Kinga García

Ostatnia aktywność:
21 dni temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Hiszpański Online !
Część praktyczna lekcji z NATIVE SPEAKER’em z Meksyku na każdym poziomie!

 • Jedziesz na wakacje do Hiszpanii lub do innego kraju hiszpańskojęzycznego?
 • Wyjeżdżasz na Erasmusa?
 • Nie masz pomysłu na wakacje?
 • Zawsze chciałeś/aś uczyć się hiszpańskiego ale brakowało czasu i motywacji?

Nauka języka hiszpańskiego to sama przyjemność! Zapisz się na intensywny kurs hiszpańskiego już dzisiaj! W miesiąc przygotuję Cię do wyjazdu na wakacje, na Erasmusa etc. na tyle, że będziesz mógł się dogadać w prostych czynnościach, w sklepie, w restauracji, będziesz potrafił powiedzieć kilka słów o sobie itd. Zawsze kładę nacisk na konwersacje, także na pewno będziemy duuużo duuuużo rozmawiać. W lekcje również wliczony jest native speaker (z Meksyku, dla którego język hiszpański jest językiem ojczystym), z którym zależnie od poziomu też będą poświęcone zajęcia (konwersacje).

Dla zainteresowanych przedstawiam różnicę między językiem hiszpańskim w krajach hiszpańskojęzycznych: np. różnica między językiem hiszpańskim z Hiszpanii, a hiszpańskim w krajach Ameryki Południowej (Ekwador, Chile, Peru, Argentyna..), Meksyku. Posiadam dobre materiały do nauki języka. Program dobieram indywidualnie dla każdego ucznia. Moje umiejętności mogę potwierdzić certyfikatem o znajomości hiszpańskiego poprzedzonym kursem w Hiszpanii. Roczny pobyt w hiszpańskiej rodzinie w Andaluzji, oraz 3 miesięczny pobyt w rodzinie meksykańskiej w Querétaro (miasto w centralnym Meksyku) pozwoliły mi poznać język hiszpański od strony praktycznej. Poprzez moje podróże po świecie i kontakt z ludźmi z krajów hiszpańskojezycznych udoskonaliłam różne akcenty i styl mowy w języku hiszpańskim w zależności od kraju.

Lekcji udzielam online , korzystając z komunikatorów takich jak Skype/ Hangout/ Facebook. Materiały wysyłam przed lekcją lub z odpowiednim wyprzedzeniem, tak żeby można było je na spokojnie wydrukować.

Ceny lekcji indywidualnych (1 osoba):

 • Przy 1 lekcji w tygodniu : 45 zł za 60 min ,
 • Przy 2 lekcjach w tygodniu : 40 zł za 60 min ,
 • Przy 3 lekcjach w tygodniu : 37 zł za 60 min ,
 • Przy 4 lekcjach w tygodniu : 35 zł za 60 min .

Ceny lekcji grupowych ( 2 osoby):

 • Przy 1 lekcji w tygodniu : 30 zł za 60 min za osobę,
 • Przy 2 lekcjach w tygodniu : 27 zł za 60 min za osobę,
 • Przy 3 lekcjach w tygodniu : 25 zł za 60 min za osobę.

Jeśli są możliwości to od razu ustalamy sobie grafik zajęć, a jeśli nie, ze względu np. na różne godziny pracy, umawiamy się z lekcji na lekcję. Można zajęcia przekładać, elastyczny grafik itd.

Doświadczenie:

• 4 letnie doświadczenie w indywidualnym nauczaniu dzieci (od 10 roku życia), młodzieży i dorosłych,
• roczny pobyt w Hiszpanii, trzy miesięczny pobyt w Meksyku wpływające na udoskonalenie umiejętności językowych.

Certyfikaty:

• Diploma de Aprovechamiento: Español como Lengua Extranjera. Nivel 7-8.

Dlaczego ja?

 • Lekcje prowadzę po hiszpańsku, jedynie kwestie gramatyczne tłumaczone są po polsku, przez co uczeń może osłuchać się z językiem,
 • Już po kilku pierwszych lekcjach (jeśli zaczynamy od zera) krótkie konwersacje odbywają się z native speaker’em , który jest z Meksyku - uczeń dzięki temu przełamuje barierę językową i uczy się wyłapywania z wypowiedzi ogólnego sensu, nabiera umiejętności podtrzymywania konwersacji,
 • Kładę nacisk na konwersacje, bo uczymy się języka po to, żeby umieć w nim mówić , a nie tylko pisać,
 • Prace domowe sprawdzam poza godzinami lekcyjnymi przez co nie tracimy czasu na lekcji, na czasochłonne sprawdzanie prac domowych, uczeń wysyła mi swoje prace domowe mailem, poprawki odsyłam również mailem, jeśli są jakieś niejasności to wyjaśniamy na lekcji,
 • Jestem do dyspozycji nie tylko w czasie lekcji, wszelkie niejasności wyjaśnię również poza godzinami lekcyjnymi, staram się jak najbardziej unikać dystansu między uczniem a nauczycielem, lekcje mają być przyjemnością ,
 • Tak, zadaje dużo, bo żeby osiągnąć sukces trzeba również pracować samemu :)

¡Ánimo!
Zapraszam ! ;)

Kontakt:

Tel. 603 969 812 ,
• Fb: Kinga Parzonka,
• Whatsapp: +48 603 969 812,
• Wiadomość poprzez serwis e-korepetycje (e-mail).

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2018 - 09.2018
Uniwersytet Przyrodniczy we Wroclawiu
Magister inżynier
Inzynieria Srodowiska
Kursy i szkolenia
07.2015
Diploma de Aprovechamiento: Español como Lengua Extranjera. Nivel 7-8
Doświadczenie
09.2013 - aktualnie
udzielanie lekcji
Udzielanie lekcji indywidualnych dla dzieci i młodzieży od 10 roku życia, oraz dla dorosłych. Od 2016 roku udzielanie lekcji online.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2019

Zdecydownanie polecam! Szczególnie osobą zapracowanym, które nie mają zbyty dużo czasu na naukę. Lekcje z Kingą są tak bardzo efektywne, że język dosłownie "sam wchodzi do głowy" :)

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2019

Gorąca polecam! Kinga jest osobą bardzo pozytywną, która z pełnym profesjonalizmem podchodzi do zajęć. Daje dużo przydatnych wskazówek i tłumaczy w prosty i przejrzystszy sposób. Na zajęciach z Kingą dużo się mówi co pomaga przełamać barierę. Każda lekcja z nią to czysta przyjemność :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2019

Absolutnie polecam! Profesjonalizm w każdym aspekcie nauczania! Świetny kontakt z uczniem. Konkretne wymagania. Punktualność i słowność. Tak można się uczyć! Mam dwie godziny hurtem i nigdy nie jestem znużona. Dużo ciekawych uwag tak podanych, że zapadają w pamięci i co ważne natychmiastowe korygowanie błędów językowych do skutku. No i wisienka na torcie... nativ.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2018

Lekcje z Kingą to sama przyjemność! Przekazuje wiedzę w bardzo przystępny sposob jednocześnie zarażając miłością do języka! Bardzo szybko przygotowała mnie do wyprawy na Kubę gdzie bez problemu się dogadałam :) Polecam każdemu!

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2018

Serdecznie polecam. Kinga jest zawsze przygotowana do zajęć, dostosowuje się do ucznia, poza tym jest pozytywną osobą i tworzy przyjazną atmosferę podczas nauki. Jest bardzo punktualna. Oraz to co dla mnie jest dużym plusem - elastyczna co do godzin zajęć!
Gorąco polecam !

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2017

Pani Kinga jest świetną nauczycielką, potrafi w miły i łatwy sposób przekazać wiedzę, często dopowiada ciekawostki związane z językiem hiszpańskim. Zawsze przed lekcją dostaję materiały, z których uczę się nie tylko na zajęciach ale również po nich, więc nie ma opcji, że czegoś nie zapamiętam lub nie zrozumiem. Mimo, że mam mało czasu zanim wyjadę do Meksyku to czuję, że po szybkim kursie z Panią Kingą poradzę sobie w dogadaniu się tam. Dzięki znakomitej znajomości i płynnego posługiwania się językiem przez nią hiszpański stał się moją nową miłością i za każdym razem nie mogę doczekać się kolejnej lekcji. Bardzo polecam((:

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2017

Kinga jest super nauczycielką! Jestem bardzo zadowolona z tego, w jaki sposób prowadzi lekcje. Mnóstwo rzeczy dzięki Niej mi się poukładało w głowie i wiem, że nauka z Nią będzie bardzo efektywna. Oprócz gramatyki, Kinga stawia również na konwersacje, które na pewno pomogą mi w nabraniu pewności siebie i przełamaniu bariery językowej. BARDZO polecam!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2017

Kinga to prawdziwa profesjonalistka. Lekcje z nią to czysta przyjemność :) Bardzo dobrze przygotowała mnie do wyprawy do Peru pod względem językowym i z radością będę kontynuować u niej naukę hiszpańskiego. Zajęcia odbywają się w przemiłej atmosferze i z dużą ilością ciekawych materiałów. Polecam gorąco :)!

avatar
Inez
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2017

Kinga to bardzo miła osoba :) Ma dobre podejście do ucznia i z checią odpowiadała na moje pytania. Opowiadała ciekawostki i różnice pomiędzy hiszpańskim używanym w Hiszpani a w Meksyku. Co może być bardzo przydatne, jeżeli będziemy mieć styczność z językiem w danym kraju. Ciekawym pomysłem jest praktyka z jej chłopakiem (choćja miałam stres jak przed egzaminem). W późniejszych lekcjach będzie to na pewno bardzo przydatne. Polecam!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2016

Jako uczennica gimnazjum dwujęzycznego z językiem hiszpańskim mogę bardzo gorąco polecić Panią Kingę, ponieważ pomogła mi zrozumieć materiał przerabiany w szkole w bardzo miły i skuteczny sposób. Mimo przerwania lekcji, cały czas mogę na nią liczyć, gdy potrzebuje sprawdzenia pracy czy jakiegoś materiału do poćwiczenia przed sprawdzianem.

avatar
Ingrid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2016

Swietna korepetytorka! Kinga to bardzo mila,przyjazna i otwarta osoba z perfekcyjnym hiszpańskim. Rozmawia sie z nia swobodnie a informacje gramatyczne przyswaja w b.przyjemny sposob podczas luznej rozmowy ( poprosilam o lekcje hiszpanskiego w postaci konwersacji). Calość lekcji oceniam bardzo pozytywnie. Tylko polecam :)!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.