Kinga Makowiecka

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Bydgoszcz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam!
Jeśli szukają państwo kogoś, kto pomoże dziecku w nadrobieniu zaległości w szkole, zrozumieniu tego, co niejasne lub jeśli Ty masz problem związany z j.niemieckim i szukasz kogoś, kto przy miłej atmosferze na zajęciach pomoże Ci sprostać trudnościom językowym to serdecznie zapraszam do współpracy!

Od ponad 3 lat udzielam korepetycji z języka niemieckiego. Posiadam certyfikat międzynarodowy (dzięki ukończeniu gimnazjum idącego wedle programu nauczania przygotowanego przez Goethe Institut) oraz bardzo dobry wynik z matury z rozszerzonego języka niemieckiego. Miałam już kilkunastu stałych uczniów w zróżnicowanym wieku (od przedszkolaka po osoby, które zakończyły studia), jednak teraz zaczynam nauczać w innym mieście- Bydgoszcz.

Prowadzę zajęcia zarówno dzieciom uczącym się w podstawówce jak i młodzieży będącej w gimnazjum/liceum/technikum, a nawet starszym, którzy chcą odświeżyć swoje umiejętności. 

Preferuję nauczanie w świetlicy akademickiej, ewentualnie w przypadku łatwego i szybkiego połączenia jestem w stanie dojeżdżać. 

Jestem dostępna cały tydzień, jednakże nie zawsze w piątki/soboty/niedziele.

Zachęcam do kontaktu mailowego.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek13:30 - 22:00
Środa17:00 - 22:00
Czwartek13:00 - 22:00
Piątek15:00 - 22:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.