Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Online
Świdnik
Lublin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Hola! Zapraszam na lekcje języka hiszpańskiego osoby w każdym wieku, o różnych stopniach zaawansowania i o różnych zainteresowaniach. Swoją ofertę kieruję zarówno do osób, które chcą same pracować nad nauką języka, uczą się go w szkole,  jak i które potrzebują go w celach zawodowych (w tym możliwe są szkolenia biznesowe dla grupy osób - cena do ustalenia).

Jestem absolwentką iberystyki (licencjat) oraz hispanistyki (magister). Posiadam dodatkowo ciekawą karierę zawodową związaną z hiszpańskim: doświadczenie w dziennikarstwie (pisałam artykuły o lidze hiszpańskiej i robiłam wywiady z gwiazdami hiszpańskiej i latynoamerykańskiej piłki nożnej), a także mam spore doświadczenie w handlu międzynarodowym, gdzie sprzedawałam oprogramowanie dla przedstawicieli handlowych FMCG na rynek hiszpański i LATAM.

Prowadziłam zajęcia z hiszpańskiego dla dzieci i dorosłych skoncentrowane na umiejętnościach i zainteresowaniach klienta - od hiszpańskiego szkolnego, do hiszpańskiego skoncentrowanego na pracy klienta. Dodatkowo z zamiłowaniem robiłam interaktywne gry do nauki hiszpańskiego, które publikowałam na Instagramie pod nazwą @babeczkaodhiszpanskiego. Cena dotyczy zajęć online, w przypadku zajęć stacjonarnych kwestia dogadania ze względu na konieczność transportu.

Zainteresowanych proszę o wiadomość sms lub mailową - umówimy sie na rozmowe telefoniczna :)

Wystawiam faktury zwolnione z VAT.

Zajęcia online:

Pojedyńcza osoba - 90 zł 
Grupa 2 osobowa - 120 zł
Grupa 3-4 osobowa - 170 zł 

Hiszpański biznesowy (+ branżowe słownictwo):
online- 100 zł/ os.
stacjonarnie -120 zł/os.
w przypadku grup wycena indywidualna 

Zajęcia stacjonarne:
100 zł/ os. (Lublin, Świdnik)
 w przypadku grup wycena indywidualna

Zobacz mój profil na Instagramie i Facebooku - Babeczka od hiszpańskiego oraz LinkedIn- Hiszpański w biznesie.

Mam doświaczenie w hiszpańskim dla branży IT, prawniczej, beauty, deweloperskiej, medycznej etc. Nie specjalizuję się w przygotowaniu do matury.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
Czwartek
Piątek
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Kinga
Niepodległości
21-040 Świdnik
NIP: 7123445967

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2016 - 09.2021
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
Magister
iberystyka (licencjat) oraz hispanistyka (magisterka)
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.