Kinga Puścizna

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Cikowice
Bochnia
Baczków
Kłaj
Kraków
Wieliczka
Niepołomice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentka licencjatu na Akademii Muzycznej w Krakowie, obecnie studiuje na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina. Jestem nauczycielem w Szkole Muzycznej I stopnia, a także w ogniskach muzycznych działających przy orkiestrach dętych. Mam przyjemność kształcić się pod okiem światowej sławy klarnecistów, którzy wywieraja duży wpływ na moją pracę pedagogiczną. Oferuje zajęcia dla osób w każdym wieku, chcących zacząć grać na klarnecie, lub absolwentów I stopnia szkoły muzycznej,czy muzyków amatorów zespołów i orkiestr dętych, którzy chcą utrzymac dotychczasowe umiejętności lub je rozwinąć. 
Podchodzę do uczniów indywidualnie, dbając o komfort, higiene pracy i dobrą atmosferę podczas zajęć. Zwracam szczególną uwagę na rozwój wrażliwości muzycznej od pierwszych kontaktów z instrumentem, naukę efektywnego ćwiczenia i radzenia sobie ze stresem scenicznym.

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 21:00
Wtorek09:00 - 21:00
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota09:00 - 21:00
Niedziela09:00 - 21:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - 06.2019
Akademia Muzyczna w Krakowie
Licencjat
Klarnet
10.2019 - aktualnie
Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina
Klarnet
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2019 - aktualnie
Szkoła Muzyczna I stopnia w Mikluszowicach

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.