać, ale się udało i to na całkiem satysfakcjonujacy wynik

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

W wieku 40 lat postanowiłem podejść do egzaminu maturalnego. Dwa miesiące przed maturą dopiero zacząłem się uczyć/ poznawać język angielski. Nie dawałem sobie dużo szans na egzaminie ale chciałem przynajmniej spróbować. Z Kingą niemożliwe okazało się MOŻLIWE. Przez dwa miesiące skupialiśmy się głownie na zagadnieniach egzaminacyjnych i......Matura z angielskie zaliczona.
Dziękuję za indywidualne podeście.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2020

Długo szukałam dobrego korepetytora z angielskiego, Kinga okazała się bardzo dobra nauczycielka, polecam każdemu! Jest bez zastrzeżeń. Pokazała jak w krótkim czasie można zdziałać cuda przygotowując się do matury. Jestem bardzo zadowolona z jej nauczania, sumienna osoba która naprawdę ma pojęcie jak przygotować I nastawić ucznia do zdania egzaminu. Polecam z całego serduszka!

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2020

Witam,
Początkowo sam byłem ciekaw czy korepetycje online dadzą odpowiednie efekty. Tym bardziej że w mojej opinii nie mam talentu do języka. Kinga wybiła mi to z głowy wraz z pierwszymi lekcjami. Pokazała jak interesujące i niesamowite potrafią być to lekcje. Są efektywne, z każdą poświęconą godziną wyciągam mnóstwo nauki. Na samym początku współpracy obraliśmy cel jakim chciałbym podążać, a Kinga potrafi bezproblemowo dopasować metody by to osiągnąć. Lekcje mijają zdecydowanie za szybko. Podczas zajęć czuć pełne zaangażowanie i pasje, jaka bije od Kingi. Bardzo polecam naukę pod opieką, tejże nietuzinkowej jak i niezwykle pozytywnej osoby. Pozdrawiam!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2017

Odpowiedniej osoby szukałem przez kilka miesięcy. Selekcja była długa i bardzo staranna. Po wstępnych wywiadach, opiniach i spotkaniach 'online', pozostały 3 osoby. Ze wszystkimi nawiązałem początkową współpracę. Finalną selekcję przeszła już tylko Kinga.

Kinga jest zaangażowana i świetnie zorganizowana. Pomaga mi w realizacji pewnych założeń dostosowując odpowiednio tematykę zajęć. Kiedy wydawało mi się, że moja znajomość np. gramatyki jest na dobrym poziomie (papier na B2), Kinga pokazała, że jest jeszcze dużo pracy do zrobienia, zanim będzie na prawdę dobrze. Jeśli masz problemy z mówieniem w języku angielskim, znajdą się i na to sposoby. Wymagam dużo od siebie i nie mniej od innych, dlatego zachęcam do kontaktu z Kingą te osoby, które chcą lepiej rozumieć język angielski i sprawnie z niego korzystać.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2017

Pierwszy plus to indywidualne podejście do potrzeb ucznia. Kinga jest bardzo elastyczna jeśli chodzi o rodzaj zajęć i sposób przekazywanej wiedzy. Jeśli jedną drogą nie wchodzi do głowy, próbuje innej dróżki :) Wiedzę przekazuje w sposób przystępny i zrozumiały. Dba o to by uczeń zapamiętał dane zagadnienia, a nie tylko "odbębnić" temat by przejść do kolejnej lekcji.
Kinga jest zawsze uśmiechnięta i w dobrym humorze. Jeśli ktoś chce się nauczyć języka zarówno w mowie i piśmie, jak i zrozumieć całą gramatykę warto zainwestować w lekcję z tą osobą. Jednym, krótkim zdaniem: Polecam!

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2017

Z Kingą skontaktowałam się w celu przygotowania do FCE. Zna temat.
Zajęcia dostosowuje do potrzeb ucznia, co jest istotne bo gwarantuje postęp. Lekcje są bardzo dobrze zorganizowane. Polecam.

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2017

Lekcje z Kingą zaczęłam kilka miesięcy przed maturą i nie sądziłam że przerobienie tak dużego materiału jest możliwe w tak krótkim czasie - przy 1h tygodniowo. Gramatyka zawsze była dla mnie czarną magią, a dzięki Kindze w końcu nie stanowi ona dla mnie żadnego problemu! Kinga posiada bardzo fajne materiały które ułatwiają naukę, a zajęcia prowadzone są w niezwykle przyjaznej atmosferze, aż chce się uczyć, nawet takiemu leniwcowi jak ja! :D serdecznie polecam, na pewno nie będziecie zawiedzeni :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 stycznia 2017

Witam!
Zanim zacznę opisywać lekcje z Panią Kingą, chciałabym poruszyć jedną kwestię.
Po pierwsze! Kryteria oceny korepetycji kończą się na 'bardzo dobre' ! Dla zajęć z przesympatyczna Kingą to zdecydowanie za mało. Lekcje z ta Panią są warte miliony! Fenomenalna atmosfera zajęć i cudowna osoba Kingi - sprawiły,ze człowiek taki jak ja,który nie lubi języka angielskiego (a właściwie nie lubił) -Pokochał go. Uwielbiam uczyć się słówek. Kinga przed pierwszymi zajęciami wysyła bank słów. Przynajmniej w moim przypadku tak było. Powiem szczerze,ze nigdy tak szybko nie nauczyłam się nowych słówek! Formy nauki jakie poleca Kinga są po pierwsze fenomenalne po drugie skuteczne! Z Kinga nie ma nudy..jeśli chcesz się nauczyć angielskiego to dobry adres! Wydawać by się mogło,ze tylko słodzę. Wcale nie. Drogi czytelniku! Zajęcia z Kinga nie maja absolutnie żadnych wad! Mówię poważnie! Oprócz tego, rozwiązywany test doskonale pokazuje zarówno Tobie jak i Kindze twój poziom wiedzy! Razem podejmujecie decyzje jakie tempo chcecie narzucić! Mogłabym mówić o lekcjach z Kinga caaaaly czas. Kiedyś miałam problem z wysiedleniem na szkolnym angielskim 45min w ciągu dnia. Dziś, siędę przy nim po 2,5/3h dziennie. A zajęcia z Kinga lecą tak szybko,ze już nie mogę doczekać się kolejnej lekcji w sobotę!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.