Kinga Matykiewicz

Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
Online
Kraków

Opis ogłoszenia

Udzielam korepetycji z języka angielskiego. Posiadam ponad dwuletnie doświadczenie jako lektor w jednej z krakowskich szkół językowych. Uczę na poziomach od A1-C1.Przygotowuje przede wszystkim do egzaminu ósmoklasisty, egzaminu maturalnego czy certyfikatu językowego. W trakcie zajęć stawiam na rozwijanie wszystkich umiejętności językowych. Zajęcia odbywają się w całości w języku angielskim, z dużym naciskiem także na formułowanie wypowiedzi pisemnych, znajomość słówek i struktur gramatycznych.  Jestem osobom wymagającą, rzetelna i kompetentną. Posiadam certyfikat językowy CAE i Toles Advanced. Zajęcia odbywają się u mnie na mieszkaniu bądź istnieje możliwość zajęć online. Chętnych zapraszam do kontaktu. 

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.